Kraków: Klasa B "Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta II Kraków 9 27 121:4 9 0 0 5 15 75:3 5 0 0 4 12 46:1 4 0 0
2 Opatkowianka Kraków 9 19 19:30 6 1 2 5 13 12:5 4 1 0 4 6 7:25 2 0 2
3 Victoria Kraków 9 18 27:21 6 0 3 6 9 16:17 3 0 3 3 9 11:4 3 0 0
4 Pychowianka Kraków 9 16 26:27 5 1 3 6 12 20:20 4 0 2 3 4 6:7 1 1 1
5 Rybitwy Kraków 9 14 20:26 4 2 3 5 8 13:7 2 2 1 4 6 7:19 2 0 2
6 Kaszowianka II Kaszów 9 14 23:26 4 2 3 4 9 11:8 3 0 1 5 5 12:18 1 2 2
7 Dragoons Kraków 8 13 26:27 4 1 3 5 7 16:8 2 1 2 3 6 10:19 2 0 1
8 Albertus Kraków 9 9 15:39 3 0 6 3 6 6:22 2 0 1 6 3 9:17 1 0 5
9 Grom Kraków 8 8 21:25 2 2 4 2 4 9:3 1 1 0 6 4 12:22 1 1 4
10 Wawel Kraków 10 4 14:40 1 1 8 4 0 1:20 0 0 4 6 4 13:20 1 1 4
11 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Universum Kraków 9 0 12:59 0 0 9 4 0 10:22 0 0 4 5 0 2:37 0 0 5

Wycofane drużyny:
2020-08-17 SMS Kraków - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-05 mecz Pychowianka Kraków - Opatkowianka Kraków 3:0 (na boisko 0:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Opatkowianka Kraków -
2 Pychowianka Kraków 5:0 Wawel Kraków 2020-08-2317:30
3 Dragoons Kraków 6:0 Universum Kraków 2020-08-2313:00
4 Victoria Kraków 5:1 Albertus Kraków 2020-08-2217:00
5 Wieczysta II Kraków 7:1 Kaszowianka II Kaszów 2020-08-2215:00
6 Rybitwy Kraków 6:2 Grom Kraków 2020-08-2317:00
kolejka 2:
7 Opatkowianka Kraków 3:3 Grom Kraków 2020-08-2913:00
8 Kaszowianka II Kaszów 0:2 Rybitwy Kraków 2020-08-3017:00
9 Albertus Kraków 0:19 Wieczysta II Kraków 2020-08-3010:00
10 Universum Kraków 1:5 Victoria Kraków 2020-08-3017:00
11 Wawel Kraków 1:7 Dragoons Kraków 2020-08-2911:00
12 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Pychowianka Kraków -
kolejka 3:
13 Pychowianka Kraków 3:0 Opatkowianka Kraków 2020-09-0517:00
14 Dragoons Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
15 Victoria Kraków 5:3 Wawel Kraków 2020-09-0611:00
16 Wieczysta II Kraków 20:0 Universum Kraków 2020-09-0515:00
17 Rybitwy Kraków 3:0 Albertus Kraków 2020-09-0617:00
18 Grom Kraków 3:3 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Opatkowianka Kraków 2:0 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-1211:00
20 Albertus Kraków 4:2 Grom Kraków 2020-09-1316:00
21 Universum Kraków 2:5 Rybitwy Kraków 2020-09-1316:00
22 Wawel Kraków 0:6 Wieczysta II Kraków 2020-09-1211:00
23 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Victoria Kraków -
24 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Dragoons Kraków 0:2 Opatkowianka Kraków 2020-09-2014:00
26 Victoria Kraków 0:1 Pychowianka Kraków 2020-09-1917:00
27 Wieczysta II Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
28 Rybitwy Kraków 1:1 Wawel Kraków 2020-09-2016:00
29 Grom Kraków 6:0 Universum Kraków 2020-09-2014:00
30 Kaszowianka II Kaszów 2:1 Albertus Kraków 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Opatkowianka Kraków 2:0 Albertus Kraków 2020-09-2611:00
32 Universum Kraków 4:6 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-2716:00
33 Wawel Kraków 0:3 Grom Kraków 2020-09-2611:00
34 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Rybitwy Kraków -
35 Pychowianka Kraków 0:14 Wieczysta II Kraków 2020-09-2716:00
36 Dragoons Kraków 2:4 Victoria Kraków 2020-09-2714:00
kolejka 7:
37 Victoria Kraków 2:4 Opatkowianka Kraków 2020-10-0316:00
38 Wieczysta II Kraków 17:1 Dragoons Kraków 2020-10-0317:00
39 Rybitwy Kraków 2:2 Pychowianka Kraków 2020-10-0416:00
40 Grom Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
41 Kaszowianka II Kaszów 4:2 Wawel Kraków 2020-10-0411:00
42 Albertus Kraków 2:1 Universum Kraków 2020-10-0415:00
kolejka 8:
43 Opatkowianka Kraków 3:1 Universum Kraków 2020-10-1015:00
44 Wawel Kraków 0:4 Albertus Kraków 2020-10-1011:00
45 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Kaszowianka II Kaszów -
46 Pychowianka Kraków 6:1 Grom Kraków 2020-10-1115:00
47 Dragoons Kraków 6:0 Rybitwy Kraków 2020-10-1113:00
48 Victoria Kraków 1:7 Wieczysta II Kraków 2020-10-1013:00
kolejka 9:
49 Wieczysta II Kraków 20:1 Opatkowianka Kraków 2020-10-1818:00
50 Rybitwy Kraków 1:2 Victoria Kraków 2020-10-1815:00
51 Grom Kraków Dragoons Kraków 2020-11-1414:00
52 Kaszowianka II Kaszów 5:3 Pychowianka Kraków 2020-10-1811:00
53 Albertus Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
54 Universum Kraków 3:6 Wawel Kraków 2020-10-1815:00
kolejka 10:
55 Opatkowianka Kraków 2:1 Wawel Kraków 2020-10-2413:00
56 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Universum Kraków -
57 Pychowianka Kraków 5:3 Albertus Kraków 2020-10-2514:30
58 Dragoons Kraków 2:2 Kaszowianka II Kaszów 2020-10-2514:00
59 Victoria Kraków 3:1 Grom Kraków 2020-10-2511:00
60 Wieczysta II Kraków 11:0 Rybitwy Kraków 2020-10-2420:00
kolejka 11:
61 Rybitwy Kraków Opatkowianka Kraków 2020-11-0814:00
62 Grom Kraków Wieczysta II Kraków 2020-11-0813:00
63 Kaszowianka II Kaszów Victoria Kraków 2020-11-0813:00
64 Albertus Kraków Dragoons Kraków 2020-11-0714:15
65 Universum Kraków Pychowianka Kraków 2020-11-0813:00
66 Wawel Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -