Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 14 42 114:6 14 0 0 7 21 64:1 7 0 0 7 21 50:5 7 0 0
2 Prądniczanka Kraków 14 35 64:23 11 2 1 7 19 37:9 6 1 0 7 16 27:14 5 1 1
3 Prokocim Kraków 14 33 34:13 11 0 3 7 15 15:8 5 0 2 7 18 19:5 6 0 1
4 AP Kmita Zabierzów 14 29 30:11 9 2 3 7 15 14:5 5 0 2 7 14 16:6 4 2 1
5 Skawinka Skawina 14 27 44:39 9 0 5 7 12 22:22 4 0 3 7 15 22:17 5 0 2
6 Hutnik II Kraków 14 23 46:36 7 2 5 7 13 27:16 4 1 2 7 10 19:20 3 1 3
7 Borek Kraków 14 18 32:49 6 0 8 7 12 19:18 4 0 3 7 6 13:31 2 0 5
8 Kaszowianka Kaszów 14 15 28:36 4 3 7 7 11 19:21 3 2 2 7 4 9:15 1 1 5
9 Grębałowianka Kraków 14 15 25:56 5 0 9 7 6 14:29 2 0 5 7 9 11:27 3 0 4
10 Orlęta Rudawa 14 15 30:58 4 3 7 7 11 21:22 3 2 2 7 4 9:36 1 1 5
11 Nadwiślan Kraków 14 14 21:36 4 2 8 7 8 10:12 2 2 3 7 6 11:24 2 0 5
12 Dąbski Kraków 14 13 28:60 4 1 9 7 6 12:28 2 0 5 7 7 16:32 2 1 4
13 Piast Wołowice 14 12 20:42 3 3 8 7 4 8:20 1 1 5 7 8 12:22 2 2 3
14 Zwierzyniecki Kraków 14 9 15:34 2 3 9 7 5 4:13 1 2 4 7 4 11:21 1 1 5
15 Bronowianka Kraków 14 4 18:50 1 1 12 7 3 14:25 1 0 6 7 1 4:25 0 1 6

Mecze Klasy Okręgowej Kraków 2: Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków z 22.08.2020 i Dąbski Kraków - Kmita Zabierzów z 22.08.2020 zostają odwołane z powodu zagrożenia epidemiologicznego w drużynach Kmity i Hutnika. Mecz 11. kolejki Piast Wołowice - Prądniczanka Kraków (z 11.10.2020, godz. 15:00) odwołany z uwagi na zagrożenie pandemiczne w zespole gości. Mecz 11. kolejki z 11.10.2020 r. pomiędzy drużynami Grębałowianka Kraków i Kaszowianka Kaszów, wynik z boiska 3-1 na korzyść Grębałowianki zweryfikowany jako walkower 3-0 dla drużyny Kaszowianki, bowiem w zespole Grębałowianki wystąpił zawodnik Kacper F., który nie był uprawniony w systemie Extranet do żadnej drużyny Grębałowianki w sezonie 2020/2021.



kolejka 1:
1 Wieczysta Kraków pauzuje w kolejce -
2 Hutnik II Kraków 4:3 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-0817:00
3 Prokocim Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2020-08-0817:00
4 Prądniczanka Kraków 7:2 Skawinka Skawina 2020-08-0811:00
5 Kaszowianka Kaszów 3:1 Nadwiślan Kraków 2020-08-0914:00
6 Bronowianka Kraków 2:3 Dąbski Kraków 2020-08-0817:00
7 Grębałowianka Kraków 1:6 Borek Kraków 2020-08-0817:30
8 Piast Wołowice 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-08-0915:00
kolejka 2:
9 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
10 Borek Kraków 3:1 Piast Wołowice 2020-08-1218:00
11 Dąbski Kraków 3:6 Grębałowianka Kraków 2020-08-1217:30
12 Nadwiślan Kraków 1:0 Bronowianka Kraków 2020-08-1218:00
13 Skawinka Skawina 4:1 Kaszowianka Kaszów 2020-08-1218:00
14 Orlęta Rudawa 0:7 Prądniczanka Kraków 2020-08-2617:30
15 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2020-09-0917:00
16 Wieczysta Kraków 3:0 Hutnik II Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
18 Prokocim Kraków 1:3 Wieczysta Kraków 2020-08-1517:30
19 Prądniczanka Kraków 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-1511:00
20 Kaszowianka Kaszów 3:3 Orlęta Rudawa 2020-08-1617:00
21 Bronowianka Kraków 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-1511:00
22 Grębałowianka Kraków 3:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-1617:00
23 Piast Wołowice 3:4 Dąbski Kraków 2020-08-1616:00
24 AP Kmita Zabierzów 5:0 Borek Kraków 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
26 Dąbski Kraków 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2316:00
27 Nadwiślan Kraków 1:3 Piast Wołowice 2020-08-2317:00
28 Skawinka Skawina 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-08-2217:00
29 Orlęta Rudawa 4:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0917:30
30 Zwierzyniecki Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2020-08-2217:30
31 Wieczysta Kraków 7:0 Prądniczanka Kraków 2020-08-2211:00
32 Hutnik II Kraków 1:3 Prokocim Kraków 2020-11-1111:00
kolejka 5:
33 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
34 Prądniczanka Kraków 7:0 Hutnik II Kraków 2020-08-2911:00
35 Kaszowianka Kaszów 1:11 Wieczysta Kraków 2020-08-3014:00
36 Bronowianka Kraków 7:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-2911:00
37 Grębałowianka Kraków 5:1 Orlęta Rudawa 2020-08-3017:00
38 Piast Wołowice 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-3016:00
39 AP Kmita Zabierzów 2:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-2917:00
40 Borek Kraków 7:1 Dąbski Kraków 2020-08-2911:00
kolejka 6:
41 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
42 Nadwiślan Kraków 1:2 Borek Kraków 2020-09-0517:00
43 Skawinka Skawina 2:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0515:00
44 Orlęta Rudawa 3:3 Piast Wołowice 2020-09-0612:00
45 Zwierzyniecki Kraków 0:1 Grębałowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Wieczysta Kraków 7:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0511:00
47 Hutnik II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2020-09-0616:00
48 Prokocim Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0517:00
kolejka 7:
49 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
50 Kaszowianka Kaszów 1:2 Prokocim Kraków 2020-09-1314:00
51 Bronowianka Kraków 0:6 Hutnik II Kraków 2020-09-1211:00
52 Grębałowianka Kraków 1:12 Wieczysta Kraków 2020-09-1216:00
53 Piast Wołowice 1:0 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-1316:00
54 AP Kmita Zabierzów 0:1 Orlęta Rudawa 2020-09-1217:00
55 Borek Kraków 4:2 Skawinka Skawina 2020-09-1211:00
56 Dąbski Kraków 2:5 Nadwiślan Kraków 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
58 Skawinka Skawina 2:1 Dąbski Kraków 2020-09-1916:45
59 Orlęta Rudawa 2:1 Borek Kraków 2020-09-1916:00
60 Zwierzyniecki Kraków 0:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1916:00
61 Wieczysta Kraków 11:1 Piast Wołowice 2020-09-1911:00
62 Hutnik II Kraków 7:0 Grębałowianka Kraków 2020-09-2016:00
63 Prokocim Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2020-09-2016:30
64 Prądniczanka Kraków 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-09-1914:00
kolejka 9:
65 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
66 Bronowianka Kraków 3:7 Prądniczanka Kraków 2020-09-2611:00
67 Grębałowianka Kraków 2:4 Prokocim Kraków 2020-09-2716:00
68 Piast Wołowice 1:5 Hutnik II Kraków 2020-09-2616:00
69 AP Kmita Zabierzów 0:3 Wieczysta Kraków 2020-09-2616:30
70 Borek Kraków 0:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-2611:00
71 Dąbski Kraków 4:1 Orlęta Rudawa 2020-09-2616:00
72 Nadwiślan Kraków 1:3 Skawinka Skawina 2020-09-2616:45
kolejka 10:
73 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa 4:5 Nadwiślan Kraków 2020-10-0412:00
75 Zwierzyniecki Kraków 2:2 Dąbski Kraków 2020-10-0316:00
76 Wieczysta Kraków 13:0 Borek Kraków 2020-10-0311:00
77 Hutnik II Kraków 2:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-0416:00
78 Prokocim Kraków 2:1 Piast Wołowice 2020-10-0316:00
79 Prądniczanka Kraków 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-10-0311:00
80 Kaszowianka Kaszów 6:1 Bronowianka Kraków 2020-10-0416:15
kolejka 11:
81 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
82 Grębałowianka Kraków 0:3 Kaszowianka Kaszów 2020-10-1115:00
83 Piast Wołowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-11-1111:00
84 AP Kmita Zabierzów 1:0 Prokocim Kraków 2020-10-1016:00
85 Borek Kraków 2:3 Hutnik II Kraków 2020-10-1011:00
86 Dąbski Kraków 1:6 Wieczysta Kraków 2020-10-1015:30
87 Nadwiślan Kraków 4:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-1016:00
88 Skawinka Skawina 7:2 Orlęta Rudawa 2020-10-1016:00
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 Zwierzyniecki Kraków 1:4 Skawinka Skawina 2020-10-1715:30
91 Wieczysta Kraków 9:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-1711:00
92 Hutnik II Kraków 7:2 Dąbski Kraków 2020-10-1815:00
93 Prokocim Kraków 4:1 Borek Kraków 2020-11-1413:30
94 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2020-10-1711:00
95 Kaszowianka Kaszów 0:0 Piast Wołowice 2020-10-1815:00
96 Bronowianka Kraków 2:4 Grębałowianka Kraków 2020-10-1711:00
kolejka 13:
97 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
98 Piast Wołowice 2:2 Bronowianka Kraków 2020-10-2514:00
99 AP Kmita Zabierzów 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-10-2415:30
100 Borek Kraków 1:8 Prądniczanka Kraków 2020-10-2411:00
101 Dąbski Kraków 0:5 Prokocim Kraków 2020-10-2415:30
102 Nadwiślan Kraków 1:1 Hutnik II Kraków 2020-10-2413:00
103 Skawinka Skawina 1:12 Wieczysta Kraków 2020-10-2512:00
104 Orlęta Rudawa 2:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-2514:00
kolejka 14:
105 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
106 Wieczysta Kraków 14:0 Orlęta Rudawa 2020-10-3111:00
107 Hutnik II Kraków 4:5 Skawinka Skawina 2020-10-3115:45
108 Prokocim Kraków 1:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-3114:00
109 Prądniczanka Kraków 9:3 Dąbski Kraków 2020-10-3111:00
110 Kaszowianka Kaszów 5:3 Borek Kraków 2020-10-3114:00
111 Bronowianka Kraków 0:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-3111:00
112 Grębałowianka Kraków 2:3 Piast Wołowice 2020-10-3113:00
kolejka 15:
113 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
114 AP Kmita Zabierzów 3:0 Grębałowianka Kraków 2020-11-0714:00
115 Borek Kraków 2:1 Bronowianka Kraków 2020-11-0711:00
116 Dąbski Kraków 2:1 Kaszowianka Kaszów 2020-11-0714:00
117 Nadwiślan Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2020-11-0714:00
118 Skawinka Skawina 0:2 Prokocim Kraków 2020-11-0814:00
119 Orlęta Rudawa 6:4 Hutnik II Kraków 2020-11-0714:00
120 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Wieczysta Kraków 2020-11-0713:30
kolejka 16:
121 Wieczysta Kraków -
122 Zwierzyniecki Kraków Hutnik II Kraków 2021-03-20
123 Orlęta Rudawa Prokocim Kraków 2021-03-20
124 Skawinka Skawina Prądniczanka Kraków 2021-03-20
125 Nadwiślan Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-03-20
126 Dąbski Kraków Bronowianka Kraków 2021-03-20
127 Borek Kraków Grębałowianka Kraków 2021-03-20
128 AP Kmita Zabierzów Piast Wołowice 2021-03-20
kolejka 17:
129 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
130 Piast Wołowice Borek Kraków 2021-03-27
131 Grębałowianka Kraków Dąbski Kraków 2021-03-27
132 Bronowianka Kraków Nadwiślan Kraków 2021-03-27
133 Kaszowianka Kaszów Skawinka Skawina 2021-03-27
134 Prądniczanka Kraków Orlęta Rudawa 2021-03-27
135 Prokocim Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-03-27
136 Hutnik II Kraków Wieczysta Kraków 2021-03-27
kolejka 18:
137 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
138 Wieczysta Kraków Prokocim Kraków 2021-04-03
139 Zwierzyniecki Kraków Prądniczanka Kraków 2021-04-03
140 Orlęta Rudawa Kaszowianka Kaszów 2021-04-03
141 Skawinka Skawina Bronowianka Kraków 2021-04-03
142 Nadwiślan Kraków Grębałowianka Kraków 2021-04-03
143 Dąbski Kraków Piast Wołowice 2021-04-03
144 Borek Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-04-03
kolejka 19:
145 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
146 AP Kmita Zabierzów Dąbski Kraków 2021-04-10
147 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2021-04-10
148 Grębałowianka Kraków Skawinka Skawina 2021-04-10
149 Bronowianka Kraków Orlęta Rudawa 2021-04-10
150 Kaszowianka Kaszów Zwierzyniecki Kraków 2021-04-10
151 Prądniczanka Kraków Wieczysta Kraków 2021-04-10
152 Prokocim Kraków Hutnik II Kraków 2021-04-10
kolejka 20:
153 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
154 Hutnik II Kraków Prądniczanka Kraków 2021-04-17
155 Wieczysta Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-04-17
156 Zwierzyniecki Kraków Bronowianka Kraków 2021-04-17
157 Orlęta Rudawa Grębałowianka Kraków 2021-04-17
158 Skawinka Skawina Piast Wołowice 2021-04-17
159 Nadwiślan Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-04-17
160 Dąbski Kraków Borek Kraków 2021-04-17
kolejka 21:
161 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
162 Borek Kraków Nadwiślan Kraków 2021-04-24
163 AP Kmita Zabierzów Skawinka Skawina 2021-04-24
164 Piast Wołowice Orlęta Rudawa 2021-04-24
165 Grębałowianka Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-04-24
166 Bronowianka Kraków Wieczysta Kraków 2021-04-24
167 Kaszowianka Kaszów Hutnik II Kraków 2021-04-24
168 Prądniczanka Kraków Prokocim Kraków 2021-04-24
kolejka 22:
169 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
170 Prokocim Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-05-01
171 Hutnik II Kraków Bronowianka Kraków 2021-05-01
172 Wieczysta Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-01
173 Zwierzyniecki Kraków Piast Wołowice 2021-05-01
174 Orlęta Rudawa AP Kmita Zabierzów 2021-05-01
175 Skawinka Skawina Borek Kraków 2021-05-01
176 Nadwiślan Kraków Dąbski Kraków 2021-05-01
kolejka 23:
177 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
178 Dąbski Kraków Skawinka Skawina 2021-05-08
179 Borek Kraków Orlęta Rudawa 2021-05-08
180 AP Kmita Zabierzów Zwierzyniecki Kraków 2021-05-08
181 Piast Wołowice Wieczysta Kraków 2021-05-08
182 Grębałowianka Kraków Hutnik II Kraków 2021-05-08
183 Bronowianka Kraków Prokocim Kraków 2021-05-08
184 Kaszowianka Kaszów Prądniczanka Kraków 2021-05-08
kolejka 24:
185 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
186 Prądniczanka Kraków Bronowianka Kraków 2021-05-15
187 Prokocim Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-15
188 Hutnik II Kraków Piast Wołowice 2021-05-15
189 Wieczysta Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-05-15
190 Zwierzyniecki Kraków Borek Kraków 2021-05-15
191 Orlęta Rudawa Dąbski Kraków 2021-05-15
192 Skawinka Skawina Nadwiślan Kraków 2021-05-15
kolejka 25:
193 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
194 Nadwiślan Kraków Orlęta Rudawa 2021-05-22
195 Dąbski Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-05-22
196 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2021-05-22
197 AP Kmita Zabierzów Hutnik II Kraków 2021-05-22
198 Piast Wołowice Prokocim Kraków 2021-05-22
199 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2021-05-22
200 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-05-22
kolejka 26:
201 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
202 Kaszowianka Kaszów Grębałowianka Kraków 2021-05-29
203 Prądniczanka Kraków Piast Wołowice 2021-05-29
204 Prokocim Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-05-29
205 Hutnik II Kraków Borek Kraków 2021-05-29
206 Wieczysta Kraków Dąbski Kraków 2021-05-29
207 Zwierzyniecki Kraków Nadwiślan Kraków 2021-05-29
208 Orlęta Rudawa Skawinka Skawina 2021-05-29
kolejka 27:
209 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
210 Skawinka Skawina Zwierzyniecki Kraków 2021-06-02
211 Nadwiślan Kraków Wieczysta Kraków 2021-06-02
212 Dąbski Kraków Hutnik II Kraków 2021-06-02
213 Borek Kraków Prokocim Kraków 2021-06-02
214 AP Kmita Zabierzów Prądniczanka Kraków 2021-06-02
215 Piast Wołowice Kaszowianka Kaszów 2021-06-02
216 Grębałowianka Kraków Bronowianka Kraków 2021-06-02
kolejka 28:
217 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
218 Bronowianka Kraków Piast Wołowice 2021-06-05
219 Kaszowianka Kaszów AP Kmita Zabierzów 2021-06-05
220 Prądniczanka Kraków Borek Kraków 2021-06-05
221 Prokocim Kraków Dąbski Kraków 2021-06-05
222 Hutnik II Kraków Nadwiślan Kraków 2021-06-05
223 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina 2021-06-05
224 Zwierzyniecki Kraków Orlęta Rudawa 2021-06-05
kolejka 29:
225 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
226 Orlęta Rudawa Wieczysta Kraków 2021-06-12
227 Skawinka Skawina Hutnik II Kraków 2021-06-12
228 Nadwiślan Kraków Prokocim Kraków 2021-06-12
229 Dąbski Kraków Prądniczanka Kraków 2021-06-12
230 Borek Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-06-12
231 AP Kmita Zabierzów Bronowianka Kraków 2021-06-12
232 Piast Wołowice Grębałowianka Kraków 2021-06-12
kolejka 30:
233 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
234 Grębałowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-06-1917:00
235 Bronowianka Kraków Borek Kraków 2021-06-1917:00
236 Kaszowianka Kaszów Dąbski Kraków 2021-06-1917:00
237 Prądniczanka Kraków Nadwiślan Kraków 2021-06-1917:00
238 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2021-06-1917:00
239 Hutnik II Kraków Orlęta Rudawa 2021-06-1917:00
240 Wieczysta Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-06-1917:00