Kraków: D1 Młodzik "III Liga Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Clepardia Kraków 10 25 40:11 8 1 1 5 12 19:8 4 0 1 5 13 21:3 4 1 0
2 Jadwiga Kraków 10 22 38:12 7 1 2 5 10 11:6 3 1 1 5 12 27:6 4 0 1
3 Hutnik III Kraków 9 20 40:9 6 2 1 4 10 15:2 3 1 0 5 10 25:7 3 1 1
4 AP Kmita Zabierzów 10 9 13:24 3 0 7 5 6 8:15 2 0 3 5 3 5:9 1 0 4
5 Świt Krzeszowice 10 9 13:43 3 0 7 5 6 8:21 2 0 3 5 3 5:22 1 0 4
6 Błękitni II Modlnica 9 0 3:48 0 0 9 5 0 2:32 0 0 5 4 0 1:16 0 0 4

Walkowery:
2020-08-29 mecz AP Kmita Zabierzów - Świt Krzeszowice obustronny walkower, niestawienie się obu drużyn
2020-08-29 mecz AP Kmita Zabierzów - Świt Krzeszowice, po analizie dokumentów anulowanie obustronnego walkoweru i zgoda na rozegranie meczu w nowym terminie



kolejka 1:
1 AP Kmita Zabierzów 2:0 Świt Krzeszowice 2020-10-0616:30
2 Hutnik III Kraków 3:1 Jadwiga Kraków 2020-08-2909:00
3 Clepardia Kraków 6:0 Błękitni II Modlnica 2020-08-3012:30
kolejka 2:
4 Świt Krzeszowice 4:1 Błękitni II Modlnica 2020-09-0509:00
5 Jadwiga Kraków 1:4 Clepardia Kraków 2020-09-0509:00
6 AP Kmita Zabierzów 1:7 Hutnik III Kraków 2020-09-2217:30
kolejka 3:
7 Hutnik III Kraków 10:0 Świt Krzeszowice 2020-09-1209:00
8 AP Kmita Zabierzów 1:6 Clepardia Kraków 2020-09-1210:00
9 Błękitni II Modlnica 1:6 Jadwiga Kraków 2020-09-1211:00
kolejka 4:
10 Świt Krzeszowice 0:12 Jadwiga Kraków 2020-09-1909:00
11 AP Kmita Zabierzów 3:0 Błękitni II Modlnica 2020-10-2716:30
12 Hutnik III Kraków 1:1 Clepardia Kraków 2020-09-1915:00
kolejka 5:
13 Clepardia Kraków 6:0 Świt Krzeszowice 2020-09-2713:30
14 Błękitni II Modlnica 0:11 Hutnik III Kraków 2020-09-2613:00
15 Jadwiga Kraków 3:1 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2710:00
kolejka 6:
16 Świt Krzeszowice 2:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-0312:30
17 Jadwiga Kraków 1:1 Hutnik III Kraków 2020-10-0310:00
18 Błękitni II Modlnica 0:7 Clepardia Kraków 2020-10-0412:45
kolejka 7:
19 Błękitni II Modlnica 1:5 Świt Krzeszowice 2020-10-0916:30
20 Clepardia Kraków 1:6 Jadwiga Kraków 2020-10-1112:00
21 Hutnik III Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2020-10-1012:00
kolejka 8:
22 Świt Krzeszowice 2:4 Hutnik III Kraków 2020-10-1709:00
23 Clepardia Kraków 3:0 AP Kmita Zabierzów 2020-10-2216:00
24 Jadwiga Kraków 3:0 Błękitni II Modlnica 2020-10-1810:00
kolejka 9:
25 Jadwiga Kraków 3:0 Świt Krzeszowice 2020-10-2414:00
26 Błękitni II Modlnica 0:3 AP Kmita Zabierzów 2020-10-2510:00
27 Clepardia Kraków 3:2 Hutnik III Kraków 2020-10-2415:00
kolejka 10:
28 Świt Krzeszowice 0:3 Clepardia Kraków 2020-11-0709:00
29 Hutnik III Kraków Błękitni II Modlnica -
30 AP Kmita Zabierzów 1:2 Jadwiga Kraków 2020-11-0709:30