Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Tęcza Piekary 10 26 45:12 8 2 0 6 16 25:6 5 1 0 4 10 20:6 3 1 0
2 Pozowianka Pozowice 10 24 27:17 8 0 2 5 12 13:7 4 0 1 5 12 14:10 4 0 1
3 Klub Sportowy Tyniec 10 21 33:13 7 0 3 6 12 16:9 4 0 2 4 9 17:4 3 0 1
4 Radziszowianka II Radziszów 9 18 29:17 6 0 3 3 6 12:6 2 0 1 6 12 17:11 4 0 2
5 Nadwiślan Rusocice 8 17 35:14 5 2 1 3 7 20:7 2 1 0 5 10 15:7 3 1 1
6 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 10 16 30:15 5 1 4 6 9 18:9 3 0 3 4 7 12:6 2 1 1
7 Piast Skawina 9 15 23:22 5 0 4 4 9 15:9 3 0 1 5 6 8:13 2 0 3
8 Borkowianka Borek Szlachecki 10 15 35:26 5 0 5 6 9 21:12 3 0 3 4 6 14:14 2 0 2
9 Skawinka II Skawina 9 13 26:26 4 1 4 3 6 7:5 2 0 1 6 7 19:21 2 1 3
10 Sankowia Sanka 10 11 26:31 3 2 5 6 8 21:17 2 2 2 4 3 5:14 1 0 3
11 Błękitni Czułówek 10 9 22:33 3 0 7 5 6 12:15 2 0 3 5 3 10:18 1 0 4
12 Trzebol Wielkie Drogi 9 7 17:38 2 1 6 4 6 11:9 2 0 2 5 1 6:29 0 1 4
13 Lotnik II Kryspinów 10 4 23:45 1 1 8 4 4 14:17 1 1 2 6 0 9:28 0 0 6
14 Gwiazda Ściejowice 10 0 5:67 0 0 10 6 0 4:39 0 0 6 4 0 1:28 0 0 4



kolejka 1:
1 Borkowianka Borek Szlachecki 0:1 Radziszowianka II Radziszów 2019-08-2517:30
2 Gwiazda Ściejowice 1:4 Pozowianka Pozowice 2019-08-2513:00
3 Tęcza Piekary 4:1 Trzebol Wielkie Drogi 2019-08-2417:00
4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 5:1 Lotnik II Kryspinów 2019-08-2511:00
5 Klub Sportowy Tyniec 4:0 Piast Skawina 2019-08-2513:00
6 Błękitni Czułówek 2:4 Skawinka II Skawina 2019-08-2513:00
7 Sankowia Sanka 1:1 Nadwiślan Rusocice 2019-08-2516:30
kolejka 2:
8 Sankowia Sanka 0:7 Radziszowianka II Radziszów 2019-08-3117:00
9 Skawinka II Skawina Nadwiślan Rusocice 2019-11-2413:00
10 Piast Skawina 4:3 Błękitni Czułówek 2019-09-0113:00
11 Lotnik II Kryspinów 2:7 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-0113:00
12 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-0116:00
13 Pozowianka Pozowice 2:4 Tęcza Piekary 2019-08-3116:00
14 Borkowianka Borek Szlachecki 9:0 Gwiazda Ściejowice 2019-09-0116:00
kolejka 3:
15 Gwiazda Ściejowice 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-0417:00
16 Tęcza Piekary 7:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-0417:00
17 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:0 Pozowianka Pozowice 2019-09-0417:00
18 Klub Sportowy Tyniec 5:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-0417:30
19 Błękitni Czułówek 3:1 Lotnik II Kryspinów 2019-09-0417:00
20 Nadwiślan Rusocice Piast Skawina 2019-11-1713:00
21 Sankowia Sanka 4:4 Skawinka II Skawina 2019-09-0416:00
kolejka 4:
22 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Skawinka II Skawina 2019-09-0816:00
23 Piast Skawina 3:0 Sankowia Sanka 2019-09-0817:00
24 Lotnik II Kryspinów 1:2 Nadwiślan Rusocice 2019-09-0712:30
25 Trzebol Wielkie Drogi 1:4 Błękitni Czułówek 2019-09-0816:00
26 Pozowianka Pozowice 1:0 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-0813:30
27 Borkowianka Borek Szlachecki 1:4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-0816:00
28 Gwiazda Ściejowice 0:9 Tęcza Piekary 2019-09-0816:00
kolejka 5:
29 Tęcza Piekary 6:2 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-1515:00
30 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 7:1 Gwiazda Ściejowice 2019-09-1511:00
31 Klub Sportowy Tyniec 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-1417:00
32 Błękitni Czułówek 2:3 Pozowianka Pozowice 2019-09-1514:00
33 Nadwiślan Rusocice 11:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-1416:00
34 Sankowia Sanka 5:2 Lotnik II Kryspinów 2019-09-1416:00
35 Skawinka II Skawina 2:1 Piast Skawina 2019-09-1511:00
kolejka 6:
36 Radziszowianka II Radziszów 2:3 Piast Skawina 2019-09-2216:00
37 Lotnik II Kryspinów 6:3 Skawinka II Skawina 2019-09-2116:30
38 Trzebol Wielkie Drogi 3:4 Sankowia Sanka 2019-09-2215:00
39 Pozowianka Pozowice 3:1 Nadwiślan Rusocice 2019-09-2216:00
40 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Błękitni Czułówek 2019-09-2215:30
41 Gwiazda Ściejowice 0:8 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-2215:00
42 Tęcza Piekary 0:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-2215:00
kolejka 7:
43 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:3 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-2911:00
44 Klub Sportowy Tyniec 0:3 Tęcza Piekary 2019-09-2913:00
45 Błękitni Czułówek 3:0 Gwiazda Ściejowice 2019-09-2914:00
46 Nadwiślan Rusocice 5:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-2816:00
47 Sankowia Sanka 2:3 Pozowianka Pozowice 2019-09-2816:00
48 Skawinka II Skawina 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-2911:00
49 Piast Skawina 6:2 Lotnik II Kryspinów 2019-09-2913:00
kolejka 8:
50 Radziszowianka II Radziszów 5:1 Lotnik II Kryspinów 2019-10-0516:00
51 Trzebol Wielkie Drogi 4:0 Piast Skawina 2019-10-0611:00
52 Pozowianka Pozowice 3:0 Skawinka II Skawina 2019-10-0515:45
53 Borkowianka Borek Szlachecki 5:1 Sankowia Sanka 2019-10-0615:30
54 Gwiazda Ściejowice 2:9 Nadwiślan Rusocice 2019-10-0614:00
55 Tęcza Piekary 5:0 Błękitni Czułówek 2019-10-0515:00
56 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:2 Klub Sportowy Tyniec 2019-10-0614:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec 3:1 Radziszowianka II Radziszów 2019-10-1211:00
58 Błękitni Czułówek 2:7 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-10-1314:00
59 Nadwiślan Rusocice 4:4 Tęcza Piekary 2019-10-1315:00
60 Sankowia Sanka 9:0 Gwiazda Ściejowice 2019-10-1215:00
61 Skawinka II Skawina 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-1311:00
62 Piast Skawina 2:4 Pozowianka Pozowice 2019-10-1316:00
63 Lotnik II Kryspinów 5:5 Trzebol Wielkie Drogi 2019-10-1215:30
kolejka 10:
64 Radziszowianka II Radziszów Trzebol Wielkie Drogi 2019-10-2015:30
65 Pozowianka Pozowice 4:2 Lotnik II Kryspinów 2019-10-2013:30
66 Borkowianka Borek Szlachecki 1:4 Piast Skawina 2019-10-2015:00
67 Gwiazda Ściejowice 1:6 Skawinka II Skawina 2019-10-2015:00
68 Tęcza Piekary 3:0 Sankowia Sanka 2019-10-1914:30
69 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:2 Nadwiślan Rusocice 2019-10-2011:00
70 Klub Sportowy Tyniec 3:1 Błękitni Czułówek 2019-10-1916:00
kolejka 11:
71 Błękitni Czułówek Radziszowianka II Radziszów 2019-10-2714:00
72 Nadwiślan Rusocice Klub Sportowy Tyniec 2019-10-2615:00
73 Sankowia Sanka Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-10-2615:00
74 Skawinka II Skawina Tęcza Piekary 2019-10-2615:00
75 Piast Skawina Gwiazda Ściejowice 2019-10-2714:00
76 Lotnik II Kryspinów Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-2615:00
77 Trzebol Wielkie Drogi Pozowianka Pozowice 2019-10-2711:00
kolejka 12:
78 Radziszowianka II Radziszów Pozowianka Pozowice 2019-11-0314:00
79 Borkowianka Borek Szlachecki Trzebol Wielkie Drogi 2019-11-0314:00
80 Gwiazda Ściejowice Lotnik II Kryspinów 2019-11-0313:00
81 Tęcza Piekary Piast Skawina 2019-11-0214:00
82 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Skawinka II Skawina 2019-11-0311:00
83 Klub Sportowy Tyniec Sankowia Sanka 2019-11-0211:00
84 Błękitni Czułówek Nadwiślan Rusocice 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Nadwiślan Rusocice Radziszowianka II Radziszów 2019-11-0913:00
86 Sankowia Sanka Błękitni Czułówek 2019-11-0914:00
87 Skawinka II Skawina Klub Sportowy Tyniec 2019-11-1011:00
88 Piast Skawina Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-11-1014:00
89 Lotnik II Kryspinów Tęcza Piekary 2019-11-1011:00
90 Trzebol Wielkie Drogi Gwiazda Ściejowice 2019-11-1011:00
91 Pozowianka Pozowice Borkowianka Borek Szlachecki 2019-11-1013:00