Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orzeł Bębło 12 34 48:15 11 1 0 6 16 26:6 5 1 0 6 18 22:9 6 0 0
2 Szreniawa Koszyce 12 25 35:17 8 1 3 6 13 20:8 4 1 1 6 12 15:9 4 0 2
3 Partyzant Dojazdów 12 24 34:20 7 3 2 6 11 17:10 3 2 1 6 13 17:10 4 1 1
4 Jastrzębiec Książ Wielki 12 23 33:18 7 2 3 6 13 21:9 4 1 1 6 10 12:9 3 1 2
5 Bibiczanka Bibice 12 22 30:18 7 1 4 6 10 16:7 3 1 2 6 12 14:11 4 0 2
6 Galicja Raciborowice 12 21 27:18 6 3 3 5 7 10:9 2 1 2 7 14 17:9 4 2 1
7 Płomień Kościelec 12 17 26:25 5 2 5 6 9 10:12 3 0 3 6 8 16:13 2 2 2
8 Michałowianka Michałowice 12 15 27:30 4 3 5 6 10 16:14 3 1 2 6 5 11:16 1 2 3
9 Wierzbowianka Wierzbno 12 13 21:26 3 4 5 6 5 8:17 1 2 3 6 8 13:9 2 2 2
10 Czarni 03 Grzegorzowice 12 12 28:56 4 0 8 7 9 16:29 3 0 4 5 3 12:27 1 0 4
11 Strażak Goszcza 12 8 22:36 2 2 8 6 4 13:19 1 1 4 6 4 9:17 1 1 4
12 Spartak Wielkanoc-Gołcza 12 6 12:31 2 0 10 6 0 3:15 0 0 6 6 6 9:16 2 0 4
13 Prądniczanka II Kraków 12 3 20:53 1 0 11 6 0 11:21 0 0 6 6 3 9:32 1 0 5
14 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-09-01 Kapitol Racławice - Wierzbowianka Wierzbno 0:3 wo (na boisku 7:0)(nieuprawniony zawodnik)
- z dnia 2019-10-26 Orzeł Bębło - Kapitol Racławice 3:0 wo (brak drużyny)
- z dnia 2019-10-27 Czarni03 Grzegorzowice - Partyzant Dojazdów 0:3 wo (przerwany w 32 min przy stanie 2:2)(nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-10-27 Jastrzębiec Książ Wielki - Prądniczanka II Kraków 7:0 wo (na boisku 7:0)(nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-11-03 Prądniczanka II Kraków - Wierzbowianka Wierzbno 0:3 wo (na boisku 7:1)(nieuprawnieni zawodnicy z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2020-03-12 Kapitol Racławice zostało wycofane na wniosek klubu, wyniki zawodów zostały anulowane.



kolejka 1:
1 Galicja Raciborowice Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-08-2413:00
2 Strażak Goszcza 1:1 Partyzant Dojazdów 2019-08-2516:00
3 Bibiczanka Bibice 8:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2019-08-2417:00
4 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:3 Płomień Kościelec 2019-08-2517:00
5 Prądniczanka II Kraków 1:3 Michałowianka Michałowice 2019-08-2512:00
6 Orzeł Bębło 4:0 Szreniawa Koszyce 2019-08-2411:00
7 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Wierzbowianka Wierzbno 2019-08-2415:00
kolejka 2:
8 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Wierzbowianka Wierzbno 2019-09-0111:00
9 Szreniawa Koszyce 1:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-09-0117:00
10 Michałowianka Michałowice 3:7 Orzeł Bębło 2019-08-3111:00
11 Płomień Kościelec 1:0 Prądniczanka II Kraków 2019-08-3117:00
12 Czarni 03 Grzegorzowice 3:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-08-3117:30
13 Partyzant Dojazdów 4:2 Bibiczanka Bibice 2019-08-3116:00
14 Galicja Raciborowice 5:1 Strażak Goszcza 2019-09-0117:00
kolejka 3:
15 Strażak Goszcza Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-09-0417:00
16 Bibiczanka Bibice 2:0 Galicja Raciborowice 2019-09-0417:30
17 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:2 Partyzant Dojazdów 2019-09-0417:30
18 Prądniczanka II Kraków 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2019-09-0417:30
19 Orzeł Bębło 4:2 Płomień Kościelec 2019-09-0417:30
20 Jastrzębiec Książ Wielki 4:1 Michałowianka Michałowice 2019-09-0417:00
21 Wierzbowianka Wierzbno 2:3 Szreniawa Koszyce 2019-09-0417:30
kolejka 4:
22 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Szreniawa Koszyce 2019-09-0811:00
23 Michałowianka Michałowice 1:1 Wierzbowianka Wierzbno 2019-09-0817:00
24 Płomień Kościelec 4:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-09-0815:00
25 Czarni 03 Grzegorzowice 2:5 Orzeł Bębło 2019-09-0716:00
26 Partyzant Dojazdów 7:2 Prądniczanka II Kraków 2019-09-0717:00
27 Galicja Raciborowice 0:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-09-0816:00
28 Strażak Goszcza 1:2 Bibiczanka Bibice 2019-09-0816:00
kolejka 5:
29 Bibiczanka Bibice Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-09-1516:00
30 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:3 Strażak Goszcza 2019-09-1516:00
31 Prądniczanka II Kraków 3:5 Galicja Raciborowice 2019-09-1411:00
32 Orzeł Bębło 7:1 Partyzant Dojazdów 2019-09-1416:00
33 Jastrzębiec Książ Wielki 5:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2019-09-1515:00
34 Wierzbowianka Wierzbno 1:1 Płomień Kościelec 2019-09-1517:00
35 Szreniawa Koszyce 2:2 Michałowianka Michałowice 2019-09-1517:00
kolejka 6:
36 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Michałowianka Michałowice 2019-09-2211:00
37 Płomień Kościelec 0:3 Szreniawa Koszyce 2019-11-1613:30
38 Czarni 03 Grzegorzowice 2:7 Wierzbowianka Wierzbno 2019-09-2116:00
39 Partyzant Dojazdów 1:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-09-2116:00
40 Galicja Raciborowice 0:2 Orzeł Bębło 2019-09-2116:00
41 Strażak Goszcza 9:2 Prądniczanka II Kraków 2019-09-2216:00
42 Bibiczanka Bibice 1:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-09-2116:00
kolejka 7:
43 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-09-2913:30
44 Prądniczanka II Kraków 3:4 Bibiczanka Bibice 2019-09-2911:00
45 Orzeł Bębło 3:1 Strażak Goszcza 2019-09-2816:00
46 Jastrzębiec Książ Wielki 1:1 Galicja Raciborowice 2019-09-2911:00
47 Wierzbowianka Wierzbno 0:7 Partyzant Dojazdów 2019-09-2914:00
48 Szreniawa Koszyce 7:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2019-09-2914:00
49 Michałowianka Michałowice 4:2 Płomień Kościelec 2019-09-2914:00
kolejka 8:
50 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Płomień Kościelec 2019-10-0611:00
51 Czarni 03 Grzegorzowice 3:2 Michałowianka Michałowice 2019-10-0516:00
52 Partyzant Dojazdów 2:1 Szreniawa Koszyce 2019-10-0515:00
53 Galicja Raciborowice 2:0 Wierzbowianka Wierzbno 2019-10-0516:00
54 Strażak Goszcza 1:5 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-10-0615:00
55 Bibiczanka Bibice 1:2 Orzeł Bębło 2019-10-0515:00
56 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:2 Prądniczanka II Kraków 2019-10-0516:00
kolejka 9:
57 Prądniczanka II Kraków Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-10-1315:30
58 Orzeł Bębło 6:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-10-1216:00
59 Jastrzębiec Książ Wielki 1:3 Bibiczanka Bibice 2019-10-1315:00
60 Wierzbowianka Wierzbno 1:1 Strażak Goszcza 2019-10-1316:00
61 Szreniawa Koszyce 1:2 Galicja Raciborowice 2019-10-1315:00
62 Michałowianka Michałowice 2:3 Partyzant Dojazdów 2019-10-1215:00
63 Płomień Kościelec 5:4 Czarni 03 Grzegorzowice 2019-10-1316:00
kolejka 10:
64 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Czarni 03 Grzegorzowice 2019-10-2011:00
65 Partyzant Dojazdów 3:3 Płomień Kościelec 2019-10-1915:00
66 Galicja Raciborowice 3:3 Michałowianka Michałowice 2019-10-2015:00
67 Strażak Goszcza 1:4 Szreniawa Koszyce 2019-10-2015:00
68 Bibiczanka Bibice 1:1 Wierzbowianka Wierzbno 2019-10-2015:00
69 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-10-2015:30
70 Prądniczanka II Kraków 2:3 Orzeł Bębło 2019-10-1918:00
kolejka 11:
71 Orzeł Bębło Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-10-2615:00
72 Jastrzębiec Książ Wielki 7:0 Prądniczanka II Kraków 2019-10-2714:00
73 Wierzbowianka Wierzbno 3:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-10-2714:00
74 Szreniawa Koszyce 2:1 Bibiczanka Bibice 2019-10-2714:00
75 Michałowianka Michałowice 3:1 Strażak Goszcza 2019-10-2714:00
76 Płomień Kościelec 0:1 Galicja Raciborowice 2019-10-2714:00
77 Czarni 03 Grzegorzowice 0:3 Partyzant Dojazdów 2019-10-2714:00
kolejka 12:
78 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Partyzant Dojazdów 2019-11-0311:00
79 Czarni 03 Grzegorzowice 2:8 Galicja Raciborowice 2019-11-0314:00
80 Strażak Goszcza 0:5 Płomień Kościelec 2019-11-0314:00
81 Bibiczanka Bibice 3:0 Michałowianka Michałowice 2019-11-0314:00
82 Spartak Wielkanoc-Gołcza 0:4 Szreniawa Koszyce 2019-11-0214:00
83 Prądniczanka II Kraków 0:3 Wierzbowianka Wierzbno 2019-11-0312:15
84 Orzeł Bębło 2:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2019-11-0214:00
kolejka 13:
85 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2019-11-1013:30
86 Wierzbowianka Wierzbno 1:3 Orzeł Bębło 2019-11-0914:00
87 Szreniawa Koszyce 7:3 Prądniczanka II Kraków 2019-11-1013:00
88 Michałowianka Michałowice 3:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2019-11-0914:00
89 Płomień Kościelec 0:2 Bibiczanka Bibice 2019-11-1013:00
90 Czarni 03 Grzegorzowice 4:2 Strażak Goszcza 2019-11-0914:00
91 Partyzant Dojazdów 0:0 Galicja Raciborowice 2019-11-0914:00
kolejka 14:
1 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Galicja Raciborowice 2020-03-2116:00
2 Partyzant Dojazdów Strażak Goszcza 2020-03-2115:00
3 Czarni 03 Grzegorzowice Bibiczanka Bibice 2020-03-2116:00
4 Płomień Kościelec Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-03-2215:00
5 Michałowianka Michałowice Prądniczanka II Kraków 2020-03-2115:30
6 Szreniawa Koszyce Orzeł Bębło 2020-03-2215:00
7 Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 2020-03-2116:00
kolejka 15:
8 Wierzbowianka Wierzbno Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-03-2817:00
9 Jastrzębiec Książ Wielki Szreniawa Koszyce 2020-03-2915:00
10 Orzeł Bębło Michałowianka Michałowice 2020-03-2817:00
11 Prądniczanka II Kraków Płomień Kościelec 2020-03-2817:00
12 Spartak Wielkanoc-Gołcza Czarni 03 Grzegorzowice 2020-03-2817:00
13 Bibiczanka Bibice Partyzant Dojazdów 2020-03-2916:00
14 Strażak Goszcza Galicja Raciborowice 2020-03-2915:00
kolejka 16:
15 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Strażak Goszcza 2020-04-0417:00
16 Galicja Raciborowice Bibiczanka Bibice 2020-04-0515:00
17 Partyzant Dojazdów Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-04-0415:00
18 Czarni 03 Grzegorzowice Prądniczanka II Kraków 2020-04-0417:00
19 Płomień Kościelec Orzeł Bębło 2020-04-0417:00
20 Michałowianka Michałowice Jastrzębiec Książ Wielki 2020-04-0416:00
21 Szreniawa Koszyce Wierzbowianka Wierzbno 2020-04-0516:00
kolejka 17:
22 Szreniawa Koszyce Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-04-1916:00
23 Wierzbowianka Wierzbno Michałowianka Michałowice 2020-04-1817:00
24 Jastrzębiec Książ Wielki Płomień Kościelec 2020-04-1915:00
25 Orzeł Bębło Czarni 03 Grzegorzowice 2020-04-1817:30
26 Prądniczanka II Kraków Partyzant Dojazdów 2020-04-1817:00
27 Spartak Wielkanoc-Gołcza Galicja Raciborowice 2020-04-1817:00
28 Bibiczanka Bibice Strażak Goszcza 2020-04-1916:00
kolejka 18:
29 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Bibiczanka Bibice 2020-04-2517:00
30 Strażak Goszcza Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-04-2615:00
31 Galicja Raciborowice Prądniczanka II Kraków 2020-04-2516:00
32 Partyzant Dojazdów Orzeł Bębło 2020-04-2515:00
33 Czarni 03 Grzegorzowice Jastrzębiec Książ Wielki 2020-04-2517:00
34 Płomień Kościelec Wierzbowianka Wierzbno 2020-04-2517:00
35 Michałowianka Michałowice Szreniawa Koszyce 2020-04-2516:30
kolejka 19:
36 Michałowianka Michałowice Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-05-0217:00
37 Szreniawa Koszyce Płomień Kościelec 2020-05-0317:00
38 Wierzbowianka Wierzbno Czarni 03 Grzegorzowice 2020-05-0217:00
39 Jastrzębiec Książ Wielki Partyzant Dojazdów 2020-05-0217:00
40 Orzeł Bębło Galicja Raciborowice 2020-05-0217:00
41 Prądniczanka II Kraków Strażak Goszcza 2020-05-0217:00
42 Spartak Wielkanoc-Gołcza Bibiczanka Bibice 2020-05-0217:00
kolejka 20:
43 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-05-0917:00
44 Bibiczanka Bibice Prądniczanka II Kraków 2020-05-0917:00
45 Strażak Goszcza Orzeł Bębło 2020-05-1016:00
46 Galicja Raciborowice Jastrzębiec Książ Wielki 2020-05-1012:00
47 Partyzant Dojazdów Wierzbowianka Wierzbno 2020-05-0915:00
48 Czarni 03 Grzegorzowice Szreniawa Koszyce 2020-05-0917:00
49 Płomień Kościelec Michałowianka Michałowice 2020-05-0917:00
kolejka 21:
50 Płomień Kościelec Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-05-1617:00
51 Michałowianka Michałowice Czarni 03 Grzegorzowice 2020-05-1617:00
52 Szreniawa Koszyce Partyzant Dojazdów 2020-05-1717:00
53 Wierzbowianka Wierzbno Galicja Raciborowice 2020-05-1617:00
54 Jastrzębiec Książ Wielki Strażak Goszcza 2020-05-1617:00
55 Orzeł Bębło Bibiczanka Bibice 2020-05-1618:00
56 Prądniczanka II Kraków Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-05-1617:00
kolejka 22:
57 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Prądniczanka II Kraków 2020-05-2317:00
58 Spartak Wielkanoc-Gołcza Orzeł Bębło 2020-05-2317:00
59 Bibiczanka Bibice Jastrzębiec Książ Wielki 2020-05-2417:00
60 Strażak Goszcza Wierzbowianka Wierzbno 2020-05-2416:00
61 Galicja Raciborowice Szreniawa Koszyce 2020-05-2417:00
62 Partyzant Dojazdów Michałowianka Michałowice 2020-05-2315:00
63 Czarni 03 Grzegorzowice Płomień Kościelec 2020-05-2317:00
kolejka 23:
64 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-05-3017:00
65 Płomień Kościelec Partyzant Dojazdów 2020-05-3017:00
66 Michałowianka Michałowice Galicja Raciborowice 2020-05-3017:00
67 Szreniawa Koszyce Strażak Goszcza 2020-05-3017:00
68 Wierzbowianka Wierzbno Bibiczanka Bibice 2020-05-3017:00
69 Jastrzębiec Książ Wielki Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-05-3017:00
70 Orzeł Bębło Prądniczanka II Kraków 2020-05-3018:00
kolejka 24:
71 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Orzeł Bębło 2020-06-0617:00
72 Prądniczanka II Kraków Jastrzębiec Książ Wielki 2020-06-0617:00
73 Spartak Wielkanoc-Gołcza Wierzbowianka Wierzbno 2020-06-0617:00
74 Bibiczanka Bibice Szreniawa Koszyce 2020-06-0717:00
75 Strażak Goszcza Michałowianka Michałowice 2020-06-0716:00
76 Galicja Raciborowice Płomień Kościelec 2020-06-0717:30
77 Partyzant Dojazdów Czarni 03 Grzegorzowice 2020-06-0616:00
kolejka 25:
78 Partyzant Dojazdów Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) 2020-06-1316:00
79 Galicja Raciborowice Czarni 03 Grzegorzowice 2020-06-1417:30
80 Płomień Kościelec Strażak Goszcza 2020-06-1317:00
81 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2020-06-1317:00
82 Szreniawa Koszyce Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-06-1417:00
83 Wierzbowianka Wierzbno Prądniczanka II Kraków 2020-06-1317:00
84 Jastrzębiec Książ Wielki Orzeł Bębło 2020-06-1317:00
kolejka 26:
85 Pauza (Kapitol Racławice - wycofana) Jastrzębiec Książ Wielki 2020-06-2018:00
86 Orzeł Bębło Wierzbowianka Wierzbno 2020-06-2018:00
87 Prądniczanka II Kraków Szreniawa Koszyce 2020-06-2018:00
88 Spartak Wielkanoc-Gołcza Michałowianka Michałowice 2020-06-2018:00
89 Bibiczanka Bibice Płomień Kościelec 2020-06-2018:00
90 Strażak Goszcza Czarni 03 Grzegorzowice 2020-06-2018:00
91 Galicja Raciborowice Partyzant Dojazdów 2020-06-2018:00