C2 Trampkarz "Małopolska"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia 11 30 82:9 10 0 1 7 21 44:4 7 0 0 4 9 38:5 3 0 1
2 Unia Tarnów 11 27 65:19 9 0 2 6 15 49:10 5 0 1 5 12 16:9 4 0 1
3 Hutnik Kraków 10 26 42:16 8 2 0 5 13 22:7 4 1 0 5 13 20:9 4 1 0
4 Garbarnia Kraków 11 20 36:20 6 2 3 6 11 18:10 3 2 1 5 9 18:10 3 0 2
5 Górnik Wieliczka 11 15 37:32 5 0 6 5 9 24:11 3 0 2 6 6 13:21 2 0 4
6 Tarnovia 11 14 44:34 4 2 5 5 9 30:15 3 0 2 6 5 14:19 1 2 3
7 Pogoń Skotniki 11 12 25:40 3 3 5 6 6 14:16 1 3 2 5 6 11:24 2 0 3
8 NKP Podhale Nowy Targ 11 12 25:28 4 0 7 5 6 14:11 2 0 3 6 6 11:17 2 0 4
9 Bronowianka Kraków 11 12 26:51 4 0 7 5 9 9:27 3 0 2 6 3 17:24 1 0 5
10 Akademia Piłkarska 21 Kraków 11 11 17:33 3 2 6 4 6 7:7 2 0 2 7 5 10:26 1 2 4
11 Orzeł Piaski Wielkie 11 7 16:39 2 1 8 6 6 9:19 2 0 4 5 1 7:20 0 1 4
12 Bibiczanka Bibice 10 3 6:100 1 0 9 5 3 5:39 1 0 4 5 0 1:61 0 0 5

Mecz 5. kolejki NKP Podhale Nowy Targ - Bronowianka Kraków (zaplanowany na 22.09.2019, godz. 10) odwołany i zakończony walkowerem 3-0 dla Podhala. Bronowianka w sobotnie południe 21.09.2019 poinformowała, że z uwagi na nieobecność 11 zawodników (choroby, kontuzje) nie jest w stanie pojechać do Nowego Targu. AP 21 Kraków otrzymała walkower 3-0 za mecz z Bibiczanką z 26.10.2019 r. (Bibiczanka wysłała 24.10.2019 r. pismo do WG MZPN, że nie stawi się na meczu z powodu kontuzji i chorób).



kolejka 1:
1 Garbarnia Kraków 1:0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-09-1816:00
2 Unia Tarnów 26:1 Bibiczanka Bibice 2019-08-2717:00
3 Orzeł Piaski Wielkie 3:1 Górnik Wieliczka 2019-08-2916:30
4 Hutnik Kraków 7:1 Bronowianka Kraków 2019-09-1118:00
5 Pogoń Skotniki 3:1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-08-2917:00
6 Cracovia 5:1 Tarnovia 2019-09-1116:00
kolejka 2:
7 Cracovia 6:0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-09-2516:00
8 NKP Podhale Nowy Targ 2:6 Tarnovia 2019-08-3110:00
9 Bronowianka Kraków 2:4 Pogoń Skotniki 2019-08-3111:00
10 Górnik Wieliczka 2:4 Hutnik Kraków 2019-09-0214:00
11 Bibiczanka Bibice 3:2 Orzeł Piaski Wielkie 2019-11-1011:00
12 Garbarnia Kraków 1:3 Unia Tarnów 2019-08-3112:30
kolejka 3:
13 Unia Tarnów 7:0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-09-0812:30
14 Orzeł Piaski Wielkie 0:4 Garbarnia Kraków 2019-09-0712:00
15 Hutnik Kraków Bibiczanka Bibice -
16 Pogoń Skotniki 1:3 Górnik Wieliczka 2019-10-0216:45
17 Tarnovia 8:3 Bronowianka Kraków 2019-09-0713:30
18 Cracovia 6:1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-09-0815:00
kolejka 4:
19 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0:3 NKP Podhale Nowy Targ 2019-09-1410:00
20 Bronowianka Kraków 0:19 Cracovia 2019-09-1413:30
21 Górnik Wieliczka 4:1 Tarnovia 2019-09-1513:00
22 Bibiczanka Bibice 1:4 Pogoń Skotniki 2019-09-1410:00
23 Garbarnia Kraków 3:3 Hutnik Kraków 2019-09-1410:00
24 Unia Tarnów 5:0 Orzeł Piaski Wielkie 2019-09-1410:00
kolejka 5:
25 Orzeł Piaski Wielkie 1:4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-09-2112:00
26 Hutnik Kraków 5:2 Unia Tarnów 2019-09-2112:00
27 Pogoń Skotniki 2:4 Garbarnia Kraków 2019-09-2110:00
28 Tarnovia 11:0 Bibiczanka Bibice 2019-09-2017:30
29 Cracovia 3:1 Górnik Wieliczka 2019-09-2115:00
30 NKP Podhale Nowy Targ 3:0 Bronowianka Kraków 2019-12-31
kolejka 6:
31 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1:0 Bronowianka Kraków 2019-09-2810:00
32 Górnik Wieliczka 4:3 NKP Podhale Nowy Targ 2019-09-2910:30
33 Bibiczanka Bibice 0:11 Cracovia 2019-10-1616:00
34 Garbarnia Kraków 2:2 Tarnovia 2019-09-2911:00
35 Unia Tarnów 3:1 Pogoń Skotniki 2019-09-2912:30
36 Orzeł Piaski Wielkie 0:5 Hutnik Kraków 2019-09-2809:00
kolejka 7:
37 Hutnik Kraków 2:2 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-10-0512:00
38 Pogoń Skotniki 3:3 Orzeł Piaski Wielkie 2019-10-0610:00
39 Tarnovia 1:4 Unia Tarnów 2019-10-0515:30
40 Cracovia 5:0 Garbarnia Kraków 2019-10-0618:00
41 NKP Podhale Nowy Targ 9:0 Bibiczanka Bibice 2019-10-0610:00
42 Bronowianka Kraków 3:2 Górnik Wieliczka 2019-10-0515:30
kolejka 8:
43 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3:4 Górnik Wieliczka 2019-10-1210:00
44 Bibiczanka Bibice 0:13 Bronowianka Kraków 2019-10-1311:00
45 Garbarnia Kraków 3:0 NKP Podhale Nowy Targ 2019-10-1214:00
46 Unia Tarnów 3:8 Cracovia 2019-10-1210:00
47 Orzeł Piaski Wielkie 4:2 Tarnovia 2019-10-1411:00
48 Hutnik Kraków 6:2 Pogoń Skotniki 2019-10-1209:00
kolejka 9:
49 Pogoń Skotniki 3:3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-10-2015:00
50 Tarnovia 4:7 Hutnik Kraków 2019-10-1913:00
51 Cracovia 7:1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-10-1912:00
52 NKP Podhale Nowy Targ 0:4 Unia Tarnów 2019-10-2014:00
53 Bronowianka Kraków 2:1 Garbarnia Kraków 2019-10-1911:00
54 Górnik Wieliczka 12:0 Bibiczanka Bibice 2019-10-1912:30
kolejka 10:
55 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3:0 Bibiczanka Bibice 2019-10-26
56 Garbarnia Kraków 8:2 Górnik Wieliczka 2019-10-2610:00
57 Unia Tarnów 5:0 Bronowianka Kraków 2019-10-2610:00
58 Orzeł Piaski Wielkie 1:3 NKP Podhale Nowy Targ 2019-10-2609:00
59 Hutnik Kraków 2:0 Cracovia 2019-10-2610:00
60 Pogoń Skotniki 2:2 Tarnovia 2019-10-2215:30
kolejka 11:
61 Tarnovia 6:1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2019-11-0210:30
62 Cracovia 12:0 Pogoń Skotniki 2019-11-0210:00
63 NKP Podhale Nowy Targ 0:1 Hutnik Kraków 2019-11-0910:00
64 Bronowianka Kraków 2:1 Orzeł Piaski Wielkie 2019-11-0214:00
65 Górnik Wieliczka 2:3 Unia Tarnów 2019-11-0213:15
66 Bibiczanka Bibice 1:9 Garbarnia Kraków 2019-11-0311:00