Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Modlnica 9 25 58:6 8 1 0 4 12 25:5 4 0 0 5 13 33:1 4 1 0
2 Radziszowianka Radziszów 9 19 41:17 6 1 2 4 9 8:3 3 0 1 5 10 33:14 3 1 1
3 Rybitwy Kraków 9 18 23:17 6 0 3 4 9 12:6 3 0 1 5 9 11:11 3 0 2
4 AP Kmita Zabierzów 9 18 35:18 6 0 3 5 12 24:7 4 0 1 4 6 11:11 2 0 2
5 Pogoń Skotniki 9 15 21:20 5 0 4 5 12 18:7 4 0 1 4 3 3:13 1 0 3
6 Milenium Skawina 9 14 64:18 4 2 3 5 8 56:9 2 2 1 4 6 8:9 2 0 2
7 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 9 12 49:29 4 0 5 5 9 38:13 3 0 2 4 3 11:16 1 0 3
8 Prądniczanka II Kraków 9 9 21:39 3 0 6 5 6 13:14 2 0 3 4 3 8:25 1 0 3
9 UKS Zelków 9 3 19:40 1 0 8 4 0 2:16 0 0 4 5 3 17:24 1 0 4
10 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Niegoszowianka Niegoszowice 9 0 2:129 0 0 9 4 0 2:55 0 0 4 5 0 0:74 0 0 5

Walkowery:
2020-09-01 mecz Prądniczanka II Kraków - Milenium Skawina 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-05 Rybitwy Kraków - AS Płaszów Kraków, obustronny walkower, nieuprawnieni zawodnicy w obu zespołach
2020-09-19 mecz AS Płaszów - AP Kaszowianka Kaszów 0:3, niezabezpieczenie, przez gospodarzy, boiska na zawody
2020-09-27 mecz Prądniczanka II Kraków - Niegoszowianka Niegoszowice 3:0, niestawienie się zespołu gości

Wycofane drużyny:
2020-09-22 AS Płaszów Kraków - wycofanie na wniosek klubu



kolejka 1:
1 Błękitni Modlnica Pauza -
2 Prądniczanka II Kraków 3:0 Milenium Skawina 2020-09-0115:00
3 Radziszowianka Radziszów 3:0 UKS Zelków 2020-08-2617:00
4 Pogoń Skotniki 2:1 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-08-2212:00
5 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) 2020-08-2617:00
6 AP Kmita Zabierzów 2:3 Rybitwy Kraków 2020-09-1617:30
kolejka 2:
7 Pauza Rybitwy Kraków -
8 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) AP Kmita Zabierzów -
9 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 20:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2915:00
10 UKS Zelków 0:3 Pogoń Skotniki 2020-11-1414:00
11 Milenium Skawina 3:3 Radziszowianka Radziszów 2020-10-2511:00
12 Błękitni Modlnica 10:4 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2913:00
kolejka 3:
13 Prądniczanka II Kraków Pauza -
14 Radziszowianka Radziszów 0:3 Błękitni Modlnica 2020-09-0514:00
15 Pogoń Skotniki 2:4 Milenium Skawina 2020-09-0510:00
16 Niegoszowianka Niegoszowice 0:14 UKS Zelków 2020-09-0509:00
17 AP Kmita Zabierzów 6:3 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-09-0509:00
18 Rybitwy Kraków Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) 2020-09-0511:00
kolejka 4:
19 Pauza Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
20 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 4:1 Rybitwy Kraków 2020-09-1211:00
21 UKS Zelków 2:7 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1016:00
22 Milenium Skawina 45:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-1210:00
23 Błękitni Modlnica 5:0 Pogoń Skotniki 2020-09-1209:00
24 Prądniczanka II Kraków 4:6 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1515:30
kolejka 5:
25 Radziszowianka Radziszów Pauza -
26 Pogoń Skotniki 8:1 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1910:00
27 Niegoszowianka Niegoszowice 0:20 Błękitni Modlnica 2020-09-1909:00
28 AP Kmita Zabierzów 4:1 Milenium Skawina 2020-09-1911:30
29 Rybitwy Kraków 8:3 UKS Zelków 2020-09-1911:00
30 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-09-1909:00
kolejka 6:
31 Pauza AP Kaszowianka 2020 Kaszów -
32 UKS Zelków Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
33 Milenium Skawina 1:3 Rybitwy Kraków 2020-09-2711:00
34 Błękitni Modlnica 7:1 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2816:45
35 Prądniczanka II Kraków 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2714:30
36 Radziszowianka Radziszów 3:0 Pogoń Skotniki 2020-09-2713:00
kolejka 7:
37 Pogoń Skotniki Pauza -
38 Niegoszowianka Niegoszowice 2:18 Radziszowianka Radziszów 2020-10-0309:00
39 AP Kmita Zabierzów 7:0 Prądniczanka II Kraków 2020-10-0309:00
40 Rybitwy Kraków 0:3 Błękitni Modlnica 2020-10-0311:00
41 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Milenium Skawina -
42 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 10:0 UKS Zelków 2020-10-0309:00
kolejka 8:
43 Pauza UKS Zelków -
44 Milenium Skawina 6:2 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-10-1010:00
45 Błękitni Modlnica Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
46 Prądniczanka II Kraków 1:3 Rybitwy Kraków 2020-10-1109:00
47 Radziszowianka Radziszów 2:0 AP Kmita Zabierzów 2020-10-3113:00
48 Pogoń Skotniki 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-1013:00
kolejka 9:
49 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza -
50 AP Kmita Zabierzów 5:0 Pogoń Skotniki 2020-11-0810:00
51 Rybitwy Kraków 1:0 Radziszowianka Radziszów 2020-10-1709:00
52 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Prądniczanka II Kraków -
53 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 0:6 Błękitni Modlnica 2020-10-1709:00
54 UKS Zelków 0:3 Milenium Skawina 2020-11-1113:30
kolejka 10:
55 Pauza Milenium Skawina -
56 Błękitni Modlnica 3:0 UKS Zelków 2020-10-2512:00
57 Prądniczanka II Kraków 2:5 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-10-2412:00
58 Radziszowianka Radziszów Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
59 Pogoń Skotniki 3:1 Rybitwy Kraków 2020-10-2513:00
60 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2317:30
kolejka 11:
61 AP Kmita Zabierzów Pauza -
62 Rybitwy Kraków 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-11-0711:00
63 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Pogoń Skotniki -
64 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 4:6 Radziszowianka Radziszów 2020-11-0715:00
65 UKS Zelków 0:3 Prądniczanka II Kraków 2020-11-0714:00
66 Milenium Skawina 1:1 Błękitni Modlnica 2020-11-0813:00