Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Gr.2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Świt Krzeszowice 9 27 52:5 9 0 0 4 12 27:3 4 0 0 5 15 25:2 5 0 0
2 Iskra Radwanowice 9 18 34:13 6 0 3 5 9 16:7 3 0 2 4 9 18:6 3 0 1
3 Topór Aleksandrowice 9 16 22:24 5 1 3 4 10 17:5 3 1 0 5 6 5:19 2 0 3
4 Błękitni II Modlnica 9 15 22:17 5 0 4 5 3 8:16 1 0 4 4 12 14:1 4 0 0
5 Wizards Kraków 9 15 22:23 5 0 4 5 6 8:13 2 0 3 4 9 14:10 3 0 1
6 Borkowianka Borek Szlachecki 9 12 19:26 4 0 5 4 6 9:13 2 0 2 5 6 10:13 2 0 3
7 Milenium II Skawina 9 11 9:21 3 2 4 4 4 3:11 1 1 2 5 7 6:10 2 1 2
8 Skawinka II Skawina 9 8 18:27 2 2 5 4 7 14:8 2 1 1 5 1 4:19 0 1 4
9 Wisła Jeziorzany 9 7 17:28 2 1 6 5 6 10:9 2 0 3 4 1 7:19 0 1 3
10 Victoria Gaj 9 2 7:38 0 2 7 5 1 3:22 0 1 4 4 1 4:16 0 1 3
11 Pauza (Wisła Rząska) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice Pauza 2019-12-2617:00
2 Wisła Jeziorzany 3:0 Victoria Gaj 2019-08-2817:30
3 Milenium II Skawina 2:0 Topór Aleksandrowice 2019-09-1217:00
4 Pauza (Wisła Rząska) Wizards Kraków 2019-12-2616:30
5 Błękitni II Modlnica 3:0 Skawinka II Skawina 2019-08-2917:30
6 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Iskra Radwanowice 2019-08-2817:00
kolejka 2:
7 Iskra Radwanowice Pauza 2019-12-2609:00
8 Skawinka II Skawina 3:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-0111:00
9 Wizards Kraków 0:3 Błękitni II Modlnica 2019-09-0109:00
10 Topór Aleksandrowice Pauza (Wisła Rząska) 2019-12-2609:00
11 Victoria Gaj 0:0 Milenium II Skawina 2019-09-1117:30
12 Świt Krzeszowice 10:1 Wisła Jeziorzany 2019-09-0109:00
kolejka 3:
13 Wisła Jeziorzany Pauza 2019-12-2612:00
14 Milenium II Skawina 0:9 Świt Krzeszowice 2019-09-0809:00
15 Pauza (Wisła Rząska) Victoria Gaj 2019-12-2614:00
16 Błękitni II Modlnica 1:2 Topór Aleksandrowice 2019-09-0814:15
17 Borkowianka Borek Szlachecki 1:4 Wizards Kraków 2019-10-0117:00
18 Iskra Radwanowice 3:1 Skawinka II Skawina 2019-09-1917:00
kolejka 4:
19 Skawinka II Skawina Pauza 2019-12-2612:00
20 Wizards Kraków 5:3 Iskra Radwanowice 2019-09-2717:00
21 Topór Aleksandrowice 3:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-1509:00
22 Victoria Gaj 1:7 Błękitni II Modlnica 2019-09-1514:30
23 Świt Krzeszowice Pauza (Wisła Rząska) 2019-12-2612:00
24 Wisła Jeziorzany 2:3 Milenium II Skawina 2019-09-1511:00
kolejka 5:
25 Milenium II Skawina Pauza 2019-12-2612:00
26 Pauza (Wisła Rząska) Wisła Jeziorzany 2019-12-2617:00
27 Błękitni II Modlnica 2:5 Świt Krzeszowice 2019-09-2317:00
28 Borkowianka Borek Szlachecki 4:2 Victoria Gaj 2019-09-2110:00
29 Iskra Radwanowice 9:0 Topór Aleksandrowice 2019-09-2111:00
30 Skawinka II Skawina 2:4 Wizards Kraków 2019-09-2317:00
kolejka 6:
31 Wizards Kraków Pauza 2019-12-2612:00
32 Topór Aleksandrowice 8:1 Skawinka II Skawina 2019-09-2810:00
33 Victoria Gaj 0:8 Iskra Radwanowice 2019-09-2914:00
34 Świt Krzeszowice 6:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-2809:00
35 Wisła Jeziorzany 0:2 Błękitni II Modlnica 2019-09-2911:00
36 Milenium II Skawina Pauza (Wisła Rząska) 2019-12-2612:00
kolejka 7:
37 Pauza (Wisła Rząska) Pauza 2019-12-2612:00
38 Błękitni II Modlnica 1:3 Milenium II Skawina 2019-10-0515:00
39 Borkowianka Borek Szlachecki 3:2 Wisła Jeziorzany 2019-10-0510:00
40 Iskra Radwanowice 0:4 Świt Krzeszowice 2019-10-0514:00
41 Skawinka II Skawina 7:0 Victoria Gaj 2019-10-0512:00
42 Wizards Kraków 0:3 Topór Aleksandrowice 2019-10-0609:00
kolejka 8:
43 Topór Aleksandrowice Pauza 2019-12-2612:00
44 Victoria Gaj 2:4 Wizards Kraków 2019-10-1213:00
45 Świt Krzeszowice 4:1 Skawinka II Skawina 2019-10-1212:00
46 Wisła Jeziorzany 0:2 Iskra Radwanowice 2019-10-1311:00
47 Milenium II Skawina 0:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-1314:00
48 Pauza (Wisła Rząska) Błękitni II Modlnica 2019-12-2610:30
kolejka 9:
49 Błękitni II Modlnica Pauza 2019-12-2612:00
50 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Wisła Rząska) 2019-12-2611:00
51 Iskra Radwanowice 4:0 Milenium II Skawina 2019-10-2216:00
52 Skawinka II Skawina 2:2 Wisła Jeziorzany 2019-10-1911:00
53 Wizards Kraków 0:4 Świt Krzeszowice 2019-10-2009:00
54 Topór Aleksandrowice 2:2 Victoria Gaj 2019-10-1911:00
kolejka 10:
55 Victoria Gaj Pauza 2019-12-2612:00
56 Świt Krzeszowice 7:0 Topór Aleksandrowice 2019-10-2609:00
57 Wisła Jeziorzany 5:2 Wizards Kraków 2019-10-2709:00
58 Milenium II Skawina 1:1 Skawinka II Skawina 2019-10-2609:00
59 Pauza (Wisła Rząska) Iskra Radwanowice 2019-12-2611:00
60 Błękitni II Modlnica 1:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-1910:00
kolejka 11:
61 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza 2019-12-2612:00
62 Iskra Radwanowice 0:2 Błękitni II Modlnica 2019-11-0310:00
63 Skawinka II Skawina Pauza (Wisła Rząska) 2019-12-2612:00
64 Wizards Kraków 3:0 Milenium II Skawina 2019-11-0309:00
65 Topór Aleksandrowice 4:2 Wisła Jeziorzany 2019-11-0309:00
66 Victoria Gaj 0:3 Świt Krzeszowice 2019-11-0210:00