Kraków: II liga okręgowa A1 Junior "Grupa II"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 SMS Kraków 4 12 34:5 4 0 0 1 3 11:1 1 0 0 3 9 23:4 3 0 0
2 Błękitni Modlnica 5 12 18:7 4 0 1 3 6 13:6 2 0 1 2 6 5:1 2 0 0
3 Skawinka Skawina 5 9 11:12 3 0 2 2 3 5:8 1 0 1 3 6 6:4 2 0 1
4 Jadwiga Kraków 5 9 21:9 3 0 2 3 3 13:6 1 0 2 2 6 8:3 2 0 0
5 Kolejarz-Prokocim Kraków 5 7 9:15 2 1 2 3 6 8:4 2 0 1 2 1 1:11 0 1 1
6 Nadwiślan Kraków 4 3 9:19 1 0 3 1 0 0:12 0 0 1 3 3 9:7 1 0 2
7 Świt Krzeszowice 4 1 2:14 0 1 3 3 1 2:7 0 1 2 1 0 0:7 0 0 1
8 AP Kmita Zabierzów 4 0 0:23 0 0 4 2 0 0:8 0 0 2 2 0 0:15 0 0 2


I etap - zakończanie w dniu 2021-10-10
II etap - rewanże w grupie awans (1m-4m) i grupie szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-10-23/24, 2021-10-30/31, 2021-11-06/07.



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice 0:2 Skawinka Skawina 2021-08-2811:00
2 Jadwiga Kraków 10:0 AP Kmita Zabierzów 2021-09-1617:00
3 Błękitni Modlnica 4:5 SMS Kraków 2021-08-2912:30
4 Kolejarz-Prokocim Kraków 2:1 Nadwiślan Kraków 2021-09-1617:00
kolejka 2:
5 Skawinka Skawina 5:2 Nadwiślan Kraków 2021-09-0411:00
6 SMS Kraków 11:1 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-0512:00
7 AP Kmita Zabierzów 0:2 Błękitni Modlnica 2021-09-0511:30
8 Świt Krzeszowice 2:5 Jadwiga Kraków 2021-09-0413:30
kolejka 3:
9 Jadwiga Kraków 2:3 Skawinka Skawina 2021-09-1110:00
10 Błękitni Modlnica 7:0 Świt Krzeszowice 2021-09-1018:00
11 Kolejarz-Prokocim Kraków 5:0 AP Kmita Zabierzów 2021-09-1111:45
12 Nadwiślan Kraków 0:12 SMS Kraków 2021-09-1210:00
kolejka 4:
13 Skawinka Skawina 0:6 SMS Kraków 2021-09-2017:00
14 AP Kmita Zabierzów 0:6 Nadwiślan Kraków 2021-09-2017:00
15 Świt Krzeszowice 0:0 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-1813:30
16 Jadwiga Kraków 1:3 Błękitni Modlnica 2021-09-1810:00
kolejka 5:
17 Błękitni Modlnica 2:1 Skawinka Skawina 2021-09-2610:00
18 Kolejarz-Prokocim Kraków 1:3 Jadwiga Kraków 2021-09-2613:00
19 Nadwiślan Kraków Świt Krzeszowice 2021-09-2610:30
20 SMS Kraków AP Kmita Zabierzów -
kolejka 6:
21 Skawinka Skawina AP Kmita Zabierzów 2021-10-0313:00
22 Świt Krzeszowice SMS Kraków 2021-10-0211:00
23 Jadwiga Kraków Nadwiślan Kraków 2021-10-0210:00
24 Błękitni Modlnica Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-10-0210:00
kolejka 7:
25 Kolejarz-Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2021-10-1010:00
26 Nadwiślan Kraków Błękitni Modlnica 2021-10-0911:00
27 SMS Kraków Jadwiga Kraków 2021-10-0910:00
28 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice 2021-10-0911:00