Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Gr.3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Victoria Kraków 7 21 40:6 7 0 0 5 15 25:5 5 0 0 2 6 15:1 2 0 0
2 Orzeł Sidzina 7 14 33:14 4 2 1 3 7 16:5 2 1 0 4 7 17:9 2 1 1
3 Garbarnia II Kraków 6 13 23:15 4 1 1 4 7 13:15 2 1 1 2 6 10:0 2 0 0
4 Libertów 7 12 32:14 3 3 1 2 4 13:2 1 1 0 5 8 19:12 2 2 1
5 Rybitwy Kraków 8 12 21:21 4 0 4 4 9 12:7 3 0 1 4 3 9:14 1 0 3
6 Kabel-FLS Kraków 7 10 24:24 3 1 3 4 7 13:8 2 1 1 3 3 11:16 1 0 2
7 Pogoń II Skotniki 7 8 13:9 2 2 3 3 1 3:6 0 1 2 4 7 10:3 2 1 1
8 Armatura Kraków 7 7 22:15 2 1 4 3 6 17:4 2 0 1 4 1 5:11 0 1 3
9 Płaszowianka Kraków 7 3 3:61 1 0 6 4 3 2:29 1 0 3 3 0 1:32 0 0 3
10 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Pauza (Tramwaj II Kraków) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Krakus II Swoszowice 7 0 2:34 0 0 7 3 0 1:17 0 0 3 4 0 1:17 0 0 4



kolejka 1:
1 Płaszowianka Kraków 2:1 Krakus II Swoszowice 2019-10-0117:00
2 Kabel-FLS Kraków 1:4 Orzeł Sidzina 2019-09-1817:00
3 Pauza (Tramwaj II Kraków) Pogoń II Skotniki 2019-12-2617:00
4 Victoria Kraków 4:2 Rybitwy Kraków 2019-09-2517:15
5 Armatura Kraków Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-09-1717:00
6 Garbarnia II Kraków 2:2 Libertów 2019-08-2917:00
kolejka 2:
7 Krakus II Swoszowice 1:7 Libertów 2019-09-1117:30
8 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) Garbarnia II Kraków 2019-12-2617:00
9 Rybitwy Kraków 3:0 Armatura Kraków 2019-08-3111:00
10 Pogoń II Skotniki 1:2 Victoria Kraków 2019-09-1917:30
11 Orzeł Sidzina Pauza (Tramwaj II Kraków) 2019-08-3110:00
12 Płaszowianka Kraków 0:7 Kabel-FLS Kraków 2019-09-2517:00
kolejka 3:
13 Kabel-FLS Kraków 7:0 Krakus II Swoszowice 2019-09-0810:00
14 Pauza (Tramwaj II Kraków) Płaszowianka Kraków 2019-12-2614:00
15 Victoria Kraków 4:1 Orzeł Sidzina 2019-09-0710:00
16 Armatura Kraków 0:4 Pogoń II Skotniki 2019-09-2417:00
17 Garbarnia II Kraków 3:0 Rybitwy Kraków 2019-09-0809:00
18 Libertów Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-09-0711:00
kolejka 4:
19 Krakus II Swoszowice Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-09-1510:00
20 Rybitwy Kraków 0:6 Libertów 2019-09-1511:00
21 Pogoń II Skotniki 0:2 Garbarnia II Kraków 2019-09-1515:00
22 Orzeł Sidzina 3:3 Armatura Kraków 2019-09-1411:30
23 Płaszowianka Kraków 0:13 Victoria Kraków 2019-09-1410:00
24 Kabel-FLS Kraków Pauza (Tramwaj II Kraków) 2019-12-2610:00
kolejka 5:
25 Pauza (Tramwaj II Kraków) Krakus II Swoszowice 2019-12-2610:00
26 Victoria Kraków 10:1 Kabel-FLS Kraków 2019-09-2110:00
27 Armatura Kraków 13:0 Płaszowianka Kraków 2019-09-2211:00
28 Garbarnia II Kraków 2:10 Orzeł Sidzina 2019-09-2212:30
29 Libertów 2:2 Pogoń II Skotniki 2019-09-2111:00
30 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) Rybitwy Kraków 2019-12-2614:00
kolejka 6:
31 Krakus II Swoszowice 0:6 Rybitwy Kraków 2019-09-2911:00
32 Pogoń II Skotniki Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-12-2610:00
33 Orzeł Sidzina 6:1 Libertów 2019-09-2811:30
34 Płaszowianka Kraków 0:8 Garbarnia II Kraków 2019-09-2815:00
35 Kabel-FLS Kraków 2:1 Armatura Kraków 2019-09-2810:00
36 Pauza (Tramwaj II Kraków) Victoria Kraków 2019-12-2609:30
kolejka 7:
37 Victoria Kraków 4:0 Krakus II Swoszowice 2019-10-0510:00
38 Armatura Kraków Pauza (Tramwaj II Kraków) 2019-12-2611:00
39 Garbarnia II Kraków 6:3 Kabel-FLS Kraków 2019-10-0610:00
40 Libertów 11:0 Płaszowianka Kraków 2019-10-0511:00
41 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) Orzeł Sidzina 2019-12-2612:00
42 Rybitwy Kraków 1:0 Pogoń II Skotniki 2019-10-0611:00
kolejka 8:
43 Krakus II Swoszowice 0:4 Pogoń II Skotniki 2019-10-1310:00
44 Orzeł Sidzina 7:1 Rybitwy Kraków 2019-10-1211:30
45 Płaszowianka Kraków Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-12-2615:00
46 Kabel-FLS Kraków 3:3 Libertów 2019-10-1210:00
47 Pauza (Tramwaj II Kraków) Garbarnia II Kraków 2019-12-2613:00
48 Victoria Kraków 3:1 Armatura Kraków 2019-10-1212:30
kolejka 9:
49 Armatura Kraków 4:0 Krakus II Swoszowice 2019-10-1912:00
50 Garbarnia II Kraków Victoria Kraków 2019-10-2818:00
51 Libertów Pauza (Tramwaj II Kraków) 2019-12-2611:00
52 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) Kabel-FLS Kraków 2019-12-2612:00
53 Rybitwy Kraków 8:1 Płaszowianka Kraków 2019-10-2011:00
54 Pogoń II Skotniki 2:2 Orzeł Sidzina 2019-10-1913:00
kolejka 10:
55 Krakus II Swoszowice Orzeł Sidzina 2019-10-2711:00
56 Płaszowianka Kraków Pogoń II Skotniki 2019-10-2610:00
57 Kabel-FLS Kraków Rybitwy Kraków 2019-10-2714:00
58 Pauza (Tramwaj II Kraków) Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) 2019-12-2610:00
59 Victoria Kraków Libertów 2019-10-2611:00
60 Armatura Kraków Garbarnia II Kraków 2019-10-2711:00
kolejka 11:
61 Garbarnia II Kraków Krakus II Swoszowice 2019-11-0212:30
62 Libertów Armatura Kraków 2019-11-0211:00
63 Pauza (wykluczenie -Zwierzyniecki Kraków) Victoria Kraków 2019-12-2612:00
64 Rybitwy Kraków Pauza (Tramwaj II Kraków) 2019-12-2611:00
65 Pogoń II Skotniki Kabel-FLS Kraków 2019-11-0213:00
66 Orzeł Sidzina Płaszowianka Kraków 2019-11-0310:00