II liga wojewódzka C1 Trampkarz
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Garbarnia Kraków 12 32 65:23 10 2 0 6 16 30:6 5 1 0 6 16 35:17 5 1 0
2 NKP Podhale Nowy Targ 11 25 38:10 8 1 2 6 16 28:3 5 1 0 5 9 10:7 3 0 2
3 MOSiR Bochnia 12 19 33:32 6 1 5 6 12 18:12 4 0 2 6 7 15:20 2 1 3
4 AP Respect Szalowa 11 18 34:28 5 3 3 5 11 20:13 3 2 0 6 7 14:15 2 1 3
5 Krakus Nowa Huta 12 13 23:21 4 1 7 6 12 20:9 4 0 2 6 1 3:12 0 1 5
6 Limanovia 12 12 25:50 4 0 8 6 9 13:18 3 0 3 6 3 12:32 1 0 5
7 PUKS Karol Wadowice 12 12 30:45 4 0 8 6 9 21:21 3 0 3 6 3 9:24 1 0 5
8 AS Progres Kraków 12 6 35:74 2 0 10 6 6 20:31 2 0 4 6 0 15:43 0 0 6

Termin obligatoryjny ostatniej kolejki: 3.11.2019, godz. 12:00; zgodnie z regulaminem mecze mogą być rozgrywane we wcześniejszym terminie.



kolejka 1:
1 AS Progres Kraków 3:7 AP Respect Szalowa 2019-08-1516:00
2 Krakus Nowa Huta 2:0 PUKS Karol Wadowice 2019-08-2111:00
3 NKP Podhale Nowy Targ 3:1 MOSiR Bochnia 2019-08-1512:00
4 Limanovia 1:3 Garbarnia Kraków 2019-08-2115:00
kolejka 2:
5 AP Respect Szalowa 5:5 Garbarnia Kraków 2019-09-0420:00
6 MOSiR Bochnia 4:2 Limanovia 2019-08-1709:30
7 PUKS Karol Wadowice 2:3 NKP Podhale Nowy Targ 2019-08-1711:00
8 AS Progres Kraków 3:0 Krakus Nowa Huta 2019-09-1118:00
kolejka 3:
9 Krakus Nowa Huta 2:1 AP Respect Szalowa 2019-08-2410:00
10 NKP Podhale Nowy Targ 10:0 AS Progres Kraków 2019-08-2410:00
11 PUKS Karol Wadowice 4:6 Limanovia 2019-08-2412:00
12 Garbarnia Kraków 7:1 MOSiR Bochnia 2019-08-2411:00
kolejka 4:
13 AP Respect Szalowa 1:1 MOSiR Bochnia 2019-08-2817:30
14 PUKS Karol Wadowice 3:6 Garbarnia Kraków 2019-08-2811:00
15 AS Progres Kraków 6:2 Limanovia 2019-08-2818:00
16 Krakus Nowa Huta 0:2 NKP Podhale Nowy Targ 2019-08-2813:00
kolejka 5:
17 NKP Podhale Nowy Targ 2:0 AP Respect Szalowa 2019-08-3112:00
18 Limanovia 2:1 Krakus Nowa Huta 2019-08-3116:00
19 Garbarnia Kraków 8:2 AS Progres Kraków 2019-08-3115:00
20 MOSiR Bochnia 1:4 PUKS Karol Wadowice 2019-09-0217:00
kolejka 6:
21 AP Respect Szalowa 6:3 PUKS Karol Wadowice 2019-09-0710:00
22 AS Progres Kraków 2:3 MOSiR Bochnia 2019-09-0712:00
23 Krakus Nowa Huta 0:1 Garbarnia Kraków 2019-09-0710:00
24 NKP Podhale Nowy Targ 7:0 Limanovia 2019-09-0712:30
kolejka 7:
25 Limanovia 1:5 AP Respect Szalowa 2019-09-1616:30
26 Garbarnia Kraków 2:1 NKP Podhale Nowy Targ 2019-09-1412:30
27 MOSiR Bochnia 2:1 Krakus Nowa Huta 2019-09-1510:00
28 PUKS Karol Wadowice 5:4 AS Progres Kraków 2019-09-1413:00
kolejka 8:
29 AP Respect Szalowa 7:4 AS Progres Kraków 2019-09-2110:00
30 PUKS Karol Wadowice 3:0 Krakus Nowa Huta 2019-10-0216:30
31 MOSiR Bochnia 1:0 NKP Podhale Nowy Targ 2019-09-2110:00
32 Garbarnia Kraków 4:0 Limanovia 2019-09-2210:00
kolejka 9:
33 Garbarnia Kraków 1:1 AP Respect Szalowa 2019-09-2913:30
34 Limanovia 3:7 MOSiR Bochnia 2019-09-2910:00
35 NKP Podhale Nowy Targ 5:1 PUKS Karol Wadowice 2019-09-2810:00
36 Krakus Nowa Huta 9:3 AS Progres Kraków 2019-09-2913:00
kolejka 10:
37 AP Respect Szalowa 1:0 Krakus Nowa Huta 2019-10-0510:00
38 AS Progres Kraków 2:4 NKP Podhale Nowy Targ 2019-10-0511:00
39 Limanovia 2:0 PUKS Karol Wadowice 2019-10-0512:30
40 MOSiR Bochnia 4:5 Garbarnia Kraków 2019-10-0610:00
kolejka 11:
41 MOSiR Bochnia 6:0 AP Respect Szalowa 2019-10-1116:00
42 Garbarnia Kraków 8:1 PUKS Karol Wadowice 2019-10-1417:00
43 Limanovia 4:2 AS Progres Kraków 2019-10-1210:00
44 NKP Podhale Nowy Targ 1:1 Krakus Nowa Huta 2019-10-1210:00
kolejka 12:
45 AP Respect Szalowa NKP Podhale Nowy Targ 2019-10-2119:00
46 Krakus Nowa Huta 7:2 Limanovia 2019-10-1910:00
47 AS Progres Kraków 4:15 Garbarnia Kraków 2019-10-1911:00
48 PUKS Karol Wadowice 4:2 MOSiR Bochnia 2019-10-1616:30
kolejka 13:
49 PUKS Karol Wadowice AP Respect Szalowa 2019-10-2610:00
50 MOSiR Bochnia AS Progres Kraków 2019-10-2712:30
51 Garbarnia Kraków Krakus Nowa Huta 2019-10-2612:30
52 Limanovia NKP Podhale Nowy Targ 2019-10-2710:00
kolejka 14:
53 AP Respect Szalowa Limanovia 2019-11-0210:00
54 NKP Podhale Nowy Targ Garbarnia Kraków 2019-11-0312:00
55 Krakus Nowa Huta MOSiR Bochnia 2019-11-0210:00
56 AS Progres Kraków PUKS Karol Wadowice 2019-11-0214:00