Kraków: II liga okręgowa A1 Junior "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skawinka Skawina 7 19 26:5 6 1 0 3 9 12:1 3 0 0 4 10 14:4 3 1 0
2 Zieleńczanka Zielonki 7 14 28:13 4 2 1 4 9 18:9 3 0 1 3 5 10:4 1 2 0
3 Jadwiga Kraków 7 13 37:9 4 1 2 3 7 7:4 2 1 0 4 6 30:5 2 0 2
4 Nadwiślan Kraków 7 11 13:12 3 2 2 4 5 7:8 1 2 1 3 6 6:4 2 0 1
5 Bieżanowianka Kraków 7 10 13:15 3 1 3 4 9 8:5 3 0 1 3 1 5:10 0 1 2
6 Świt Krzeszowice 7 7 13:19 2 1 4 4 7 11:9 2 1 1 3 0 2:10 0 0 3
7 Orlęta Rudawa 7 3 9:25 1 0 6 2 3 5:3 1 0 1 5 0 4:22 0 0 5
8 Wisła Rząska 7 3 6:47 1 0 6 4 3 5:33 1 0 3 3 0 1:14 0 0 3
9 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofane drużyny:
2020-08-17 Gajowianka Gaj - wycofanie na wniosek klubu
2020-08-26 Wieczysta II Kraków - wycofanie na wniosek klubu
2020-09-02 Kmita Zabierzów - wycofanie na wniosek klubu
2020-09-17 Wiślanie Jaśkowice - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-08-29 mecz Orlęta Rudawa - Wisła Rząska 3:0 (na boisku 3:0), zdekompletowanie zespołu gości
2020-09-05 mecz Jadwiga Kraków - Wiślanie Jaśkowice 3:0, zapowiedziane niestawienie się zespołu gości
2020-09-12 mecz Zieleńczanka Zielonki - Wiślanie Jaśkowice 3:0 niestawienie się zespołu gości
2020-09-27 mecz Świt Krzeszowice - Wisła Rząska 3:0, niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Skawinka Skawina 1:0 Jadwiga Kraków 2020-11-2116:00
2 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Nadwiślan Kraków -
3 Świt Krzeszowice 6:2 Orlęta Rudawa 2020-09-3016:30
4 Wisła Rząska 0:6 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-2313:00
5 Bieżanowianka Kraków Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
6 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) -
kolejka 2:
7 Jadwiga Kraków Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) 2020-09-0516:00
8 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) -
9 Zieleńczanka Zielonki 4:2 Bieżanowianka Kraków 2020-08-2913:00
10 Orlęta Rudawa 3:0 Wisła Rząska 2020-08-2913:00
11 Nadwiślan Kraków 2:0 Świt Krzeszowice 2020-09-0818:00
12 Skawinka Skawina Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
kolejka 3:
13 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Jadwiga Kraków -
14 Świt Krzeszowice 1:1 Skawinka Skawina 2020-09-0611:00
15 Wisła Rząska 0:3 Nadwiślan Kraków 2020-11-1113:00
16 Bieżanowianka Kraków 3:0 Orlęta Rudawa 2020-09-0717:00
17 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Zieleńczanka Zielonki -
18 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
kolejka 4:
19 Jadwiga Kraków Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
20 Zieleńczanka Zielonki Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) 2020-09-1212:00
21 Orlęta Rudawa Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) -
22 Nadwiślan Kraków 2:2 Bieżanowianka Kraków 2020-09-1210:00
23 Skawinka Skawina 8:1 Wisła Rząska 2020-09-1210:00
24 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Świt Krzeszowice -
kolejka 5:
25 Świt Krzeszowice 1:6 Jadwiga Kraków 2020-09-2011:00
26 Wisła Rząska Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
27 Bieżanowianka Kraków 0:4 Skawinka Skawina 2020-09-1617:00
28 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Nadwiślan Kraków -
29 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) Orlęta Rudawa -
30 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) Zieleńczanka Zielonki -
kolejka 6:
31 Jadwiga Kraków 3:3 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-2609:00
32 Orlęta Rudawa Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
33 Nadwiślan Kraków Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) -
34 Skawinka Skawina Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) -
35 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Bieżanowianka Kraków -
36 Świt Krzeszowice 3:0 Wisła Rząska 2020-09-2714:00
kolejka 7:
37 Wisła Rząska 1:23 Jadwiga Kraków 2020-10-0411:00
38 Bieżanowianka Kraków 3:0 Świt Krzeszowice 2020-10-0310:00
39 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
40 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) Skawinka Skawina -
41 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) Nadwiślan Kraków -
42 Zieleńczanka Zielonki 8:1 Orlęta Rudawa 2020-10-0312:00
kolejka 8:
43 Jadwiga Kraków 2:1 Orlęta Rudawa 2020-10-1110:00
44 Nadwiślan Kraków 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-11-1410:00
45 Skawinka Skawina Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
46 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) -
47 Świt Krzeszowice Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) -
48 Wisła Rząska 4:1 Bieżanowianka Kraków 2020-10-1113:00
kolejka 9:
49 Bieżanowianka Kraków 2:1 Jadwiga Kraków 2020-11-0710:00
50 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Wisła Rząska -
51 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) Świt Krzeszowice -
52 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
53 Zieleńczanka Zielonki 1:4 Skawinka Skawina 2020-10-2115:30
54 Orlęta Rudawa 2:3 Nadwiślan Kraków 2020-10-1812:00
kolejka 10:
55 Jadwiga Kraków 2:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-2410:00
56 Skawinka Skawina 3:0 Orlęta Rudawa 2020-10-2410:00
57 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Zieleńczanka Zielonki -
58 Świt Krzeszowice Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) -
59 Wisła Rząska Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) -
60 Bieżanowianka Kraków Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) -
kolejka 11:
61 Pauza (AP Kmita Zabierzów-wycofanie) Jadwiga Kraków -
62 Pauza (Wiślanie Jaśkowice-wycofanie) Bieżanowianka Kraków -
63 Pauza (Gajowianka Gaj-wycofanie) Wisła Rząska -
64 Zieleńczanka Zielonki 5:2 Świt Krzeszowice 2020-11-0812:30
65 Orlęta Rudawa Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
66 Nadwiślan Kraków 2:5 Skawinka Skawina 2020-11-0710:00