Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Topór Aleksandrowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Potok Więckowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Płomień Jerzmanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Pauza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Orzeł II Bębło 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Niegoszowianka Niegoszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Maszycanka II Maszyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Iskra Radwanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Górzanka Nawojowa Góra 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Fitball Szklary 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Bronowicki Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 AP Kmita II Zabierzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza 2020-08-2213:00
2 Płomień Jerzmanowice Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2213:00
4 Orzeł II Bębło Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice AP Kmita II Zabierzów 2020-08-2217:00
6 Maszycanka II Maszyce Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra Fitball Szklary 2020-09-05
15 Orzeł II Bębło Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice Iskra Radwanowice 2020-09-1216:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice Maszycanka II Maszyce 2020-09-1317:00
22 Bronowicki Kraków Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary Orzeł II Bębło 2020-09-1216:30
24 Płomień Jerzmanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów Potok Więckowice 2020-09-1917:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2716:30
33 Bronowicki Kraków Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary Maszycanka II Maszyce 2020-09-2616:00
35 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra Orzeł II Bębło 2020-09-26
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza -
38 Topór Aleksandrowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce Płomień Jerzmanowice 2020-10-0316:30
40 Iskra Radwanowice Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-03
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków Potok Więckowice 2020-10-1015:00
45 Fitball Szklary AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1015:00
46 Płomień Jerzmanowice Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra Maszycanka II Maszyce 2020-10-10
48 Orzeł II Bębło Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce Orzeł II Bębło 2020-10-1715:30
51 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-1816:00
52 AP Kmita II Zabierzów Płomień Jerzmanowice 2020-10-1715:30
53 Potok Więckowice Fitball Szklary 2020-10-17
54 Niegoszowianka Niegoszowice Bronowicki Kraków 2020-10-1816:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2412:00
57 Płomień Jerzmanowice Potok Więckowice 2020-10-2415:00
58 Górzanka Nawojowa Góra AP Kmita II Zabierzów 2020-10-24
59 Orzeł II Bębło Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice Maszycanka II Maszyce 2020-10-24
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza -
62 Iskra Radwanowice Topór Aleksandrowice 2020-11-0814:00
63 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-07
65 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2020-11-0814:00
66 Bronowicki Kraków Fitball Szklary 2020-11-0713:00