Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jastrzębiec Książ Wielki 12 25 54:20 8 1 3 6 13 35:9 4 1 1 6 12 19:11 4 0 2
2 Partyzant Dojazdów 11 23 31:15 7 2 2 5 12 13:5 4 0 1 6 11 18:10 3 2 1
3 Bibiczanka Bibice 12 23 30:12 7 2 3 6 13 14:6 4 1 1 6 10 16:6 3 1 2
4 Szreniawa Koszyce 11 23 26:11 7 2 2 6 11 13:7 3 2 1 5 12 13:4 4 0 1
5 Płomień Kościelec 13 21 24:22 6 3 4 6 10 16:11 3 1 2 7 11 8:11 3 2 2
6 Galicja Raciborowice 11 20 39:22 6 2 3 6 10 15:11 3 1 2 5 10 24:11 3 1 1
7 Słomniczanka II Słomniki 11 19 27:19 5 4 2 5 11 16:6 3 2 0 6 8 11:13 2 2 2
8 Ekler Baranówka 11 19 32:18 6 1 4 5 9 20:8 3 0 2 6 10 12:10 3 1 2
9 Czarni 03 Grzegorzowice 12 18 32:42 5 3 4 6 11 22:15 3 2 1 6 7 10:27 2 1 3
10 Błękitni II Modlnica 13 17 31:25 5 2 6 7 6 14:14 2 0 5 6 11 17:11 3 2 1
11 Michałowianka Michałowice 12 14 18:32 4 2 6 6 10 8:8 3 1 2 6 4 10:24 1 1 4
12 Spartak Wielkanoc-Gołcza 12 11 19:41 3 2 7 6 6 11:28 2 0 4 6 5 8:13 1 2 3
13 Strażak Goszcza 12 7 18:51 2 1 9 6 1 6:22 0 1 5 6 6 12:29 2 0 4
14 Prądniczanka II Kraków 11 5 15:32 1 2 8 6 5 9:17 1 2 3 5 0 6:15 0 0 5
15 Wierzbowianka Wierzbno 12 4 14:48 1 1 10 6 4 10:21 1 1 4 6 0 4:27 0 0 6

Walkowery:
2020-09-20 mecz Prądniczanka II Kraków - Wierzbowianka Wierzbno 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Ekler Baranówka Pauza -
2 Strażak Goszcza 1:1 Płomień Kościelec 2020-08-0918:00
3 Bibiczanka Bibice 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-0816:00
4 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Partyzant Dojazdów 2020-08-0911:00
5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:8 Galicja Raciborowice 2020-08-0917:30
6 Jastrzębiec Książ Wielki 8:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-0915:00
7 Czarni 03 Grzegorzowice 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-0917:30
8 Błękitni II Modlnica 1:2 Szreniawa Koszyce 2020-08-0917:00
kolejka 2:
9 Pauza Szreniawa Koszyce -
10 Wierzbowianka Wierzbno 2:5 Błękitni II Modlnica 2020-08-1218:00
11 Michałowianka Michałowice 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-1218:00
12 Galicja Raciborowice 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-1218:00
13 Partyzant Dojazdów 2:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-1217:30
14 Prądniczanka II Kraków 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-1217:00
15 Płomień Kościelec 3:2 Bibiczanka Bibice 2020-08-1218:00
16 Ekler Baranówka 8:1 Strażak Goszcza 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Strażak Goszcza Pauza -
18 Bibiczanka Bibice 2:4 Ekler Baranówka 2020-08-1618:00
19 Słomniczanka II Słomniki 5:0 Płomień Kościelec 2020-08-1616:00
20 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-1516:00
21 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 Partyzant Dojazdów 2020-08-1615:00
22 Czarni 03 Grzegorzowice 4:7 Galicja Raciborowice 2020-08-1517:30
23 Błękitni II Modlnica 4:1 Michałowianka Michałowice 2020-08-1517:00
24 Szreniawa Koszyce 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-1617:00
kolejka 4:
25 Pauza Wierzbowianka Wierzbno -
26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-08-2317:00
27 Galicja Raciborowice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-08-2317:30
28 Partyzant Dojazdów 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-2216:00
29 Prądniczanka II Kraków 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-2318:00
30 Płomień Kościelec 5:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-2317:00
31 Ekler Baranówka 0:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-2217:00
32 Strażak Goszcza 0:7 Bibiczanka Bibice 2020-08-2317:00
kolejka 5:
33 Bibiczanka Bibice Pauza -
34 Słomniczanka II Słomniki 3:2 Strażak Goszcza 2020-08-2917:00
35 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:1 Ekler Baranówka 2020-08-2916:00
36 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Płomień Kościelec 2020-08-3015:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 6:3 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2917:00
38 Błękitni II Modlnica 0:2 Partyzant Dojazdów 2020-08-3017:00
39 Szreniawa Koszyce 0:0 Galicja Raciborowice 2020-08-3017:00
40 Wierzbowianka Wierzbno 2:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-3017:00
kolejka 6:
41 Pauza Michałowianka Michałowice -
42 Galicja Raciborowice 2:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-0617:00
43 Partyzant Dojazdów 2:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-0516:00
44 Prądniczanka II Kraków 2:4 Błękitni II Modlnica 2020-09-0615:00
45 Płomień Kościelec 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-0516:00
46 Ekler Baranówka 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0517:00
47 Strażak Goszcza 0:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-0616:00
48 Bibiczanka Bibice 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0616:00
kolejka 7:
49 Słomniczanka II Słomniki Pauza -
50 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:5 Bibiczanka Bibice 2020-09-1316:00
51 Jastrzębiec Książ Wielki 8:0 Strażak Goszcza 2020-09-1315:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:0 Ekler Baranówka 2020-09-1217:00
53 Błękitni II Modlnica 1:2 Płomień Kościelec 2020-09-1316:30
54 Szreniawa Koszyce 4:3 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1315:00
55 Wierzbowianka Wierzbno 0:6 Partyzant Dojazdów 2020-09-1317:00
56 Michałowianka Michałowice 3:2 Galicja Raciborowice 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Pauza Galicja Raciborowice -
58 Partyzant Dojazdów 3:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1915:00
59 Prądniczanka II Kraków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-2012:30
60 Płomień Kościelec 0:3 Szreniawa Koszyce 2020-09-2016:00
61 Ekler Baranówka 4:0 Błękitni II Modlnica 2020-09-1917:00
62 Strażak Goszcza 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-2016:00
63 Bibiczanka Bibice 2:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2016:00
64 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-1916:30
kolejka 9:
65 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza -
66 Jastrzębiec Książ Wielki 2:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2715:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice 1:1 Bibiczanka Bibice 2020-09-2616:30
68 Błękitni II Modlnica 1:2 Strażak Goszcza 2020-09-2716:00
69 Szreniawa Koszyce 1:1 Ekler Baranówka 2020-09-2715:00
70 Wierzbowianka Wierzbno 0:1 Płomień Kościelec 2020-09-2613:00
71 Michałowianka Michałowice 1:0 Prądniczanka II Kraków 2020-09-2615:00
72 Galicja Raciborowice 5:4 Partyzant Dojazdów 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Partyzant Dojazdów -
74 Prądniczanka II Kraków 1:7 Galicja Raciborowice 2020-10-0411:30
75 Płomień Kościelec 4:0 Michałowianka Michałowice 2020-10-0415:00
76 Ekler Baranówka 7:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-0316:30
77 Strażak Goszcza 0:5 Szreniawa Koszyce 2020-10-0311:00
78 Bibiczanka Bibice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-10-0316:00
79 Słomniczanka II Słomniki 6:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-0415:00
80 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:8 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0415:00
kolejka 11:
81 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza -
82 Czarni 03 Grzegorzowice 3:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-1115:00
83 Błękitni II Modlnica 2:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-1116:00
84 Szreniawa Koszyce 0:1 Bibiczanka Bibice 2020-10-1115:00
85 Wierzbowianka Wierzbno 2:5 Strażak Goszcza 2020-10-1115:00
86 Michałowianka Michałowice 1:2 Ekler Baranówka 2020-10-1015:00
87 Galicja Raciborowice 0:2 Płomień Kościelec 2020-10-1016:00
88 Partyzant Dojazdów Prądniczanka II Kraków 2020-11-1114:00
kolejka 12:
89 Pauza Prądniczanka II Kraków -
90 Płomień Kościelec 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-1815:00
91 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2020-11-1111:00
92 Strażak Goszcza 3:4 Michałowianka Michałowice 2020-10-1815:00
93 Bibiczanka Bibice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-1815:00
94 Słomniczanka II Słomniki Szreniawa Koszyce 2020-11-1414:00
95 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:6 Błękitni II Modlnica 2020-10-1715:00
96 Jastrzębiec Książ Wielki 12:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-1815:00
kolejka 13:
97 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza -
98 Błękitni II Modlnica 5:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-2514:30
99 Szreniawa Koszyce 2:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-2515:00
100 Wierzbowianka Wierzbno 4:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2415:00
101 Michałowianka Michałowice 1:0 Bibiczanka Bibice 2020-10-2415:00
102 Galicja Raciborowice 7:2 Strażak Goszcza 2020-10-2514:30
103 Partyzant Dojazdów 2:4 Ekler Baranówka 2020-10-2414:00
104 Prądniczanka II Kraków 1:1 Płomień Kościelec 2020-10-2511:00
kolejka 14:
105 Pauza Płomień Kościelec -
106 Ekler Baranówka Prądniczanka II Kraków 2020-10-3114:00
107 Strażak Goszcza Partyzant Dojazdów 2020-10-3111:00
108 Bibiczanka Bibice Galicja Raciborowice 2020-10-3112:00
109 Słomniczanka II Słomniki Michałowianka Michałowice 2020-10-3114:00
110 Spartak Wielkanoc-Gołcza Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-3114:30
111 Jastrzębiec Książ Wielki Szreniawa Koszyce 2020-10-3114:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice Błękitni II Modlnica 2020-10-3114:00
kolejka 15:
113 Błękitni II Modlnica Pauza -
114 Szreniawa Koszyce Czarni 03 Grzegorzowice 2020-11-0713:30
115 Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 2020-11-0814:00
116 Michałowianka Michałowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-11-0714:00
117 Galicja Raciborowice Słomniczanka II Słomniki 2020-11-0714:00
118 Partyzant Dojazdów Bibiczanka Bibice 2020-11-0714:00
119 Prądniczanka II Kraków Strażak Goszcza 2020-11-0818:00
120 Płomień Kościelec Ekler Baranówka 2020-11-0714:00