Kraków: Klasa A "Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Pogoń Skotniki 14 34 57:22 11 1 2 8 16 36:17 5 1 2 6 18 21:5 6 0 0
2 Gajowianka Gaj 14 28 39:32 8 4 2 8 15 19:12 4 3 1 6 13 20:20 4 1 1
3 Bieżanowianka Kraków 14 26 37:27 8 2 4 6 14 17:7 4 2 0 8 12 20:20 4 0 4
4 Tramwaj Kraków 14 26 34:25 8 2 4 7 16 22:13 5 1 1 7 10 12:12 3 1 3
5 Kabel Kraków 14 25 42:26 8 1 5 8 16 30:12 5 1 2 6 9 12:14 3 0 3
6 Iskra Krzęcin 14 25 39:25 7 4 3 7 10 17:19 3 1 3 7 15 22:6 4 3 0
7 Rzozovia Rzozów 14 23 35:31 6 5 3 7 11 23:14 3 2 2 7 12 12:17 3 3 1
8 Cedronka Wola Radziszowska 14 22 49:37 7 1 6 8 18 32:12 6 0 2 6 4 17:25 1 1 4
9 Krakus Swoszowice 14 22 26:17 6 4 4 7 13 13:7 4 1 2 7 9 13:10 2 3 2
10 Bratniak Kraków 14 17 22:26 4 5 5 8 9 13:16 2 3 3 6 8 9:10 2 2 2
11 Wanda Kraków 14 12 25:36 4 0 10 7 9 16:13 3 0 4 7 3 9:23 1 0 6
12 Podgórze Kraków 14 12 19:38 3 3 8 6 4 7:16 1 1 4 8 8 12:22 2 2 4
13 Strzelcy Kraków 14 10 26:48 2 4 8 6 5 9:12 1 2 3 8 5 17:36 1 2 5
14 Fairant Kraków 14 8 13:47 2 2 10 7 1 5:29 0 1 6 7 7 8:18 2 1 4
15 Płomień Kostrze 14 5 21:47 1 2 11 5 4 12:14 1 1 3 9 1 9:33 0 1 8


Walkowery:
2020-10-04 mecz Bratniak Kraków - Fairant Kraków 3:0 (na boisku 1:3), nieuprawniony zawodnik w zespole gości, a następnie walkower anulowany decyzją ZKO MZPN (sygn. sprawy 657/2020) z dnia 2020-11-09
2020-10-11 mecz Cedronka Wola Radziszowska - Wanda Kraków 0:3 (na boisku 3:1), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-10-11 mecz Cedronka Wola Radziszowska - Wanda Kraków 3:1 (przywrócenie wyniku uzyskanego na boisku), anulowanie walkoweru 0:3 przez WG MZPN, po zapoznaniu się z dodatkowymi dokumentami, dostarczonymi przez klub Cedronka Wola Radziszowska



kolejka 1:
1 Krakus Swoszowice Pauza -
2 Wanda Kraków 0:2 Bieżanowianka Kraków 2020-08-0811:00
3 Płomień Kostrze 2:4 Tramwaj Kraków 2020-08-0817:00
4 Strzelcy Kraków 1:4 Podgórze Kraków 2020-08-0817:00
5 Bratniak Kraków 0:2 Kabel Kraków 2020-08-0917:00
6 Fairant Kraków 1:1 Gajowianka Gaj 2020-08-0917:00
7 Pogoń Skotniki 7:4 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-0817:00
8 Rzozovia Rzozów 2:3 Iskra Krzęcin 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 Pauza Iskra Krzęcin -
10 Cedronka Wola Radziszowska 1:2 Rzozovia Rzozów 2020-08-1218:00
11 Gajowianka Gaj 1:2 Pogoń Skotniki 2020-08-1218:00
12 Kabel Kraków 3:0 Fairant Kraków 2020-08-1218:00
13 Bratniak Kraków 1:1 Podgórze Kraków 2020-11-1419:00
14 Tramwaj Kraków 4:1 Strzelcy Kraków 2020-08-1218:00
15 Bieżanowianka Kraków 3:1 Płomień Kostrze 2020-08-1218:00
16 Krakus Swoszowice 3:0 Wanda Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Wanda Kraków Pauza -
18 Płomień Kostrze 1:3 Krakus Swoszowice 2020-08-1616:30
19 Strzelcy Kraków 2:3 Bieżanowianka Kraków 2020-08-1517:30
20 Bratniak Kraków 1:2 Tramwaj Kraków 2020-09-1618:30
21 Fairant Kraków 0:2 Podgórze Kraków 2020-08-1617:00
22 Pogoń Skotniki 6:2 Kabel Kraków 2020-08-1617:00
23 Rzozovia Rzozów 3:5 Gajowianka Gaj 2020-08-1616:00
24 Iskra Krzęcin 3:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Pauza Cedronka Wola Radziszowska -
26 Gajowianka Gaj 1:1 Iskra Krzęcin 2020-08-2217:00
27 Kabel Kraków 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-08-2318:00
28 Podgórze Kraków 1:3 Pogoń Skotniki 2020-08-2217:00
29 Tramwaj Kraków 5:2 Fairant Kraków 2020-11-1414:00
30 Bieżanowianka Kraków 2:2 Bratniak Kraków 2020-08-2217:30
31 Krakus Swoszowice 3:1 Strzelcy Kraków 2020-08-2217:00
32 Wanda Kraków 7:0 Płomień Kostrze 2020-08-2211:00
kolejka 5:
33 Płomień Kostrze Pauza -
34 Strzelcy Kraków 4:1 Wanda Kraków 2020-08-3017:00
35 Bratniak Kraków 1:1 Krakus Swoszowice 2020-08-2917:00
36 Fairant Kraków 1:6 Bieżanowianka Kraków 2020-11-1114:00
37 Pogoń Skotniki 0:1 Tramwaj Kraków 2020-08-3017:00
38 Rzozovia Rzozów 2:2 Podgórze Kraków 2020-08-2917:00
39 Iskra Krzęcin 1:3 Kabel Kraków 2020-08-2917:00
40 Cedronka Wola Radziszowska 3:4 Gajowianka Gaj 2020-08-3011:00
kolejka 6:
41 Pauza Gajowianka Gaj -
42 Kabel Kraków 4:5 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-0617:00
43 Podgórze Kraków 2:5 Iskra Krzęcin 2020-09-0511:00
44 Tramwaj Kraków 3:3 Rzozovia Rzozów 2020-09-0617:00
45 Pogoń Skotniki 7:3 Bieżanowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Krakus Swoszowice 2:0 Fairant Kraków 2020-09-0517:00
47 Wanda Kraków 3:0 Bratniak Kraków 2020-09-0511:00
48 Płomień Kostrze 5:2 Strzelcy Kraków 2020-09-0515:00
kolejka 7:
49 Strzelcy Kraków Pauza -
50 Bratniak Kraków 3:2 Płomień Kostrze 2020-09-1313:30
51 Fairant Kraków 2:4 Wanda Kraków 2020-09-1313:00
52 Pogoń Skotniki 2:2 Krakus Swoszowice 2020-09-1217:00
53 Rzozovia Rzozów 3:1 Bieżanowianka Kraków 2020-09-1216:30
54 Iskra Krzęcin 3:1 Tramwaj Kraków 2020-09-1216:00
55 Cedronka Wola Radziszowska 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-1217:00
56 Gajowianka Gaj 3:1 Kabel Kraków 2020-09-1216:30
kolejka 8:
57 Pauza Kabel Kraków -
58 Podgórze Kraków 1:2 Gajowianka Gaj 2020-09-1911:00
59 Tramwaj Kraków 4:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-1912:00
60 Bieżanowianka Kraków 0:0 Iskra Krzęcin 2020-09-1916:30
61 Krakus Swoszowice 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-09-1917:00
62 Wanda Kraków 0:1 Pogoń Skotniki 2020-09-1911:00
63 Płomień Kostrze 1:2 Fairant Kraków 2020-09-1915:00
64 Strzelcy Kraków 1:1 Bratniak Kraków 2020-11-1113:30
kolejka 9:
65 Bratniak Kraków Pauza -
66 Fairant Kraków 0:3 Strzelcy Kraków 2020-09-2716:00
67 Pogoń Skotniki 3:1 Płomień Kostrze 2020-09-2716:00
68 Rzozovia Rzozów 3:1 Wanda Kraków 2020-09-2616:00
69 Iskra Krzęcin 1:1 Krakus Swoszowice 2020-09-2616:00
70 Cedronka Wola Radziszowska 3:2 Bieżanowianka Kraków 2020-09-2611:00
71 Gajowianka Gaj 2:2 Tramwaj Kraków 2020-09-2616:00
72 Kabel Kraków 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Podgórze Kraków -
74 Tramwaj Kraków 3:2 Kabel Kraków 2020-10-0315:30
75 Bieżanowianka Kraków 8:3 Gajowianka Gaj 2020-10-0316:00
76 Krakus Swoszowice 2:2 Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-0316:30
77 Wanda Kraków 0:5 Iskra Krzęcin 2020-10-0311:00
78 Płomień Kostrze 3:3 Rzozovia Rzozów 2020-10-0315:00
79 Strzelcy Kraków 0:2 Pogoń Skotniki 2020-10-0316:30
80 Bratniak Kraków 1:3 Fairant Kraków 2020-10-0414:00
kolejka 11:
81 Fairant Kraków Pauza -
82 Pogoń Skotniki 2:3 Bratniak Kraków 2020-10-1115:00
83 Rzozovia Rzozów 9:1 Strzelcy Kraków 2020-10-1015:30
84 Iskra Krzęcin 6:3 Płomień Kostrze 2020-10-1015:30
85 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Wanda Kraków 2020-10-1115:30
86 Gajowianka Gaj 3:2 Krakus Swoszowice 2020-10-1016:00
87 Kabel Kraków 3:0 Bieżanowianka Kraków 2020-10-1116:00
88 Podgórze Kraków 2:1 Tramwaj Kraków 2020-10-1011:00
kolejka 12:
89 Pauza Tramwaj Kraków -
90 Bieżanowianka Kraków 2:1 Podgórze Kraków 2020-10-1714:00
91 Krakus Swoszowice 1:2 Kabel Kraków 2020-11-1414:00
92 Wanda Kraków 4:5 Gajowianka Gaj 2020-10-1711:00
93 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Płomień Kostrze 2020-11-1413:00
94 Strzelcy Kraków 1:1 Iskra Krzęcin 2020-10-1716:00
95 Bratniak Kraków 1:1 Rzozovia Rzozów 2020-10-1815:00
96 Fairant Kraków 1:6 Pogoń Skotniki 2020-10-1715:00
kolejka 13:
97 Pogoń Skotniki Pauza -
98 Rzozovia Rzozów 1:1 Fairant Kraków 2020-10-2415:00
99 Iskra Krzęcin 1:3 Bratniak Kraków 2020-10-2415:00
100 Cedronka Wola Radziszowska 7:1 Strzelcy Kraków 2020-10-2415:00
101 Gajowianka Gaj 4:0 Płomień Kostrze 2020-10-2415:00
102 Kabel Kraków 6:1 Wanda Kraków 2020-10-2511:00
103 Podgórze Kraków 0:4 Krakus Swoszowice 2020-10-2411:00
104 Tramwaj Kraków 1:3 Bieżanowianka Kraków 2020-10-2411:00
kolejka 14:
105 Pauza Bieżanowianka Kraków -
106 Krakus Swoszowice 2:1 Tramwaj Kraków 2020-10-3114:30
107 Wanda Kraków 2:0 Podgórze Kraków 2020-10-3114:00
108 Kabel Kraków 3:0 Płomień Kostrze 2020-10-3111:00
109 Gajowianka Gaj 4:4 Strzelcy Kraków 2020-10-3114:30
110 Bratniak Kraków 5:4 Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-3114:00
111 Fairant Kraków 0:7 Iskra Krzęcin 2020-10-3113:00
112 Pogoń Skotniki 9:1 Rzozovia Rzozów 2020-10-3114:30
kolejka 15:
113 Rzozovia Rzozów Pauza -
114 Iskra Krzęcin 2:7 Pogoń Skotniki 2020-11-0714:00
115 Cedronka Wola Radziszowska 5:0 Fairant Kraków 2020-11-0710:00
116 Gajowianka Gaj 1:0 Bratniak Kraków 2020-11-0715:30
117 Kabel Kraków 4:4 Strzelcy Kraków 2020-11-0814:00
118 Podgórze Kraków 1:1 Płomień Kostrze 2020-11-0813:00
119 Tramwaj Kraków 2:1 Wanda Kraków 2020-11-0711:00
120 Bieżanowianka Kraków 2:0 Krakus Swoszowice 2020-11-0714:00
kolejka 16:
121 Pauza Krakus Swoszowice -
122 Bieżanowianka Kraków Wanda Kraków 2021-05-1918:00
123 Tramwaj Kraków Płomień Kostrze 2021-05-19
124 Podgórze Kraków Strzelcy Kraków 2021-05-1917:00
125 Kabel Kraków Bratniak Kraków 2021-05-1918:00
126 Gajowianka Gaj Fairant Kraków 2021-05-1918:00
127 Cedronka Wola Radziszowska Pogoń Skotniki 2021-05-19
128 Iskra Krzęcin Rzozovia Rzozów 2021-05-1918:00
kolejka 17:
129 Iskra Krzęcin Pauza -
130 Rzozovia Rzozów Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-1917:00
131 Pogoń Skotniki Gajowianka Gaj 2021-06-19
132 Fairant Kraków Kabel Kraków 2021-06-19
133 Podgórze Kraków Bratniak Kraków 2021-06-1917:00
134 Strzelcy Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-19
135 Płomień Kostrze Bieżanowianka Kraków 2021-06-19
136 Wanda Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-19
kolejka 18:
137 Pauza Wanda Kraków -
138 Krakus Swoszowice Płomień Kostrze 2021-06-09
139 Bieżanowianka Kraków Strzelcy Kraków 2021-06-0918:30
140 Tramwaj Kraków Bratniak Kraków 2021-06-09
141 Podgórze Kraków Fairant Kraków 2021-06-0917:00
142 Kabel Kraków Pogoń Skotniki 2021-06-0918:45
143 Gajowianka Gaj Rzozovia Rzozów 2021-06-0918:00
144 Cedronka Wola Radziszowska Iskra Krzęcin 2021-06-09
kolejka 19:
145 Cedronka Wola Radziszowska Pauza -
146 Iskra Krzęcin Gajowianka Gaj 2021-05-06
147 Rzozovia Rzozów Kabel Kraków 2021-05-0518:00
148 Pogoń Skotniki Podgórze Kraków 2021-05-06
149 Fairant Kraków Tramwaj Kraków 2021-05-06
150 Bratniak Kraków Bieżanowianka Kraków 2021-05-06
151 Strzelcy Kraków Krakus Swoszowice 2021-05-0518:00
152 Płomień Kostrze Wanda Kraków 2021-05-0618:00
kolejka 20:
153 Pauza Płomień Kostrze -
154 Wanda Kraków Strzelcy Kraków 2021-05-13
155 Krakus Swoszowice Bratniak Kraków 2021-05-13
156 Bieżanowianka Kraków Fairant Kraków 2021-05-1318:00
157 Tramwaj Kraków Pogoń Skotniki 2021-05-13
158 Podgórze Kraków Rzozovia Rzozów 2021-05-1317:00
159 Kabel Kraków Iskra Krzęcin 2021-05-1118:00
160 Gajowianka Gaj Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-1318:00
kolejka 21:
161 Gajowianka Gaj Pauza -
162 Cedronka Wola Radziszowska Kabel Kraków 2021-04-2417:00
163 Iskra Krzęcin Podgórze Kraków 2021-04-2417:00
164 Rzozovia Rzozów Tramwaj Kraków 2021-04-2416:00
165 Bieżanowianka Kraków Pogoń Skotniki 2021-04-2417:30
166 Fairant Kraków Krakus Swoszowice 2021-04-2512:00
167 Bratniak Kraków Wanda Kraków 2021-04-2419:00
168 Strzelcy Kraków Płomień Kostrze 2021-04-2517:00
kolejka 22:
169 Pauza Strzelcy Kraków -
170 Płomień Kostrze Bratniak Kraków 2021-05-0117:00
171 Wanda Kraków Fairant Kraków 2021-05-0115:00
172 Krakus Swoszowice Pogoń Skotniki 2021-05-0111:00
173 Bieżanowianka Kraków Rzozovia Rzozów 2021-05-0118:00
174 Tramwaj Kraków Iskra Krzęcin 2021-05-0116:00
175 Podgórze Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-0117:00
176 Kabel Kraków Gajowianka Gaj 2021-05-0111:00
kolejka 23:
177 Kabel Kraków Pauza -
178 Gajowianka Gaj Podgórze Kraków 2021-05-0818:00
179 Cedronka Wola Radziszowska Tramwaj Kraków 2021-05-0917:00
180 Iskra Krzęcin Bieżanowianka Kraków 2021-05-0817:00
181 Rzozovia Rzozów Krakus Swoszowice 2021-05-0915:00
182 Pogoń Skotniki Wanda Kraków 2021-05-0817:00
183 Fairant Kraków Płomień Kostrze 2021-05-0913:00
184 Bratniak Kraków Strzelcy Kraków 2021-05-0916:00
kolejka 24:
185 Pauza Bratniak Kraków -
186 Strzelcy Kraków Fairant Kraków 2021-05-15
187 Płomień Kostrze Pogoń Skotniki 2021-05-1517:00
188 Wanda Kraków Rzozovia Rzozów 2021-05-1511:00
189 Krakus Swoszowice Iskra Krzęcin 2021-05-1617:00
190 Bieżanowianka Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-1518:00
191 Tramwaj Kraków Gajowianka Gaj 2021-05-1518:00
192 Podgórze Kraków Kabel Kraków 2021-05-1517:00
kolejka 25:
193 Podgórze Kraków Pauza -
194 Kabel Kraków Tramwaj Kraków 2021-05-2318:00
195 Gajowianka Gaj Bieżanowianka Kraków 2021-05-2218:00
196 Cedronka Wola Radziszowska Krakus Swoszowice 2021-05-2317:00
197 Iskra Krzęcin Wanda Kraków 2021-05-2217:00
198 Rzozovia Rzozów Płomień Kostrze 2021-05-2217:00
199 Pogoń Skotniki Strzelcy Kraków 2021-05-22
200 Fairant Kraków Bratniak Kraków 2021-05-2313:00
kolejka 26:
201 Pauza Fairant Kraków -
202 Bratniak Kraków Pogoń Skotniki 2021-05-3019:00
203 Strzelcy Kraków Rzozovia Rzozów 2021-05-29
204 Płomień Kostrze Iskra Krzęcin 2021-05-2917:00
205 Wanda Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-2911:00
206 Krakus Swoszowice Gajowianka Gaj 2021-05-3017:00
207 Bieżanowianka Kraków Kabel Kraków 2021-05-2918:00
208 Tramwaj Kraków Podgórze Kraków 2021-05-29
kolejka 27:
209 Tramwaj Kraków Pauza -
210 Podgórze Kraków Bieżanowianka Kraków 2021-06-0218:00
211 Kabel Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-0218:00
212 Gajowianka Gaj Wanda Kraków 2021-06-0218:00
213 Płomień Kostrze Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-0218:00
214 Iskra Krzęcin Strzelcy Kraków 2021-06-0217:00
215 Rzozovia Rzozów Bratniak Kraków 2021-06-0217:00
216 Pogoń Skotniki Fairant Kraków 2021-06-02
kolejka 28:
217 Pauza Pogoń Skotniki -
218 Fairant Kraków Rzozovia Rzozów 2021-06-0615:00
219 Bratniak Kraków Iskra Krzęcin 2021-06-0619:00
220 Strzelcy Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-05
221 Płomień Kostrze Gajowianka Gaj 2021-06-0517:00
222 Wanda Kraków Kabel Kraków 2021-06-0511:00
223 Krakus Swoszowice Podgórze Kraków 2021-06-0617:00
224 Bieżanowianka Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-0518:00
kolejka 29:
225 Bieżanowianka Kraków Pauza -
226 Tramwaj Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-12
227 Podgórze Kraków Wanda Kraków 2021-06-1217:00
228 Płomień Kostrze Kabel Kraków 2021-06-1218:00
229 Strzelcy Kraków Gajowianka Gaj 2021-06-12
230 Cedronka Wola Radziszowska Bratniak Kraków 2021-06-1317:00
231 Iskra Krzęcin Fairant Kraków 2021-06-1316:00
232 Rzozovia Rzozów Pogoń Skotniki 2021-06-1217:00
kolejka 30:
233 Pauza Rzozovia Rzozów -
234 Pogoń Skotniki Iskra Krzęcin 2021-06-2717:00
235 Fairant Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-2715:00
236 Bratniak Kraków Gajowianka Gaj 2021-06-2611:00
237 Strzelcy Kraków Kabel Kraków 2021-06-2717:00
238 Płomień Kostrze Podgórze Kraków 2021-06-2717:00
239 Wanda Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-2717:00
240 Krakus Swoszowice Bieżanowianka Kraków 2021-06-2717:00