Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 9 27 47:5 9 0 0 5 15 29:1 5 0 0 4 12 18:4 4 0 0
2 Błękitni II Modlnica 9 27 42:2 9 0 0 4 12 25:0 4 0 0 5 15 17:2 5 0 0
3 Płomień Jerzmanowice 9 22 40:10 7 1 1 4 7 8:7 2 1 1 5 15 32:3 5 0 0
4 Orzeł II Bębło 10 21 30:13 7 0 3 5 12 22:6 4 0 1 5 9 8:7 3 0 2
5 Topór Aleksandrowice 9 19 32:17 6 1 2 3 4 11:6 1 1 1 6 15 21:11 5 0 1
6 Iskra Radwanowice 9 15 28:16 5 0 4 6 6 16:13 2 0 4 3 9 12:3 3 0 0
7 AP Kmita II Zabierzów 9 9 21:23 2 3 4 5 7 16:13 2 1 2 4 2 5:10 0 2 2
8 Potok Więckowice 9 9 26:22 2 3 4 4 3 13:10 1 0 3 5 6 13:12 1 3 1
9 Fitball Szklary 9 8 24:41 2 2 5 5 2 12:26 0 2 3 4 6 12:15 2 0 2
10 Niegoszowianka Niegoszowice 10 6 17:35 1 3 6 5 1 4:15 0 1 4 5 5 13:20 1 2 2
11 Novi Narama 9 4 13:43 1 1 7 5 4 12:18 1 1 3 4 0 1:25 0 0 4
12 Górzanka Nawojowa Góra 10 4 7:38 1 1 8 5 1 1:16 0 1 4 5 3 6:22 1 0 4
13 Bronowicki Kraków 9 1 5:67 0 1 8 4 0 4:28 0 0 4 5 1 1:39 0 1 4
14 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza 2019-12-2613:00
2 Skała 2004 2:0 Orzeł II Bębło 2019-08-2416:00
3 AP Kmita II Zabierzów 3:4 Topór Aleksandrowice 2019-08-2517:30
4 Iskra Radwanowice 0:2 Błękitni II Modlnica 2019-08-2417:00
5 Novi Narama 0:8 Płomień Jerzmanowice 2019-08-2517:30
6 Niegoszowianka Niegoszowice 1:1 Bronowicki Kraków 2019-08-2513:00
7 Górzanka Nawojowa Góra 0:3 Potok Więckowice 2019-08-2417:30
kolejka 2:
8 Potok Więckowice Pauza 2019-12-2612:00
9 Bronowicki Kraków 0:3 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-0117:00
10 Płomień Jerzmanowice 3:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-08-3117:00
11 Błękitni II Modlnica 8:0 Novi Narama 2019-09-0117:00
12 Iskra Radwanowice 2:3 Topór Aleksandrowice 2019-08-3117:00
13 Orzeł II Bębło 4:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-0117:00
14 Fitball Szklary 1:7 Skała 2004 2019-09-0117:00
kolejka 3:
15 Skała 2004 Pauza 2019-12-2612:00
16 AP Kmita II Zabierzów 8:1 Fitball Szklary 2019-09-0517:30
17 Iskra Radwanowice 3:4 Orzeł II Bębło 2019-09-0417:30
18 Novi Narama 3:4 Topór Aleksandrowice 2019-09-0417:30
19 Niegoszowianka Niegoszowice 0:6 Błękitni II Modlnica 2019-09-0417:30
20 Górzanka Nawojowa Góra 0:5 Płomień Jerzmanowice 2019-09-0417:30
21 Potok Więckowice 10:0 Bronowicki Kraków 2019-09-0417:30
kolejka 4:
22 Bronowicki Kraków Pauza 2019-12-2612:00
23 Płomień Jerzmanowice 3:3 Potok Więckowice 2019-09-0814:00
24 Błękitni II Modlnica 4:0 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-0817:00
25 Topór Aleksandrowice 7:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-09-0717:00
26 Orzeł II Bębło 4:1 Novi Narama 2019-09-0717:00
27 Fitball Szklary 2:5 Iskra Radwanowice 2019-09-0717:00
28 Skała 2004 3:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-0716:00
kolejka 5:
29 AP Kmita II Zabierzów Pauza 2019-12-2612:00
30 Iskra Radwanowice 0:2 Skała 2004 2019-09-1413:00
31 Novi Narama 4:0 Fitball Szklary 2019-09-1517:00
32 Niegoszowianka Niegoszowice 0:1 Orzeł II Bębło 2019-09-1516:00
33 Górzanka Nawojowa Góra 0:1 Topór Aleksandrowice 2019-09-1417:00
34 Potok Więckowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2019-09-1416:00
35 Bronowicki Kraków 1:11 Płomień Jerzmanowice 2019-09-1416:00
kolejka 6:
36 Płomień Jerzmanowice Pauza 2019-12-2612:00
37 Błękitni II Modlnica 10:0 Bronowicki Kraków 2019-09-2216:30
38 Topór Aleksandrowice 3:3 Potok Więckowice 2019-09-2116:30
39 Orzeł II Bębło 5:1 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-2216:00
40 Fitball Szklary 5:5 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-09-2216:30
41 Skała 2004 7:0 Novi Narama 2019-09-2216:00
42 AP Kmita II Zabierzów 0:5 Iskra Radwanowice 2019-09-2216:00
kolejka 7:
43 Iskra Radwanowice Pauza 2019-12-2612:00
44 Novi Narama 2:2 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-2916:30
45 Niegoszowianka Niegoszowice 2:5 Skała 2004 2019-09-2914:00
46 Górzanka Nawojowa Góra 0:6 Fitball Szklary 2019-09-2913:00
47 Potok Więckowice 1:3 Orzeł II Bębło 2019-09-2816:00
48 Bronowicki Kraków 0:9 Topór Aleksandrowice 2019-09-2816:00
49 Płomień Jerzmanowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2019-09-2916:00
kolejka 8:
50 Błękitni II Modlnica Pauza 2019-12-2612:00
51 Topór Aleksandrowice 1:2 Płomień Jerzmanowice 2019-10-0516:00
52 Orzeł II Bębło 9:0 Bronowicki Kraków 2019-10-0616:00
53 Fitball Szklary 3:3 Potok Więckowice 2019-10-0516:00
54 Skała 2004 8:0 Górzanka Nawojowa Góra 2019-10-0616:15
55 AP Kmita II Zabierzów 2:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-10-0615:30
56 Iskra Radwanowice 6:0 Novi Narama 2019-10-0615:30
kolejka 9:
57 Novi Narama Pauza 2019-12-2612:00
58 Niegoszowianka Niegoszowice 1:2 Iskra Radwanowice 2019-10-1312:00
59 Górzanka Nawojowa Góra 1:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-10-1315:00
60 Potok Więckowice 1:4 Skała 2004 2019-10-1216:00
61 Bronowicki Kraków 3:5 Fitball Szklary 2019-10-1215:00
62 Płomień Jerzmanowice 1:0 Orzeł II Bębło 2019-10-1311:00
63 Błękitni II Modlnica 3:0 Topór Aleksandrowice 2019-10-1315:30
kolejka 10:
64 Topór Aleksandrowice Pauza 2019-12-2612:00
65 Orzeł II Bębło 0:3 Błękitni II Modlnica 2019-10-1915:00
66 Fitball Szklary 1:6 Płomień Jerzmanowice 2019-10-1915:30
67 Skała 2004 9:0 Bronowicki Kraków 2019-10-2015:00
68 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Potok Więckowice 2019-10-2015:00
69 Iskra Radwanowice 5:2 Górzanka Nawojowa Góra 2019-10-1915:00
70 Novi Narama 3:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-10-2015:30
kolejka 11:
71 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza 2019-12-2612:00
72 Górzanka Nawojowa Góra Novi Narama 2019-10-2615:00
73 Potok Więckowice Iskra Radwanowice 2019-10-2615:00
74 Bronowicki Kraków AP Kmita II Zabierzów 2019-10-2615:00
75 Płomień Jerzmanowice Skała 2004 2019-10-2714:00
76 Błękitni II Modlnica Fitball Szklary 2019-10-2714:00
77 Topór Aleksandrowice Orzeł II Bębło 2019-10-2615:00
kolejka 12:
78 Orzeł II Bębło Pauza 2019-12-2612:00
79 Fitball Szklary Topór Aleksandrowice 2019-11-0313:00
80 Skała 2004 Błękitni II Modlnica 2019-11-0213:00
81 AP Kmita II Zabierzów Płomień Jerzmanowice 2019-11-0314:00
82 Iskra Radwanowice Bronowicki Kraków 2019-11-0313:30
83 Novi Narama Potok Więckowice 2019-11-0314:00
84 Niegoszowianka Niegoszowice Górzanka Nawojowa Góra 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Górzanka Nawojowa Góra Pauza 2019-12-2612:00
86 Potok Więckowice Niegoszowianka Niegoszowice 2019-11-0914:00
87 Bronowicki Kraków Novi Narama 2019-11-0913:00
88 Płomień Jerzmanowice Iskra Radwanowice 2019-11-0914:00
89 Błękitni II Modlnica AP Kmita II Zabierzów 2019-11-1013:30
90 Topór Aleksandrowice Skała 2004 2019-11-0914:00
91 Orzeł II Bębło Fitball Szklary 2019-11-1014:00