Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Gr.11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zieleńczanka II Zielonki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Zawisza Sulechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 TS Węgrzce II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Sokół Kocmyrzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Słomniczanka II Słomniki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Skalanka II Skała 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Orzeł Bębło 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Niedźwiedź 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Maszycanka Maszyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Jakub Więcławice Stare 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Maszycanka Maszyce Skalanka II Skała 2020-04-0617:00
2 Zawisza Sulechów Niedźwiedź 2020-04-0410:00
3 Sokół Kocmyrzów Orzeł Bębło 2020-04-0416:00
4 Słomniczanka II Słomniki Zieleńczanka II Zielonki 2020-04-0409:00
5 Jakub Więcławice Stare TS Węgrzce II 2020-04-0409:00
kolejka 2:
6 Skalanka II Skała TS Węgrzce II 2020-04-18
7 Zieleńczanka II Zielonki Jakub Więcławice Stare 2020-04-18
8 Orzeł Bębło Słomniczanka II Słomniki 2020-04-1910:30
9 Niedźwiedź Sokół Kocmyrzów 2020-04-18
10 Maszycanka Maszyce Zawisza Sulechów 2020-04-2017:00
kolejka 3:
11 Zawisza Sulechów Skalanka II Skała 2020-04-2510:00
12 Sokół Kocmyrzów Maszycanka Maszyce 2020-04-2514:00
13 Słomniczanka II Słomniki Niedźwiedź 2020-04-25
14 Jakub Więcławice Stare Orzeł Bębło 2020-04-25
15 TS Węgrzce II Zieleńczanka II Zielonki 2020-04-2615:00
kolejka 4:
16 Skalanka II Skała Zieleńczanka II Zielonki 2020-05-02
17 Orzeł Bębło TS Węgrzce II 2020-05-0210:00
18 Niedźwiedź Jakub Więcławice Stare 2020-05-02
19 Maszycanka Maszyce Słomniczanka II Słomniki 2020-05-0417:00
20 Zawisza Sulechów Sokół Kocmyrzów 2020-05-0210:00
kolejka 5:
21 Sokół Kocmyrzów Skalanka II Skała 2020-05-1010:00
22 Słomniczanka II Słomniki Zawisza Sulechów 2020-05-09
23 Jakub Więcławice Stare Maszycanka Maszyce 2020-05-09
24 TS Węgrzce II Niedźwiedź 2020-05-1011:00
25 Zieleńczanka II Zielonki Orzeł Bębło 2020-05-09
kolejka 6:
26 Skalanka II Skała Orzeł Bębło 2020-05-16
27 Niedźwiedź Zieleńczanka II Zielonki 2020-05-16
28 Maszycanka Maszyce TS Węgrzce II 2020-05-1817:00
29 Zawisza Sulechów Jakub Więcławice Stare 2020-05-16
30 Sokół Kocmyrzów Słomniczanka II Słomniki 2020-05-1714:00
kolejka 7:
31 Słomniczanka II Słomniki Skalanka II Skała 2020-05-23
32 Jakub Więcławice Stare Sokół Kocmyrzów 2020-05-23
33 TS Węgrzce II Zawisza Sulechów 2020-05-23
34 Zieleńczanka II Zielonki Maszycanka Maszyce 2020-05-23
35 Orzeł Bębło Niedźwiedź 2020-05-2410:30
kolejka 8:
36 Skalanka II Skała Niedźwiedź 2020-05-30
37 Maszycanka Maszyce Orzeł Bębło 2020-06-0117:00
38 Zawisza Sulechów Zieleńczanka II Zielonki 2020-05-30
39 Sokół Kocmyrzów TS Węgrzce II 2020-05-3111:00
40 Słomniczanka II Słomniki Jakub Więcławice Stare 2020-05-30
kolejka 9:
41 Jakub Więcławice Stare Skalanka II Skała 2020-06-06
42 TS Węgrzce II Słomniczanka II Słomniki 2020-06-0615:00
43 Zieleńczanka II Zielonki Sokół Kocmyrzów 2020-06-06
44 Orzeł Bębło Zawisza Sulechów 2020-06-0610:00
45 Niedźwiedź Maszycanka Maszyce 2020-06-06