Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 13"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Błękitni II Modlnica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Borek II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Lotnik Kryspinów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Orlęta Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Piast Wołowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Tramwaj II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 UKS Zelków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-06-01
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27



kolejka 1:
1 Błękitni II Modlnica Tramwaj II Kraków 2021-05-29
2 UKS Zelków AP Rudawa 2021-05-29
3 Borek II Kraków Orlęta Rudawa 2021-05-29
4 Piast Wołowice Lotnik Kryspinów 2021-05-29
kolejka 2:
5 Lotnik Kryspinów Tramwaj II Kraków 2021-05-18
6 Orlęta Rudawa Piast Wołowice 2021-05-1810:00
7 AP Rudawa Borek II Kraków 2021-05-18
8 Błękitni II Modlnica UKS Zelków 2021-05-18
kolejka 3:
9 Tramwaj II Kraków UKS Zelków 2021-04-2412:00
10 Borek II Kraków Błękitni II Modlnica 2021-04-2509:00
11 Piast Wołowice AP Rudawa 2021-04-2509:00
12 Lotnik Kryspinów Orlęta Rudawa 2021-04-2410:15
kolejka 4:
13 Orlęta Rudawa Tramwaj II Kraków 2021-05-0110:00
14 AP Rudawa Lotnik Kryspinów 2021-05-0212:00
15 Błękitni II Modlnica Piast Wołowice 2021-05-0318:30
16 UKS Zelków Borek II Kraków 2021-05-0209:00
kolejka 5:
17 Borek II Kraków Tramwaj II Kraków 2021-05-0915:00
18 Piast Wołowice UKS Zelków 2021-05-08
19 Lotnik Kryspinów Błękitni II Modlnica 2021-05-0809:45
20 Orlęta Rudawa AP Rudawa 2021-05-0810:00
kolejka 6:
21 AP Rudawa Tramwaj II Kraków 2021-05-15
22 Błękitni II Modlnica Orlęta Rudawa 2021-05-15
23 UKS Zelków Lotnik Kryspinów 2021-05-15
24 Borek II Kraków Piast Wołowice 2021-05-1510:00
kolejka 7:
25 Piast Wołowice Tramwaj II Kraków 2021-05-22
26 Lotnik Kryspinów Borek II Kraków 2021-05-2213:45
27 Orlęta Rudawa UKS Zelków 2021-05-2210:00
28 AP Rudawa Błękitni II Modlnica 2021-05-22