Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AS Płaszów Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Bibiczanka Bibice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Grębałowianka Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 PAPN II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 TS Węgrzce II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Zieleńczanka II Zielonki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym mecz i rewanż
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-16 Nadwiślan Kraków - rezygnacja
2021-03-17 Krakus II Swoszowice - rezygnacja
2021-04-19 Zmiana terminarza rozgrywek i wprowadzenie dla IV Ligi Okręgowej Młodzików Grupy 12 systemu mecz i rewanż.



kolejka 1:
1 AS Płaszów Kraków Zieleńczanka II Zielonki 2021-05-0209:00
2 PAPN II Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-0209:00
3 Bibiczanka Bibice TS Węgrzce II 2021-05-0209:00
kolejka 2:
4 Zieleńczanka II Zielonki TS Węgrzce II 2021-05-08
5 Grębałowianka Kraków Bibiczanka Bibice 2021-05-0916:00
6 AS Płaszów Kraków PAPN II Kraków 2021-05-08
kolejka 3:
7 PAPN II Kraków Zieleńczanka II Zielonki 2021-05-15
8 Bibiczanka Bibice AS Płaszów Kraków 2021-05-1509:30
9 TS Węgrzce II Grębałowianka Kraków 2021-05-15
kolejka 4:
10 Zieleńczanka II Zielonki Grębałowianka Kraków 2021-05-20
11 AS Płaszów Kraków TS Węgrzce II 2021-05-20
12 PAPN II Kraków Bibiczanka Bibice 2021-05-20
kolejka 5:
13 Bibiczanka Bibice Zieleńczanka II Zielonki 2021-05-2209:30
14 TS Węgrzce II PAPN II Kraków 2021-05-22
15 Grębałowianka Kraków AS Płaszów Kraków 2021-05-2309:00
kolejka 6:
16 Zieleńczanka II Zielonki AS Płaszów Kraków 2021-05-29
17 Grębałowianka Kraków PAPN II Kraków 2021-05-2910:00
18 TS Węgrzce II Bibiczanka Bibice 2021-05-29
kolejka 7:
19 TS Węgrzce II Zieleńczanka II Zielonki 2021-06-05
20 Bibiczanka Bibice Grębałowianka Kraków 2021-06-0509:30
21 PAPN II Kraków AS Płaszów Kraków 2021-06-05
kolejka 8:
22 Zieleńczanka II Zielonki PAPN II Kraków 2021-06-12
23 AS Płaszów Kraków Bibiczanka Bibice 2021-06-12
24 Grębałowianka Kraków TS Węgrzce II 2021-06-1210:00
kolejka 9:
25 Grębałowianka Kraków Zieleńczanka II Zielonki 2021-06-1909:30
26 TS Węgrzce II AS Płaszów Kraków 2021-06-19
27 Bibiczanka Bibice PAPN II Kraków 2021-06-1909:30
kolejka 10:
28 Zieleńczanka II Zielonki Bibiczanka Bibice 2021-06-26
29 PAPN II Kraków TS Węgrzce II 2021-06-26
30 AS Płaszów Kraków Grębałowianka Kraków 2021-06-26