Trzecia liga kobiet
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Podgórze Kraków 12 36 76:5 12 0 0 6 18 46:1 6 0 0 6 18 30:4 6 0 0
2 Dąb Zabierzów Bocheński 11 28 48:14 9 1 1 5 13 17:6 4 1 0 6 15 31:8 5 0 1
3 Tarnovia II Tarnów 12 28 61:12 9 1 2 6 15 36:6 5 0 1 6 13 25:6 4 1 1
4 Puszcza Niepołomice 12 21 29:13 6 3 3 6 11 14:2 3 2 1 6 10 15:11 3 1 2
5 Football Success Academy 12 19 46:17 6 1 5 6 12 17:7 4 0 2 6 7 29:10 2 1 3
6 Górnik Wieliczka 11 19 42:13 6 1 4 6 13 34:7 4 1 1 5 6 8:6 2 0 3
7 Prądniczanka II Kraków 12 19 31:38 6 1 5 6 9 18:23 3 0 3 6 10 13:15 3 1 2
8 Pogorzanka Pogorzyce 12 17 30:28 5 2 5 6 10 10:8 3 1 2 6 7 20:20 2 1 3
9 Burza Roczyny 12 12 16:59 4 0 8 6 9 11:23 3 0 3 6 3 5:36 1 0 5
10 Olimpia Osieczany 12 10 21:40 3 1 8 6 9 17:11 3 0 3 6 1 4:29 0 1 5
11 Rysy II Bukowina Tatrz. 12 10 33:92 3 1 8 6 1 12:52 0 1 5 6 9 21:40 3 0 3
12 Bronowianka Kraków 12 6 17:50 2 0 10 6 6 15:19 2 0 4 6 0 2:31 0 0 6
13 Victoria Zalas 12 0 2:71 0 0 12 6 0 2:38 0 0 6 6 0 0:33 0 0 6

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przypomniał w piśmie do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, że w związku z reorganizacją rozgrywek na szczeblu centralnym sugeruje zakończenie rozgrywek w II i III lidze kobiet do końca maja 2020 r. (ewentualnie na początku czerwca). Przypominamy, że po sezonie 2019/2020 drużyny, które zajmą w tabeli II ligi miejsca od 4 do 12 spadają do właściwej terytorialnie III ligi. Zespoły, które zajmą 3. miejsce w każdej z grup II ligi kobiet rozegrają mecze barażowe o awans/utrzymanie w II lidze z czterema najlepszymi drużynami z III ligi (wcześniej dwustopniowe baraże w makroregionie z udziałem mistrzów trzecich lig).



kolejka 1:
1 Football Success Academy pauzuje w kolejce -
2 Podgórze Kraków 8:0 Victoria Zalas 2019-08-2516:30
3 Górnik Wieliczka 1:1 Tarnovia II Tarnów 2019-08-2513:00
4 Bronowianka Kraków 1:4 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-08-2417:00
5 Puszcza Niepołomice 10:0 Burza Roczyny 2019-08-2411:00
6 Olimpia Osieczany 9:0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-08-2414:00
7 Pogorzanka Pogorzyce 0:1 Prądniczanka II Kraków 2019-08-2416:30
kolejka 2:
8 Prądniczanka II Kraków pauzuje w kolejce -
9 Rysy II Bukowina Tatrz. 6:6 Pogorzanka Pogorzyce 2019-08-2817:00
10 Burza Roczyny 4:2 Olimpia Osieczany 2019-08-2818:00
11 Dąb Zabierzów Bocheński 2:1 Puszcza Niepołomice 2019-08-2817:30
12 Tarnovia II Tarnów 7:1 Bronowianka Kraków 2019-08-2814:00
13 Victoria Zalas 0:5 Górnik Wieliczka 2019-08-2817:30
14 Football Success Academy 1:3 Podgórze Kraków 2019-11-1611:00
kolejka 3:
15 Podgórze Kraków pauzuje w kolejce -
16 Górnik Wieliczka 3:1 Football Success Academy 2019-08-3113:00
17 Bronowianka Kraków 7:0 Victoria Zalas 2019-09-1117:15
18 Puszcza Niepołomice 0:1 Tarnovia II Tarnów 2019-09-0117:00
19 Olimpia Osieczany 0:3 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-09-0117:30
20 Pogorzanka Pogorzyce 5:0 Burza Roczyny 2019-08-3111:00
21 Prądniczanka II Kraków 2:5 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-09-0112:00
kolejka 4:
22 Rysy II Bukowina Tatrz. pauzuje w kolejce -
23 Burza Roczyny 0:6 Prądniczanka II Kraków 2019-09-0817:00
24 Dąb Zabierzów Bocheński 7:2 Pogorzanka Pogorzyce 2019-09-0815:00
25 Tarnovia II Tarnów 7:0 Olimpia Osieczany 2019-09-0813:00
26 Victoria Zalas 0:3 Puszcza Niepołomice 2019-09-0816:00
27 Football Success Academy 2:0 Bronowianka Kraków 2019-09-0816:00
28 Podgórze Kraków 3:0 Górnik Wieliczka 2019-09-0710:00
kolejka 5:
29 Górnik Wieliczka pauzuje w kolejce -
30 Bronowianka Kraków 0:3 Podgórze Kraków 2019-09-1417:00
31 Puszcza Niepołomice 2:0 Football Success Academy 2019-09-1416:30
32 Olimpia Osieczany 3:0 Victoria Zalas 2019-09-1416:00
33 Pogorzanka Pogorzyce 0:5 Tarnovia II Tarnów 2019-09-1411:00
34 Prądniczanka II Kraków 0:8 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-09-1417:00
35 Rysy II Bukowina Tatrz. 1:5 Burza Roczyny 2019-09-1516:00
kolejka 6:
36 Burza Roczyny pauzuje w kolejce -
37 Dąb Zabierzów Bocheński 3:0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-09-2116:00
38 Tarnovia II Tarnów 8:1 Prądniczanka II Kraków 2019-09-2112:00
39 Victoria Zalas 0:7 Pogorzanka Pogorzyce 2019-09-2215:00
40 Football Success Academy 5:1 Olimpia Osieczany 2019-09-2216:00
41 Podgórze Kraków 4:1 Puszcza Niepołomice 2019-09-2215:00
42 Górnik Wieliczka 11:0 Bronowianka Kraków 2019-09-2213:00
kolejka 7:
43 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
44 Puszcza Niepołomice 1:0 Górnik Wieliczka 2019-09-2915:30
45 Olimpia Osieczany 0:4 Podgórze Kraków 2019-09-2914:00
46 Pogorzanka Pogorzyce 3:1 Football Success Academy 2019-09-2915:30
47 Prądniczanka II Kraków 9:0 Victoria Zalas 2019-09-2914:00
48 Rysy II Bukowina Tatrz. 1:14 Tarnovia II Tarnów 2019-09-2816:00
49 Burza Roczyny 1:9 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-09-2915:00
kolejka 8:
50 Dąb Zabierzów Bocheński pauzuje w kolejce -
51 Tarnovia II Tarnów 7:0 Burza Roczyny 2019-10-0512:00
52 Victoria Zalas 1:9 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-10-0615:00
53 Football Success Academy 4:0 Prądniczanka II Kraków 2019-10-0615:30
54 Podgórze Kraków 3:0 Pogorzanka Pogorzyce 2019-10-0510:00
55 Górnik Wieliczka 8:1 Olimpia Osieczany 2019-10-0513:00
56 Bronowianka Kraków 1:3 Puszcza Niepołomice 2019-10-0511:00
kolejka 9:
57 Puszcza Niepołomice pauzuje w kolejce -
58 Olimpia Osieczany 5:1 Bronowianka Kraków 2019-10-1315:00
59 Pogorzanka Pogorzyce 1:0 Górnik Wieliczka 2019-10-1211:00
60 Prądniczanka II Kraków 0:10 Podgórze Kraków 2019-10-1213:30
61 Rysy II Bukowina Tatrz. 0:18 Football Success Academy 2019-10-1215:00
62 Burza Roczyny 1:0 Victoria Zalas 2019-10-1315:00
63 Dąb Zabierzów Bocheński 3:1 Tarnovia II Tarnów 2019-10-1215:00
kolejka 10:
64 Tarnovia II Tarnów pauzuje w kolejce -
65 Victoria Zalas 1:7 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-10-2015:00
66 Football Success Academy 4:0 Burza Roczyny 2019-10-1914:00
67 Podgórze Kraków 23:0 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-10-2015:00
68 Górnik Wieliczka 2:4 Prądniczanka II Kraków 2019-10-2013:00
69 Bronowianka Kraków 4:2 Pogorzanka Pogorzyce 2019-10-2010:00
70 Puszcza Niepołomice 0:0 Olimpia Osieczany 2019-10-1915:00
kolejka 11:
71 Olimpia Osieczany pauzuje w kolejce -
72 Pogorzanka Pogorzyce 1:1 Puszcza Niepołomice 2019-10-2612:00
73 Prądniczanka II Kraków 2:0 Bronowianka Kraków 2019-10-2715:00
74 Rysy II Bukowina Tatrz. 1:3 Górnik Wieliczka 2019-10-2614:00
75 Burza Roczyny 1:6 Podgórze Kraków 2019-10-2714:00
76 Dąb Zabierzów Bocheński 2:2 Football Success Academy 2019-10-2714:00
77 Tarnovia II Tarnów 5:0 Victoria Zalas 2019-10-2613:00
kolejka 12:
78 Victoria Zalas pauzuje w kolejce -
79 Football Success Academy 1:3 Tarnovia II Tarnów 2019-11-0314:00
80 Podgórze Kraków 5:0 Dąb Zabierzów Bocheński 2019-11-0314:00
81 Górnik Wieliczka 9:0 Burza Roczyny 2019-11-0313:00
82 Bronowianka Kraków 2:7 Rysy II Bukowina Tatrz. 2019-11-0211:00
83 Puszcza Niepołomice 1:1 Prądniczanka II Kraków 2019-11-0214:00
84 Olimpia Osieczany 0:3 Pogorzanka Pogorzyce 2019-11-0211:00
kolejka 13:
85 Pogorzanka Pogorzyce pauzuje w kolejce -
86 Prądniczanka II Kraków 5:0 Olimpia Osieczany 2019-11-1013:00
87 Rysy II Bukowina Tatrz. 3:6 Puszcza Niepołomice 2019-11-0913:00
88 Burza Roczyny 4:0 Bronowianka Kraków 2019-11-1013:00
89 Dąb Zabierzów Bocheński Górnik Wieliczka 2019-11-1011:00
90 Tarnovia II Tarnów 2:4 Podgórze Kraków 2019-11-1013:00
91 Victoria Zalas 0:7 Football Success Academy 2019-11-0912:00
kolejka 14:
1 Football Success Academy pauzuje w kolejce -
2 Victoria Zalas Podgórze Kraków 2020-03-21
3 Tarnovia II Tarnów Górnik Wieliczka 2020-03-21
4 Dąb Zabierzów Bocheński Bronowianka Kraków 2020-03-21
5 Burza Roczyny Puszcza Niepołomice 2020-03-21
6 Rysy II Bukowina Tatrz. Olimpia Osieczany 2020-03-21
7 Prądniczanka II Kraków Pogorzanka Pogorzyce 2020-03-21
kolejka 15:
8 Prądniczanka II Kraków pauzuje w kolejce -
9 Pogorzanka Pogorzyce Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-03-28
10 Olimpia Osieczany Burza Roczyny 2020-03-28
11 Puszcza Niepołomice Dąb Zabierzów Bocheński 2020-03-28
12 Bronowianka Kraków Tarnovia II Tarnów 2020-03-28
13 Górnik Wieliczka Victoria Zalas 2020-03-28
14 Podgórze Kraków Football Success Academy 2020-03-28
kolejka 16:
15 Podgórze Kraków pauzuje w kolejce -
16 Football Success Academy Górnik Wieliczka 2020-04-04
17 Victoria Zalas Bronowianka Kraków 2020-04-04
18 Tarnovia II Tarnów Puszcza Niepołomice 2020-04-04
19 Dąb Zabierzów Bocheński Olimpia Osieczany 2020-04-04
20 Burza Roczyny Pogorzanka Pogorzyce 2020-04-04
21 Rysy II Bukowina Tatrz. Prądniczanka II Kraków 2020-04-04
kolejka 17:
22 Rysy II Bukowina Tatrz. pauzuje w kolejce -
23 Prądniczanka II Kraków Burza Roczyny 2020-04-11
24 Pogorzanka Pogorzyce Dąb Zabierzów Bocheński 2020-04-11
25 Olimpia Osieczany Tarnovia II Tarnów 2020-04-11
26 Puszcza Niepołomice Victoria Zalas 2020-04-11
27 Bronowianka Kraków Football Success Academy 2020-04-11
28 Górnik Wieliczka Podgórze Kraków 2020-04-11
kolejka 18:
29 Górnik Wieliczka pauzuje w kolejce -
30 Podgórze Kraków Bronowianka Kraków 2020-04-18
31 Football Success Academy Puszcza Niepołomice 2020-04-18
32 Victoria Zalas Olimpia Osieczany 2020-04-18
33 Tarnovia II Tarnów Pogorzanka Pogorzyce 2020-04-18
34 Dąb Zabierzów Bocheński Prądniczanka II Kraków 2020-04-18
35 Burza Roczyny Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-04-18
kolejka 19:
36 Burza Roczyny pauzuje w kolejce -
37 Rysy II Bukowina Tatrz. Dąb Zabierzów Bocheński 2020-04-25
38 Prądniczanka II Kraków Tarnovia II Tarnów 2020-04-25
39 Pogorzanka Pogorzyce Victoria Zalas 2020-04-25
40 Olimpia Osieczany Football Success Academy 2020-04-25
41 Puszcza Niepołomice Podgórze Kraków 2020-04-25
42 Bronowianka Kraków Górnik Wieliczka 2020-04-25
kolejka 20:
43 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
44 Górnik Wieliczka Puszcza Niepołomice 2020-05-02
45 Podgórze Kraków Olimpia Osieczany 2020-05-02
46 Football Success Academy Pogorzanka Pogorzyce 2020-05-02
47 Victoria Zalas Prądniczanka II Kraków 2020-05-02
48 Tarnovia II Tarnów Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-05-02
49 Dąb Zabierzów Bocheński Burza Roczyny 2020-05-02
kolejka 21:
50 Dąb Zabierzów Bocheński pauzuje w kolejce -
51 Burza Roczyny Tarnovia II Tarnów 2020-05-09
52 Rysy II Bukowina Tatrz. Victoria Zalas 2020-05-09
53 Prądniczanka II Kraków Football Success Academy 2020-05-09
54 Pogorzanka Pogorzyce Podgórze Kraków 2020-05-09
55 Olimpia Osieczany Górnik Wieliczka 2020-05-09
56 Puszcza Niepołomice Bronowianka Kraków 2020-05-09
kolejka 22:
57 Puszcza Niepołomice pauzuje w kolejce -
58 Bronowianka Kraków Olimpia Osieczany 2020-05-13
59 Górnik Wieliczka Pogorzanka Pogorzyce 2020-05-13
60 Podgórze Kraków Prądniczanka II Kraków 2020-05-13
61 Football Success Academy Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-05-13
62 Victoria Zalas Burza Roczyny 2020-05-13
63 Tarnovia II Tarnów Dąb Zabierzów Bocheński 2020-05-13
kolejka 23:
64 Tarnovia II Tarnów pauzuje w kolejce -
65 Dąb Zabierzów Bocheński Victoria Zalas 2020-05-16
66 Burza Roczyny Football Success Academy 2020-05-16
67 Rysy II Bukowina Tatrz. Podgórze Kraków 2020-05-16
68 Prądniczanka II Kraków Górnik Wieliczka 2020-05-16
69 Pogorzanka Pogorzyce Bronowianka Kraków 2020-05-16
70 Olimpia Osieczany Puszcza Niepołomice 2020-05-16
kolejka 24:
71 Olimpia Osieczany pauzuje w kolejce -
72 Puszcza Niepołomice Pogorzanka Pogorzyce 2020-05-23
73 Bronowianka Kraków Prądniczanka II Kraków 2020-05-23
74 Górnik Wieliczka Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-05-23
75 Podgórze Kraków Burza Roczyny 2020-05-23
76 Football Success Academy Dąb Zabierzów Bocheński 2020-05-23
77 Victoria Zalas Tarnovia II Tarnów 2020-05-23
kolejka 25:
78 Victoria Zalas pauzuje w kolejce -
79 Tarnovia II Tarnów Football Success Academy 2020-05-30
80 Dąb Zabierzów Bocheński Podgórze Kraków 2020-05-30
81 Burza Roczyny Górnik Wieliczka 2020-05-30
82 Rysy II Bukowina Tatrz. Bronowianka Kraków 2020-05-30
83 Prądniczanka II Kraków Puszcza Niepołomice 2020-05-30
84 Pogorzanka Pogorzyce Olimpia Osieczany 2020-05-30
kolejka 26:
85 Pogorzanka Pogorzyce pauzuje w kolejce -
86 Olimpia Osieczany Prądniczanka II Kraków 2020-06-06
87 Puszcza Niepołomice Rysy II Bukowina Tatrz. 2020-06-06
88 Bronowianka Kraków Burza Roczyny 2020-06-06
89 Górnik Wieliczka Dąb Zabierzów Bocheński 2020-06-06
90 Podgórze Kraków Tarnovia II Tarnów 2020-06-06
91 Football Success Academy Victoria Zalas 2020-06-06