I Liga PLF (Lokalna) "I Liga Halowa Oldbojów Kraków"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik Kraków 2 6 23:11 2 0 0 2 6 23:11 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Grębałowianka Kraków 2 6 17:6 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 6 17:6 2 0 0
3 Wisła Kraków SA 2 6 11:2 2 0 0 2 6 11:2 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2 6 11:4 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 6 11:4 2 0 0
5 Dąbski Kraków 2 3 5:7 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0 2 3 5:7 1 0 1
6 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2 3 11:6 1 0 1 2 3 11:6 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0
7 Wieczysta Kraków 2 3 9:10 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0 2 3 9:10 1 0 1
8 Cracovia SSA Kraków 2 3 13:11 1 0 1 1 0 4:5 0 0 1 1 3 9:6 1 0 0
9 Strzelcy Kraków 2 0 7:16 0 0 2 2 0 7:16 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0
10 Opatkowianka Opatkowice 2 0 10:20 0 0 2 1 0 6:9 0 0 1 1 0 4:11 0 0 1
11 Clepardia Kraków 2 0 4:15 0 0 2 2 0 4:15 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0
12 Wanda Kraków 2 0 9:22 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0 2 0 9:22 0 0 2

Mecze rozgrywane na sztucznej trawie pod balonem na obiektach Fame Sport w Krakowie, ul. Dekerta 21.



kolejka 1:
1 Hutnik Kraków 11:4 Opatkowianka Opatkowice 2020-12-1119:30
2 Cracovia SSA Kraków 4:5 Dąbski Kraków 2020-12-1119:30
3 Wisła Kraków SA 8:2 Wieczysta Kraków 2020-12-1120:30
4 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 10:2 Wanda Kraków 2020-12-1120:30
5 Strzelcy Kraków 5:9 Grębałowianka Kraków 2020-12-1121:30
6 Clepardia Kraków 3:7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1121:30
kolejka 2:
7 Strzelcy Kraków 2:7 Wieczysta Kraków 2020-12-1819:30
8 Opatkowianka Opatkowice 6:9 Cracovia SSA Kraków 2020-12-1819:30
9 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 1:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1820:30
10 Wisła Kraków SA 3:0 Dąbski Kraków 2020-12-1820:30
11 Hutnik Kraków 12:7 Wanda Kraków 2020-12-1821:30
12 Clepardia Kraków 1:8 Grębałowianka Kraków 2020-12-1821:30
kolejka 3:
13 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Clepardia Kraków 2021-01-1519:30
14 Cracovia SSA Kraków Wanda Kraków 2021-01-1519:30
15 Strzelcy Kraków Dąbski Kraków 2021-01-1520:30
16 Opatkowianka Opatkowice Wisła Kraków SA 2021-01-1520:30
17 Grębałowianka Kraków Wieczysta Kraków 2021-01-1521:30
18 Hutnik Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-01-1521:30
kolejka 4:
19 Clepardia Kraków Opatkowianka Opatkowice 2021-01-2219:30
20 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Wanda Kraków 2021-01-2219:30
21 Wieczysta Kraków Hutnik Kraków 2021-01-2220:30
22 Wisła Kraków SA Grębałowianka Kraków 2021-01-2220:30
23 Cracovia SSA Kraków Strzelcy Kraków 2021-01-2221:30
24 Dąbski Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-01-2221:30
kolejka 5:
25 Clepardia Kraków Cracovia SSA Kraków 2021-01-2919:30
26 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Hutnik Kraków 2021-01-2919:30
27 Wanda Kraków Strzelcy Kraków 2021-01-2920:30
28 Wisła Kraków SA Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-01-2920:30
29 Dąbski Kraków Grębałowianka Kraków 2021-01-2921:30
30 Wieczysta Kraków Opatkowianka Opatkowice 2021-01-2921:30
kolejka 6:
31 Opatkowianka Opatkowice Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-02-0519:30
32 Strzelcy Kraków Wisła Kraków SA 2021-02-0519:30
33 Clepardia Kraków Wanda Kraków 2021-02-0520:30
34 Grębałowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-02-0520:30
35 Wieczysta Kraków Cracovia SSA Kraków 2021-02-0521:30
36 Dąbski Kraków Hutnik Kraków 2021-02-0521:30
kolejka 7:
37 Wisła Kraków SA Clepardia Kraków 2021-02-1219:30
38 Opatkowianka Opatkowice Dąbski Kraków 2021-02-1219:30
39 Cracovia SSA Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-02-1220:30
40 Hutnik Kraków Grębałowianka Kraków 2021-02-1220:30
41 Wanda Kraków Wieczysta Kraków 2021-02-1221:30
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Strzelcy Kraków 2021-02-1221:30
kolejka 8:
43 Hutnik Kraków Clepardia Kraków 2021-02-1919:30
44 Dąbski Kraków Wieczysta Kraków 2021-02-1919:30
45 Wanda Kraków Wisła Kraków SA 2021-02-1920:30
46 Opatkowianka Opatkowice Strzelcy Kraków 2021-02-1920:30
47 Cracovia SSA Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-02-1921:30
48 Grębałowianka Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-02-1921:30
kolejka 9:
49 Dąbski Kraków Wanda Kraków 2021-02-2619:30
50 Wisła Kraków SA Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-02-2619:30
51 Wieczysta Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-02-2620:30
52 Opatkowianka Opatkowice Grębałowianka Kraków 2021-02-2620:30
53 Cracovia SSA Kraków Hutnik Kraków 2021-02-2621:30
54 Strzelcy Kraków Clepardia Kraków 2021-02-2621:30
kolejka 10:
55 Strzelcy Kraków Hutnik Kraków 2021-03-0519:30
56 Wisła Kraków SA Cracovia SSA Kraków 2021-03-0519:30
57 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków 2021-03-0520:30
58 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Opatkowianka Opatkowice 2021-03-0520:30
59 Dąbski Kraków Clepardia Kraków 2021-03-0521:30
60 Wieczysta Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-03-0521:30
kolejka 11:
61 Clepardia Kraków Wieczysta Kraków 2021-03-1219:30
62 Cracovia SSA Kraków Grębałowianka Kraków 2021-03-1219:30
63 Hutnik Kraków Wisła Kraków SA 2021-03-1220:30
64 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Dąbski Kraków 2021-03-1220:30
65 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Strzelcy Kraków 2021-03-1221:30
66 Opatkowianka Opatkowice Wanda Kraków 2021-03-1221:30