Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 12 34 59:7 11 1 0 6 16 31:3 5 1 0 6 18 28:4 6 0 0
2 Błękitni II Modlnica 12 34 52:9 11 1 0 6 18 33:5 6 0 0 6 16 19:4 5 1 0
3 Orzeł II Bębło 12 27 41:18 9 0 3 6 15 28:8 5 0 1 6 12 13:10 4 0 2
4 Płomień Jerzmanowice 12 25 47:20 8 1 3 6 10 13:14 3 1 2 6 15 34:6 5 0 1
5 Topór Aleksandrowice 12 19 37:33 6 1 5 5 4 14:17 1 1 3 7 15 23:16 5 0 2
6 Iskra Radwanowice 12 18 37:26 6 0 6 7 9 20:15 3 0 4 5 9 17:11 3 0 2
7 AP Kmita II Zabierzów 12 15 30:30 4 3 5 6 10 19:15 3 1 2 6 5 11:15 1 2 3
8 Potok Więckowice 12 13 32:28 3 4 5 6 7 18:14 2 1 3 6 6 14:14 1 3 2
9 Novi Narama 12 11 21:46 3 2 7 6 7 14:19 2 1 3 6 4 7:27 1 1 4
10 Fitball Szklary 12 11 34:53 3 2 7 6 5 17:28 1 2 3 6 6 17:25 2 0 4
11 Niegoszowianka Niegoszowice 12 10 24:38 2 4 6 6 4 9:16 1 1 4 6 6 15:22 1 3 2
12 Górzanka Nawojowa Góra 12 5 9:44 1 2 9 6 2 2:17 0 2 4 6 3 7:27 1 0 5
13 Bronowicki Kraków 12 1 9:80 0 1 11 6 0 6:37 0 0 6 6 1 3:43 0 1 5

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-10-06 Skała 2004 - Górzanka Nawojowa Góra 8:0 wo (na boisku 8:0)(dekompletacja drużyny)



kolejka 1:
1 Fitball Szklary PAUZJE -
2 Skała 2004 2:0 Orzeł II Bębło 2019-08-2416:00
3 AP Kmita II Zabierzów 3:4 Topór Aleksandrowice 2019-08-2517:30
4 Iskra Radwanowice 0:2 Błękitni II Modlnica 2019-08-2417:00
5 Novi Narama 0:8 Płomień Jerzmanowice 2019-08-2517:30
6 Niegoszowianka Niegoszowice 1:1 Bronowicki Kraków 2019-08-2513:00
7 Górzanka Nawojowa Góra 0:3 Potok Więckowice 2019-08-2417:30
kolejka 2:
8 Potok Więckowice PAUZJE -
9 Bronowicki Kraków 0:3 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-0117:00
10 Płomień Jerzmanowice 3:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-08-3117:00
11 Błękitni II Modlnica 8:0 Novi Narama 2019-09-0117:00
12 Iskra Radwanowice 2:3 Topór Aleksandrowice 2019-08-3117:00
13 Orzeł II Bębło 4:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-0117:00
14 Fitball Szklary 1:7 Skała 2004 2019-09-0117:00
kolejka 3:
15 Skała 2004 PAUZJE -
16 AP Kmita II Zabierzów 8:1 Fitball Szklary 2019-09-0517:30
17 Iskra Radwanowice 3:4 Orzeł II Bębło 2019-09-0417:30
18 Novi Narama 3:4 Topór Aleksandrowice 2019-09-0417:30
19 Niegoszowianka Niegoszowice 0:6 Błękitni II Modlnica 2019-09-0417:30
20 Górzanka Nawojowa Góra 0:5 Płomień Jerzmanowice 2019-09-0417:30
21 Potok Więckowice 10:0 Bronowicki Kraków 2019-09-0417:30
kolejka 4:
22 Bronowicki Kraków PAUZJE -
23 Płomień Jerzmanowice 3:3 Potok Więckowice 2019-09-0814:00
24 Błękitni II Modlnica 4:0 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-0817:00
25 Topór Aleksandrowice 7:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-09-0717:00
26 Orzeł II Bębło 4:1 Novi Narama 2019-09-0717:00
27 Fitball Szklary 2:5 Iskra Radwanowice 2019-09-0717:00
28 Skała 2004 3:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-0716:00
kolejka 5:
29 AP Kmita II Zabierzów PAUZJE -
30 Iskra Radwanowice 0:2 Skała 2004 2019-09-1413:00
31 Novi Narama 4:0 Fitball Szklary 2019-09-1517:00
32 Niegoszowianka Niegoszowice 0:1 Orzeł II Bębło 2019-09-1516:00
33 Górzanka Nawojowa Góra 0:1 Topór Aleksandrowice 2019-09-1417:00
34 Potok Więckowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2019-09-1416:00
35 Bronowicki Kraków 1:11 Płomień Jerzmanowice 2019-09-1416:00
kolejka 6:
36 Płomień Jerzmanowice PAUZJE -
37 Błękitni II Modlnica 10:0 Bronowicki Kraków 2019-09-2216:30
38 Topór Aleksandrowice 3:3 Potok Więckowice 2019-09-2116:30
39 Orzeł II Bębło 5:1 Górzanka Nawojowa Góra 2019-09-2216:00
40 Fitball Szklary 5:5 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-09-2216:30
41 Skała 2004 7:0 Novi Narama 2019-09-2216:00
42 AP Kmita II Zabierzów 0:5 Iskra Radwanowice 2019-09-2216:00
kolejka 7:
43 Iskra Radwanowice PAUZJE -
44 Novi Narama 2:2 AP Kmita II Zabierzów 2019-09-2916:30
45 Niegoszowianka Niegoszowice 2:5 Skała 2004 2019-09-2914:00
46 Górzanka Nawojowa Góra 0:6 Fitball Szklary 2019-09-2913:00
47 Potok Więckowice 1:3 Orzeł II Bębło 2019-09-2816:00
48 Bronowicki Kraków 0:9 Topór Aleksandrowice 2019-09-2816:00
49 Płomień Jerzmanowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2019-09-2916:00
kolejka 8:
50 Błękitni II Modlnica PAUZJE -
51 Topór Aleksandrowice 1:2 Płomień Jerzmanowice 2019-10-0516:00
52 Orzeł II Bębło 9:0 Bronowicki Kraków 2019-10-0616:00
53 Fitball Szklary 3:3 Potok Więckowice 2019-10-0516:00
54 Skała 2004 8:0 Górzanka Nawojowa Góra 2019-10-0616:15
55 AP Kmita II Zabierzów 2:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-10-0615:30
56 Iskra Radwanowice 6:0 Novi Narama 2019-10-0615:30
kolejka 9:
57 Novi Narama PAUZJE -
58 Niegoszowianka Niegoszowice 1:2 Iskra Radwanowice 2019-10-1312:00
59 Górzanka Nawojowa Góra 1:1 AP Kmita II Zabierzów 2019-10-1315:00
60 Potok Więckowice 1:4 Skała 2004 2019-10-1216:00
61 Bronowicki Kraków 3:5 Fitball Szklary 2019-10-1215:00
62 Płomień Jerzmanowice 1:0 Orzeł II Bębło 2019-10-1311:00
63 Błękitni II Modlnica 3:0 Topór Aleksandrowice 2019-10-1315:30
kolejka 10:
64 Topór Aleksandrowice PAUZJE -
65 Orzeł II Bębło 0:3 Błękitni II Modlnica 2019-10-1915:00
66 Fitball Szklary 1:6 Płomień Jerzmanowice 2019-10-1915:30
67 Skała 2004 9:0 Bronowicki Kraków 2019-10-2015:00
68 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Potok Więckowice 2019-10-2015:00
69 Iskra Radwanowice 5:2 Górzanka Nawojowa Góra 2019-10-1915:00
70 Novi Narama 3:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-10-2015:30
kolejka 11:
71 Niegoszowianka Niegoszowice PAUZJE -
72 Górzanka Nawojowa Góra 1:1 Novi Narama 2019-10-2615:00
73 Potok Więckowice 3:2 Iskra Radwanowice 2019-10-2615:00
74 Bronowicki Kraków 1:4 AP Kmita II Zabierzów 2019-10-2615:00
75 Płomień Jerzmanowice 0:4 Skała 2004 2019-10-2714:00
76 Błękitni II Modlnica 4:3 Fitball Szklary 2019-10-2714:00
77 Topór Aleksandrowice 3:5 Orzeł II Bębło 2019-10-2615:00
kolejka 12:
78 Orzeł II Bębło PAUZJE -
79 Fitball Szklary 5:2 Topór Aleksandrowice 2019-11-0313:00
80 Skała 2004 2:2 Błękitni II Modlnica 2019-11-0213:00
81 AP Kmita II Zabierzów 3:2 Płomień Jerzmanowice 2019-11-0314:00
82 Iskra Radwanowice 4:2 Bronowicki Kraków 2019-11-0313:30
83 Novi Narama 2:1 Potok Więckowice 2019-11-0314:00
84 Niegoszowianka Niegoszowice 5:1 Górzanka Nawojowa Góra 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Górzanka Nawojowa Góra PAUZJE -
86 Potok Więckowice 2:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2019-11-0914:00
87 Bronowicki Kraków 1:5 Novi Narama 2019-11-0913:00
88 Płomień Jerzmanowice 5:3 Iskra Radwanowice 2019-11-0914:00
89 Błękitni II Modlnica 4:2 AP Kmita II Zabierzów 2019-11-1013:30
90 Topór Aleksandrowice 0:6 Skała 2004 2019-11-0914:00
91 Orzeł II Bębło 6:2 Fitball Szklary 2019-11-1014:00
kolejka 14:
1 PAUZJE Fitball Szklary -
2 Orzeł II Bębło Skała 2004 2020-03-2115:00
3 Topór Aleksandrowice AP Kmita II Zabierzów 2020-03-2216:00
4 Błękitni II Modlnica Iskra Radwanowice 2020-03-2111:00
5 Płomień Jerzmanowice Novi Narama 2020-03-2216:00
6 Bronowicki Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2020-03-2115:30
7 Potok Więckowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-03-2212:00
kolejka 15:
8 PAUZJE Potok Więckowice -
9 Górzanka Nawojowa Góra Bronowicki Kraków 2020-03-2916:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2020-03-2916:00
11 Novi Narama Błękitni II Modlnica 2020-03-2917:00
12 Topór Aleksandrowice Iskra Radwanowice 2020-03-2917:00
13 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2020-03-2917:00
14 Skała 2004 Fitball Szklary 2020-03-2915:00
kolejka 16:
15 PAUZJE Skała 2004 -
16 Fitball Szklary AP Kmita II Zabierzów 2020-04-0415:00
17 Orzeł II Bębło Iskra Radwanowice 2020-04-0516:00
18 Topór Aleksandrowice Novi Narama 2020-04-0517:00
19 Błękitni II Modlnica Niegoszowianka Niegoszowice 2020-04-0517:00
20 Płomień Jerzmanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-04-0416:00
21 Bronowicki Kraków Potok Więckowice 2020-04-0416:00
kolejka 17:
22 PAUZJE Bronowicki Kraków -
23 Potok Więckowice Płomień Jerzmanowice 2020-04-1816:00
24 Górzanka Nawojowa Góra Błękitni II Modlnica 2020-04-1916:00
25 Niegoszowianka Niegoszowice Topór Aleksandrowice 2020-04-1916:00
26 Novi Narama Orzeł II Bębło 2020-04-1917:00
27 Iskra Radwanowice Fitball Szklary 2020-04-1917:00
28 AP Kmita II Zabierzów Skała 2004 2020-04-1917:00
kolejka 18:
29 PAUZJE AP Kmita II Zabierzów -
30 Skała 2004 Iskra Radwanowice 2020-04-2617:00
31 Fitball Szklary Novi Narama 2020-04-2617:00
32 Orzeł II Bębło Niegoszowianka Niegoszowice 2020-04-2617:00
33 Topór Aleksandrowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-04-2617:00
34 Błękitni II Modlnica Potok Więckowice 2020-04-2617:00
35 Płomień Jerzmanowice Bronowicki Kraków 2020-04-2617:00
kolejka 19:
36 PAUZJE Płomień Jerzmanowice -
37 Bronowicki Kraków Błękitni II Modlnica 2020-05-0318:00
38 Potok Więckowice Topór Aleksandrowice 2020-05-0217:00
39 Górzanka Nawojowa Góra Orzeł II Bębło 2020-05-0317:00
40 Niegoszowianka Niegoszowice Fitball Szklary 2020-05-0317:00
41 Novi Narama Skała 2004 2020-05-0317:00
42 Iskra Radwanowice AP Kmita II Zabierzów 2020-05-0211:00
kolejka 20:
43 PAUZJE Iskra Radwanowice -
44 AP Kmita II Zabierzów Novi Narama 2020-05-1017:00
45 Skała 2004 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-05-0918:00
46 Fitball Szklary Górzanka Nawojowa Góra 2020-05-1017:00
47 Orzeł II Bębło Potok Więckowice 2020-05-0917:00
48 Topór Aleksandrowice Bronowicki Kraków 2020-05-1017:00
49 Błękitni II Modlnica Płomień Jerzmanowice 2020-05-1017:00
kolejka 21:
50 PAUZJE Błękitni II Modlnica -
51 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2020-05-1617:00
52 Bronowicki Kraków Orzeł II Bębło 2020-05-1717:00
53 Potok Więckowice Fitball Szklary 2020-05-1617:00
54 Górzanka Nawojowa Góra Skała 2004 2020-05-1717:00
55 Niegoszowianka Niegoszowice AP Kmita II Zabierzów 2020-05-1717:00
56 Novi Narama Iskra Radwanowice 2020-05-1717:00
kolejka 22:
57 PAUZJE Novi Narama -
58 Iskra Radwanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-05-2417:00
59 AP Kmita II Zabierzów Górzanka Nawojowa Góra 2020-05-2417:00
60 Skała 2004 Potok Więckowice 2020-05-2417:00
61 Fitball Szklary Bronowicki Kraków 2020-05-2417:00
62 Orzeł II Bębło Płomień Jerzmanowice 2020-05-2417:00
63 Topór Aleksandrowice Błękitni II Modlnica 2020-05-2417:00
kolejka 23:
64 PAUZJE Topór Aleksandrowice -
65 Błękitni II Modlnica Orzeł II Bębło 2020-05-3117:00
66 Płomień Jerzmanowice Fitball Szklary 2020-05-3017:00
67 Bronowicki Kraków Skała 2004 2020-05-3117:00
68 Potok Więckowice AP Kmita II Zabierzów 2020-05-3017:00
69 Górzanka Nawojowa Góra Iskra Radwanowice 2020-05-3117:00
70 Niegoszowianka Niegoszowice Novi Narama 2020-05-3117:00
kolejka 24:
71 PAUZJE Niegoszowianka Niegoszowice -
72 Novi Narama Górzanka Nawojowa Góra 2020-06-0717:00
73 Iskra Radwanowice Potok Więckowice 2020-06-0717:00
74 AP Kmita II Zabierzów Bronowicki Kraków 2020-06-0717:00
75 Skała 2004 Płomień Jerzmanowice 2020-06-0717:00
76 Fitball Szklary Błękitni II Modlnica 2020-06-0717:00
77 Orzeł II Bębło Topór Aleksandrowice 2020-06-0717:00
kolejka 25:
78 PAUZJE Orzeł II Bębło -
79 Topór Aleksandrowice Fitball Szklary 2020-06-1417:00
80 Błękitni II Modlnica Skała 2004 2020-06-1417:00
81 Płomień Jerzmanowice AP Kmita II Zabierzów 2020-06-1317:00
82 Bronowicki Kraków Iskra Radwanowice 2020-06-1417:00
83 Potok Więckowice Novi Narama 2020-06-1317:00
84 Górzanka Nawojowa Góra Niegoszowianka Niegoszowice 2020-06-1417:00
kolejka 26:
85 PAUZJE Górzanka Nawojowa Góra -
86 Niegoszowianka Niegoszowice Potok Więckowice 2020-06-2018:00
87 Novi Narama Bronowicki Kraków 2020-06-2018:00
88 Iskra Radwanowice Płomień Jerzmanowice 2020-06-2018:00
89 AP Kmita II Zabierzów Błękitni II Modlnica 2020-06-2018:00
90 Skała 2004 Topór Aleksandrowice 2020-06-2018:00
91 Fitball Szklary Orzeł II Bębło 2020-06-2018:00