Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Polonia Wilczkowice 9 23 33:14 7 2 0 5 13 11:4 4 1 0 4 10 22:10 3 1 0
2 Juvenia Prandocin 9 22 35:9 7 1 1 5 10 24:8 3 1 1 4 12 11:1 4 0 0
3 Polanowice 9 20 23:7 6 2 1 5 13 16:3 4 1 0 4 7 7:4 2 1 1
4 Sparta Skrzeszowice 8 15 26:9 5 0 3 4 9 13:1 3 0 1 4 6 13:8 2 0 2
5 Novi Narama 9 15 26:22 5 0 4 5 9 15:10 3 0 2 4 6 11:12 2 0 2
6 Zawisza Sulechów 9 15 25:22 5 0 4 4 6 12:10 2 0 2 5 9 13:12 3 0 2
7 Agricola Klimontów 9 13 23:26 4 1 4 5 7 16:14 2 1 2 4 6 7:12 2 0 2
8 Trątnowianka Trątnowice 9 12 29:28 4 0 5 4 6 11:9 2 0 2 5 6 18:19 2 0 3
9 Niedźwiedź II 9 9 21:30 3 0 6 4 6 15:11 2 0 2 5 3 6:19 1 0 4
10 Kosynierzy Łuczyce 8 7 26:33 2 1 5 4 6 18:14 2 0 2 4 1 8:19 0 1 3
11 Olimpia Czaple Wielkie 9 4 16:39 1 1 7 4 0 7:23 0 0 4 5 4 9:16 1 1 3
12 Milenium Radziemice 9 0 7:51 0 0 9 4 0 5:20 0 0 4 5 0 2:31 0 0 5

Walkowery:
2020-09-13 mecz Trątnowianka Trątnowice - Niedźwiedź II 3-0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-09-06 mecz Agricola Klimontów - Trątnowianka Trątnowice 3:0, niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Juvenia Prandocin 8:1 Kosynierzy Łuczyce 2020-08-2317:00
2 Polanowice 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-08-2217:00
3 Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice 2020-08-2318:00
4 Polonia Wilczkowice 4:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-08-2317:00
5 Sparta Skrzeszowice 3:0 Zawisza Sulechów 2020-08-2217:00
6 Agricola Klimontów 6:0 Niedźwiedź II 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Kosynierzy Łuczyce 5:3 Niedźwiedź II 2020-08-3016:00
8 Zawisza Sulechów 1:4 Agricola Klimontów 2020-08-2917:00
9 Trątnowianka Trątnowice 4:5 Sparta Skrzeszowice 2020-08-3016:00
10 Milenium Radziemice 1:9 Polonia Wilczkowice 2020-08-3015:00
11 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Novi Narama 2020-08-3016:00
12 Juvenia Prandocin 4:0 Polanowice 2020-08-3017:00
kolejka 3:
13 Polanowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0616:00
14 Novi Narama 1:3 Juvenia Prandocin 2020-09-0617:00
15 Polonia Wilczkowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-0617:00
16 Sparta Skrzeszowice 9:0 Milenium Radziemice 2020-09-0617:00
17 Agricola Klimontów 3:0 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-0611:00
18 Niedźwiedź II 6:2 Zawisza Sulechów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Zawisza Sulechów 2020-09-1216:00
20 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-09-1312:00
21 Milenium Radziemice 1:3 Agricola Klimontów 2020-09-1315:00
22 Olimpia Czaple Wielkie 2:8 Sparta Skrzeszowice 2020-09-1317:00
23 Juvenia Prandocin 4:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-1316:00
24 Polanowice 6:1 Novi Narama 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Novi Narama 5:3 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-2017:00
26 Polonia Wilczkowice 0:0 Polanowice 2020-09-2016:00
27 Sparta Skrzeszowice 0:1 Juvenia Prandocin 2020-09-2016:00
28 Agricola Klimontów 4:4 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-2011:00
29 Niedźwiedź II 5:0 Milenium Radziemice 2020-09-2016:00
30 Zawisza Sulechów 7:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-1916:00
kolejka 6:
31 Kosynierzy Łuczyce 3:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-2616:00
32 Milenium Radziemice 1:5 Zawisza Sulechów 2020-09-2712:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 2:3 Niedźwiedź II 2020-09-2616:00
34 Juvenia Prandocin 7:0 Agricola Klimontów 2020-09-2716:00
35 Polanowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-09-2715:00
36 Novi Narama 2:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Polonia Wilczkowice 4:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-10-0416:00
38 Sparta Skrzeszowice 1:0 Novi Narama 2020-10-0416:00
39 Agricola Klimontów 0:5 Polanowice 2020-10-0411:00
40 Niedźwiedź II 0:4 Juvenia Prandocin 2020-10-0414:00
41 Zawisza Sulechów 4:2 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-0315:00
42 Trątnowianka Trątnowice 4:1 Milenium Radziemice 2020-10-0412:00
kolejka 8:
43 Kosynierzy Łuczyce 9:1 Milenium Radziemice 2020-10-1115:00
44 Olimpia Czaple Wielkie 2:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-10-1115:00
45 Juvenia Prandocin 1:3 Zawisza Sulechów 2020-10-1115:00
46 Polanowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-10-1015:00
47 Novi Narama 3:0 Agricola Klimontów 2020-10-1116:00
48 Polonia Wilczkowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Sparta Skrzeszowice Kosynierzy Łuczyce 2020-10-1815:00
50 Agricola Klimontów 3:5 Polonia Wilczkowice 2020-10-1811:00
51 Niedźwiedź II 4:5 Novi Narama 2020-10-1814:00
52 Zawisza Sulechów 0:2 Polanowice 2020-10-1715:00
53 Trątnowianka Trątnowice 0:3 Juvenia Prandocin 2020-10-1816:00
54 Milenium Radziemice 2:3 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-1812:00
kolejka 10:
55 Kosynierzy Łuczyce Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-2415:00
56 Juvenia Prandocin Milenium Radziemice 2020-10-2513:00
57 Polanowice Trątnowianka Trątnowice 2020-10-2514:00
58 Novi Narama Zawisza Sulechów 2020-10-2414:30
59 Polonia Wilczkowice Niedźwiedź II 2020-10-2514:30
60 Sparta Skrzeszowice Agricola Klimontów 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Agricola Klimontów Kosynierzy Łuczyce 2020-11-0811:00
62 Niedźwiedź II Sparta Skrzeszowice 2020-11-0713:30
63 Zawisza Sulechów Polonia Wilczkowice 2020-11-0714:00
64 Trątnowianka Trątnowice Novi Narama 2020-11-0714:00
65 Milenium Radziemice Polanowice 2020-11-0812:00
66 Olimpia Czaple Wielkie Juvenia Prandocin 2020-11-0713:00