Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kosynierzy Łuczyce 3 9 9:3 3 0 0 2 6 4:1 2 0 0 1 3 5:2 1 0 0
2 Michałowianka Michałowice 3 6 15:2 2 0 1 2 6 15:1 2 0 0 1 0 0:1 0 0 1
3 Jutrzenka Giebułtów 2 6 9:0 2 0 0 1 3 3:0 1 0 0 1 3 6:0 1 0 0
4 Maszycanka Maszyce 3 6 10:10 2 0 1 2 6 9:2 2 0 0 1 0 1:8 0 0 1
5 Skała 2004 2 3 9:4 1 0 1 1 3 8:1 1 0 0 1 0 1:3 0 0 1
6 Jastrzębiec Książ Wielki 3 3 7:8 1 0 2 1 3 6:2 1 0 0 2 0 1:6 0 0 2
7 TS Węgrzce II 2 3 1:2 1 0 1 1 3 1:0 1 0 0 1 0 0:2 0 0 1
8 Słomniczanka II Słomniki 2 3 3:13 1 0 1 1 3 3:1 1 0 0 1 0 0:12 0 0 1
9 Ekler Baranówka 3 0 5:15 0 0 3 1 0 2:5 0 0 1 2 0 3:10 0 0 2
10 Zieleńczanka II Zielonki 3 0 2:13 0 0 3 1 0 0:6 0 0 1 2 0 2:7 0 0 2



kolejka 1:
1 Skała 2004 TS Węgrzce II 2020-10-3109:00
2 Maszycanka Maszyce 7:2 Ekler Baranówka 2020-08-2913:00
3 Kosynierzy Łuczyce 1:0 Michałowianka Michałowice 2020-08-3011:00
4 Słomniczanka II Słomniki Jutrzenka Giebułtów 2020-09-0917:00
5 Jastrzębiec Książ Wielki 6:2 Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-1617:30
kolejka 2:
6 TS Węgrzce II 1:0 Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-0511:30
7 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0509:00
8 Michałowianka Michałowice 12:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0513:00
9 Ekler Baranówka 2:5 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0610:00
10 Skała 2004 8:1 Maszycanka Maszyce 2020-09-0718:00
kolejka 3:
11 Maszycanka Maszyce 2:0 TS Węgrzce II 2020-09-1310:00
12 Kosynierzy Łuczyce 3:1 Skała 2004 2020-09-1210:00
13 Słomniczanka II Słomniki 3:1 Ekler Baranówka 2020-09-1214:30
14 Michałowianka Michałowice 3:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-1211:00
15 Zieleńczanka II Zielonki 0:6 Jutrzenka Giebułtów 2020-09-1210:00
kolejka 4:
16 TS Węgrzce II Jutrzenka Giebułtów 2020-09-2013:00
17 Michałowianka Michałowice Zieleńczanka II Zielonki 2020-09-1914:00
18 Ekler Baranówka Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2010:00
19 Skała 2004 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2117:30
20 Maszycanka Maszyce Kosynierzy Łuczyce 2020-09-1910:00
kolejka 5:
21 Kosynierzy Łuczyce TS Węgrzce II 2020-09-2610:00
22 Słomniczanka II Słomniki Maszycanka Maszyce 2020-09-2612:00
23 Jastrzębiec Książ Wielki Skała 2004 2020-09-2610:00
24 Zieleńczanka II Zielonki Ekler Baranówka 2020-09-2710:00
25 Jutrzenka Giebułtów Michałowianka Michałowice 2020-09-2610:00
kolejka 6:
26 TS Węgrzce II Michałowianka Michałowice 2020-10-0413:00
27 Ekler Baranówka Jutrzenka Giebułtów 2020-10-0310:00
28 Skała 2004 Zieleńczanka II Zielonki 2020-10-0309:00
29 Maszycanka Maszyce Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0414:00
30 Kosynierzy Łuczyce Słomniczanka II Słomniki 2020-10-0310:00
kolejka 7:
31 Słomniczanka II Słomniki TS Węgrzce II 2020-10-1012:00
32 Jastrzębiec Książ Wielki Kosynierzy Łuczyce 2020-10-1010:00
33 Zieleńczanka II Zielonki Maszycanka Maszyce 2020-10-1010:00
34 Jutrzenka Giebułtów Skała 2004 2020-10-1011:00
35 Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 2020-10-1012:00
kolejka 8:
36 TS Węgrzce II Ekler Baranówka 2020-10-1813:00
37 Skała 2004 Michałowianka Michałowice 2020-10-1809:00
38 Maszycanka Maszyce Jutrzenka Giebułtów 2020-10-1814:00
39 Kosynierzy Łuczyce Zieleńczanka II Zielonki 2020-10-1710:00
40 Słomniczanka II Słomniki Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-17
kolejka 9:
41 Jastrzębiec Książ Wielki TS Węgrzce II 2020-10-2410:00
42 Zieleńczanka II Zielonki Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2410:00
43 Jutrzenka Giebułtów Kosynierzy Łuczyce 2020-10-2411:00
44 Michałowianka Michałowice Maszycanka Maszyce 2020-10-2412:00
45 Ekler Baranówka Skała 2004 2020-10-2411:00