Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zawisza Sulechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Trątnowianka Trątnowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Sparta Skrzeszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Słomniczanka II Słomniki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Polonia Wilczkowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Polanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Olimpia Czaple Wielkie 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Niedźwiedź II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Milenium Radziemice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Kosynierzy Łuczyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Juvenia Prandocin 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Ekler Baranówka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Agricola Klimontów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Słomniczanka II Słomniki Kosynierzy Łuczyce 2019-08-2417:00
2 Polonia Wilczkowice Ekler Baranówka 2019-08-2517:00
3 Niedźwiedź II Olimpia Czaple Wielkie 2019-08-2417:00
4 Zawisza Sulechów Pauza 2019-12-2613:00
5 Trątnowianka Trątnowice Sparta Skrzeszowice 2019-08-2517:00
6 Juvenia Prandocin Polanowice 2019-08-2417:00
7 Milenium Radziemice Agricola Klimontów 2019-08-2413:00
kolejka 2:
8 Kosynierzy Łuczyce Agricola Klimontów 2019-09-0117:00
9 Polanowice Milenium Radziemice 2019-09-0117:00
10 Sparta Skrzeszowice Juvenia Prandocin 2019-08-3117:00
11 Zawisza Sulechów Trątnowianka Trątnowice 2019-08-3117:30
12 Olimpia Czaple Wielkie Pauza 2019-12-26
13 Ekler Baranówka Niedźwiedź II 2019-09-0115:00
14 Słomniczanka II Słomniki Polonia Wilczkowice 2019-08-3117:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice Kosynierzy Łuczyce 2019-09-0417:30
16 Niedźwiedź II Słomniczanka II Słomniki 2019-09-0417:30
17 Ekler Baranówka Pauza 2019-12-26
18 Trątnowianka Trątnowice Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-0417:30
19 Juvenia Prandocin Zawisza Sulechów 2019-09-0417:30
20 Milenium Radziemice Sparta Skrzeszowice 2019-09-04
21 Agricola Klimontów Polanowice 2019-09-0417:00
kolejka 4:
22 Kosynierzy Łuczyce Polanowice 2019-09-07
23 Sparta Skrzeszowice Agricola Klimontów 2019-09-0815:00
24 Zawisza Sulechów Milenium Radziemice 2019-09-0717:00
25 Olimpia Czaple Wielkie Juvenia Prandocin 2019-09-0816:00
26 Ekler Baranówka Trątnowianka Trątnowice 2019-09-07
27 Słomniczanka II Słomniki Pauza 2019-12-26
28 Polonia Wilczkowice Niedźwiedź II 2019-09-0817:00
kolejka 5:
29 Niedźwiedź II Kosynierzy Łuczyce 2019-09-14
30 Polonia Wilczkowice Pauza 2019-12-26
31 Trątnowianka Trątnowice Słomniczanka II Słomniki 2019-09-1515:00
32 Juvenia Prandocin Ekler Baranówka 2019-09-1516:00
33 Milenium Radziemice Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-1514:00
34 Agricola Klimontów Zawisza Sulechów 2019-09-1512:00
35 Polanowice Sparta Skrzeszowice 2019-09-1417:00
kolejka 6:
36 Kosynierzy Łuczyce Sparta Skrzeszowice 2019-09-21
37 Zawisza Sulechów Polanowice 2019-09-2116:00
38 Olimpia Czaple Wielkie Agricola Klimontów 2019-09-2216:00
39 Ekler Baranówka Milenium Radziemice 2019-09-21
40 Słomniczanka II Słomniki Juvenia Prandocin 2019-09-2216:00
41 Polonia Wilczkowice Trątnowianka Trątnowice 2019-09-2216:30
42 Niedźwiedź II Pauza 2019-12-26
kolejka 7:
43 Kosynierzy Łuczyce Pauza 2019-12-26
44 Trątnowianka Trątnowice Niedźwiedź II 2019-09-2915:00
45 Juvenia Prandocin Polonia Wilczkowice 2019-09-2916:00
46 Milenium Radziemice Słomniczanka II Słomniki 2019-09-2914:00
47 Agricola Klimontów Ekler Baranówka 2019-09-2912:00
48 Polanowice Olimpia Czaple Wielkie 2019-09-2817:00
49 Sparta Skrzeszowice Zawisza Sulechów 2019-09-2916:30
kolejka 8:
50 Kosynierzy Łuczyce Zawisza Sulechów 2019-10-05
51 Olimpia Czaple Wielkie Sparta Skrzeszowice 2019-10-0615:00
52 Ekler Baranówka Polanowice 2019-10-05
53 Słomniczanka II Słomniki Agricola Klimontów 2019-10-0615:00
54 Polonia Wilczkowice Milenium Radziemice 2019-10-0617:00
55 Niedźwiedź II Juvenia Prandocin 2019-10-05
56 Trątnowianka Trątnowice Pauza 2019-12-26
kolejka 9:
57 Trątnowianka Trątnowice Kosynierzy Łuczyce 2019-10-1315:00
58 Juvenia Prandocin Pauza 2019-12-26
59 Milenium Radziemice Niedźwiedź II 2019-10-1314:00
60 Agricola Klimontów Polonia Wilczkowice 2019-10-1312:00
61 Polanowice Słomniczanka II Słomniki 2019-10-1215:00
62 Sparta Skrzeszowice Ekler Baranówka 2019-10-1316:00
63 Zawisza Sulechów Olimpia Czaple Wielkie 2019-10-1216:00
kolejka 10:
64 Kosynierzy Łuczyce Olimpia Czaple Wielkie 2019-10-2015:00
65 Ekler Baranówka Zawisza Sulechów 2019-10-19
66 Słomniczanka II Słomniki Sparta Skrzeszowice 2019-10-2015:00
67 Polonia Wilczkowice Polanowice 2019-10-2015:30
68 Niedźwiedź II Agricola Klimontów 2019-10-19
69 Milenium Radziemice Pauza 2019-12-26
70 Trątnowianka Trątnowice Juvenia Prandocin 2019-10-2012:00
kolejka 11:
71 Juvenia Prandocin Kosynierzy Łuczyce 2019-10-2714:00
72 Milenium Radziemice Trątnowianka Trątnowice 2019-10-2714:00
73 Agricola Klimontów Pauza 2019-12-26
74 Polanowice Niedźwiedź II 2019-10-2615:00
75 Sparta Skrzeszowice Polonia Wilczkowice 2019-10-2714:00
76 Zawisza Sulechów Słomniczanka II Słomniki 2019-10-26
77 Olimpia Czaple Wielkie Ekler Baranówka 2019-10-2714:00
kolejka 12:
78 Kosynierzy Łuczyce Ekler Baranówka 2019-11-02
79 Słomniczanka II Słomniki Olimpia Czaple Wielkie 2019-11-0313:00
80 Polonia Wilczkowice Zawisza Sulechów 2019-11-0314:00
81 Niedźwiedź II Sparta Skrzeszowice 2019-11-02
82 Polanowice Pauza 2019-12-26
83 Trątnowianka Trątnowice Agricola Klimontów 2019-11-0311:00
84 Juvenia Prandocin Milenium Radziemice 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Milenium Radziemice Kosynierzy Łuczyce 2019-11-1014:00
86 Agricola Klimontów Juvenia Prandocin 2019-11-1012:00
87 Polanowice Trątnowianka Trątnowice 2019-11-1014:00
88 Sparta Skrzeszowice Pauza 2019-12-26
89 Zawisza Sulechów Niedźwiedź II 2019-11-0914:00
90 Olimpia Czaple Wielkie Polonia Wilczkowice 2019-11-1014:00
91 Ekler Baranówka Słomniczanka II Słomniki 2019-11-09