Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Trzebol Wielkie Drogi 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Skawinka II Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Sankowia Sanka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Radziszowianka II Radziszów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Piast Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Nadwiślan Rusocice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Lotnik II Kryspinów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Klub Sportowy Tyniec 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Gwiazda Ściejowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Borkowianka Borek Szlachecki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Błękitni Czułówek 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Piast Skawina Błękitni Czułówek 2020-08-22
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Lotnik II Kryspinów 2020-08-22
3 Skawinka II Skawina Radziszowianka II Radziszów 2020-08-2311:00
4 Trzebol Wielkie Drogi Borkowianka Borek Szlachecki 2020-08-2317:00
5 Nadwiślan Rusocice Klub Sportowy Tyniec 2020-08-22
6 Sankowia Sanka Gwiazda Ściejowice 2020-08-22
kolejka 2:
7 Błękitni Czułówek Gwiazda Ściejowice 2020-08-29
8 Klub Sportowy Tyniec Sankowia Sanka 2020-08-2911:00
9 Borkowianka Borek Szlachecki Nadwiślan Rusocice 2020-08-3017:00
10 Radziszowianka II Radziszów Trzebol Wielkie Drogi 2020-08-3016:00
11 Lotnik II Kryspinów Skawinka II Skawina 2020-08-2917:00
12 Piast Skawina Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-08-29
kolejka 3:
13 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Błękitni Czułówek 2020-09-05
14 Skawinka II Skawina Piast Skawina 2020-09-0611:00
15 Trzebol Wielkie Drogi Lotnik II Kryspinów 2020-09-0617:00
16 Nadwiślan Rusocice Radziszowianka II Radziszów 2020-09-05
17 Sankowia Sanka Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-05
18 Gwiazda Ściejowice Klub Sportowy Tyniec 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Błękitni Czułówek Klub Sportowy Tyniec 2020-09-12
20 Borkowianka Borek Szlachecki Gwiazda Ściejowice 2020-09-1316:00
21 Radziszowianka II Radziszów Sankowia Sanka 2020-09-1316:00
22 Lotnik II Kryspinów Nadwiślan Rusocice 2020-09-1312:00
23 Piast Skawina Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-12
24 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Skawinka II Skawina 2020-09-12
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina Błękitni Czułówek 2020-09-2011:00
26 Trzebol Wielkie Drogi Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-09-2016:00
27 Nadwiślan Rusocice Piast Skawina 2020-09-19
28 Sankowia Sanka Lotnik II Kryspinów 2020-09-19
29 Gwiazda Ściejowice Radziszowianka II Radziszów 2020-09-1916:00
30 Klub Sportowy Tyniec Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-1911:00
kolejka 6:
31 Błękitni Czułówek Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-26
32 Radziszowianka II Radziszów Klub Sportowy Tyniec 2020-09-2616:00
33 Lotnik II Kryspinów Gwiazda Ściejowice 2020-09-2616:30
34 Piast Skawina Sankowia Sanka 2020-09-26
35 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Nadwiślan Rusocice 2020-09-26
36 Skawinka II Skawina Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-2711:00
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi Błękitni Czułówek 2020-10-03
38 Nadwiślan Rusocice Skawinka II Skawina 2020-10-03
39 Sankowia Sanka Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-03
40 Gwiazda Ściejowice Piast Skawina 2020-10-0316:00
41 Klub Sportowy Tyniec Lotnik II Kryspinów 2020-10-0311:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki Radziszowianka II Radziszów 2020-10-0315:30
kolejka 8:
43 Błękitni Czułówek Radziszowianka II Radziszów 2020-10-10
44 Lotnik II Kryspinów Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-1112:00
45 Piast Skawina Klub Sportowy Tyniec 2020-10-10
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Gwiazda Ściejowice 2020-10-10
47 Skawinka II Skawina Sankowia Sanka 2020-10-1016:00
48 Trzebol Wielkie Drogi Nadwiślan Rusocice 2020-10-10
kolejka 9:
49 Nadwiślan Rusocice Błękitni Czułówek 2020-10-17
50 Sankowia Sanka Trzebol Wielkie Drogi 2020-10-17
51 Gwiazda Ściejowice Skawinka II Skawina 2020-10-1715:00
52 Klub Sportowy Tyniec Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-1711:00
53 Borkowianka Borek Szlachecki Piast Skawina 2020-10-1815:00
54 Radziszowianka II Radziszów Lotnik II Kryspinów 2020-10-1716:00
kolejka 10:
55 Błękitni Czułówek Lotnik II Kryspinów 2020-10-24
56 Piast Skawina Radziszowianka II Radziszów 2020-10-24
57 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-24
58 Skawinka II Skawina Klub Sportowy Tyniec 2020-10-2511:00
59 Trzebol Wielkie Drogi Gwiazda Ściejowice 2020-10-2511:00
60 Nadwiślan Rusocice Sankowia Sanka 2020-10-24
kolejka 11:
61 Sankowia Sanka Błękitni Czułówek 2020-11-07
62 Gwiazda Ściejowice Nadwiślan Rusocice 2020-11-0714:00
63 Klub Sportowy Tyniec Trzebol Wielkie Drogi 2020-11-07
64 Borkowianka Borek Szlachecki Skawinka II Skawina 2020-11-0713:30
65 Radziszowianka II Radziszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-11-0714:30
66 Lotnik II Kryspinów Piast Skawina 2020-11-0714:00