Kraków: D2 Młodzik (RW) "Młodszy II Liga gr.12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 UKS Zelków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Tramwaj Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Słowik Olkusz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Radziszowianka Radziszów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Prądniczanka II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Niegoszowianka Niegoszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Milenium Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Iskra Krzęcin 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Błękitni Modlnica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Bieżanowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 AS Płaszów Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 AP Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 AP Kmita Zabierzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Błękitni Modlnica AP Rudawa 2020-04-0409:00
2 Iskra Krzęcin Prądniczanka II Kraków 2020-04-0410:00
3 AP Kmita Zabierzów Słowik Olkusz 2020-04-0409:00
4 Niegoszowianka Niegoszowice Radziszowianka Radziszów 2020-04-0409:00
5 Milenium Skawina AS Płaszów Kraków 2020-04-0409:00
6 Tramwaj Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-04-0511:00
7 UKS Zelków Cracovia II 2020-04-0409:00
kolejka 2:
8 AP Rudawa Cracovia II 2020-04-15
9 Bieżanowianka Kraków UKS Zelków 2020-04-1517:00
10 AS Płaszów Kraków Tramwaj Kraków 2020-04-15
11 Radziszowianka Radziszów Milenium Skawina 2020-04-1517:00
12 Słowik Olkusz Niegoszowianka Niegoszowice 2020-04-15
13 Prądniczanka II Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-04-15
14 Błękitni Modlnica Iskra Krzęcin 2020-04-15
kolejka 3:
15 Iskra Krzęcin AP Rudawa 2020-04-1810:00
16 AP Kmita Zabierzów Błękitni Modlnica 2020-04-18
17 Niegoszowianka Niegoszowice Prądniczanka II Kraków 2020-04-1809:00
18 Milenium Skawina Słowik Olkusz 2020-04-18
19 Tramwaj Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-04-18
20 UKS Zelków AS Płaszów Kraków 2020-04-18
21 Cracovia II Bieżanowianka Kraków 2020-04-18
kolejka 4:
22 AP Rudawa Bieżanowianka Kraków 2020-04-25
23 AS Płaszów Kraków Cracovia II 2020-04-25
24 Radziszowianka Radziszów UKS Zelków 2020-04-2512:00
25 Słowik Olkusz Tramwaj Kraków 2020-04-25
26 Prądniczanka II Kraków Milenium Skawina 2020-04-25
27 Błękitni Modlnica Niegoszowianka Niegoszowice 2020-04-25
28 Iskra Krzęcin AP Kmita Zabierzów 2020-04-2510:00
kolejka 5:
29 AP Kmita Zabierzów AP Rudawa 2020-05-02
30 Niegoszowianka Niegoszowice Iskra Krzęcin 2020-05-0209:00
31 Milenium Skawina Błękitni Modlnica 2020-05-02
32 Tramwaj Kraków Prądniczanka II Kraków 2020-05-02
33 UKS Zelków Słowik Olkusz 2020-05-02
34 Cracovia II Radziszowianka Radziszów 2020-05-02
35 Bieżanowianka Kraków AS Płaszów Kraków 2020-05-0214:00
kolejka 6:
36 AP Rudawa AS Płaszów Kraków 2020-05-09
37 Radziszowianka Radziszów Bieżanowianka Kraków 2020-05-0912:00
38 Słowik Olkusz Cracovia II 2020-05-09
39 Prądniczanka II Kraków UKS Zelków 2020-05-09
40 Błękitni Modlnica Tramwaj Kraków 2020-05-09
41 Iskra Krzęcin Milenium Skawina 2020-05-09
42 AP Kmita Zabierzów Niegoszowianka Niegoszowice 2020-05-09
kolejka 7:
43 Niegoszowianka Niegoszowice AP Rudawa 2020-05-1316:00
44 Milenium Skawina AP Kmita Zabierzów 2020-05-13
45 Tramwaj Kraków Iskra Krzęcin 2020-05-13
46 UKS Zelków Błękitni Modlnica 2020-05-13
47 Cracovia II Prądniczanka II Kraków 2020-05-13
48 Bieżanowianka Kraków Słowik Olkusz 2020-05-1317:00
49 AS Płaszów Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-05-13
kolejka 8:
50 AP Rudawa Radziszowianka Radziszów 2020-05-16
51 Słowik Olkusz AS Płaszów Kraków 2020-05-16
52 Prądniczanka II Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-05-16
53 Błękitni Modlnica Cracovia II 2020-05-16
54 Iskra Krzęcin UKS Zelków 2020-05-16
55 AP Kmita Zabierzów Tramwaj Kraków 2020-05-16
56 Niegoszowianka Niegoszowice Milenium Skawina 2020-05-1609:00
kolejka 9:
57 Milenium Skawina AP Rudawa 2020-05-23
58 Tramwaj Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2020-05-23
59 UKS Zelków AP Kmita Zabierzów 2020-05-23
60 Cracovia II Iskra Krzęcin 2020-05-23
61 Bieżanowianka Kraków Błękitni Modlnica 2020-05-2314:00
62 AS Płaszów Kraków Prądniczanka II Kraków 2020-05-23
63 Radziszowianka Radziszów Słowik Olkusz 2020-05-2310:00
kolejka 10:
64 AP Rudawa Słowik Olkusz 2020-05-30
65 Prądniczanka II Kraków Radziszowianka Radziszów 2020-05-30
66 Błękitni Modlnica AS Płaszów Kraków 2020-05-30
67 Iskra Krzęcin Bieżanowianka Kraków 2020-05-30
68 AP Kmita Zabierzów Cracovia II 2020-05-30
69 Niegoszowianka Niegoszowice UKS Zelków 2020-05-3009:00
70 Milenium Skawina Tramwaj Kraków 2020-05-30
kolejka 11:
71 Tramwaj Kraków AP Rudawa 2020-06-06
72 UKS Zelków Milenium Skawina 2020-06-06
73 Cracovia II Niegoszowianka Niegoszowice 2020-06-06
74 Bieżanowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2020-06-0610:00
75 AS Płaszów Kraków Iskra Krzęcin 2020-06-06
76 Radziszowianka Radziszów Błękitni Modlnica 2020-06-0613:30
77 Słowik Olkusz Prądniczanka II Kraków 2020-06-06
kolejka 12:
78 AP Rudawa Prądniczanka II Kraków 2020-06-13
79 Błękitni Modlnica Słowik Olkusz 2020-06-13
80 Iskra Krzęcin Radziszowianka Radziszów 2020-06-13
81 AP Kmita Zabierzów AS Płaszów Kraków 2020-06-13
82 Niegoszowianka Niegoszowice Bieżanowianka Kraków 2020-06-1309:00
83 Milenium Skawina Cracovia II 2020-06-13
84 Tramwaj Kraków UKS Zelków 2020-06-13
kolejka 13:
85 UKS Zelków AP Rudawa 2020-06-20
86 Cracovia II Tramwaj Kraków 2020-06-20
87 Bieżanowianka Kraków Milenium Skawina 2020-06-2012:00
88 AS Płaszów Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2020-06-20
89 Radziszowianka Radziszów AP Kmita Zabierzów 2020-06-2013:30
90 Słowik Olkusz Iskra Krzęcin 2020-06-20
91 Prądniczanka II Kraków Błękitni Modlnica 2020-06-20