II liga wojewódzka C1 Trampkarz
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AS Progres Kraków 11 28 39:6 9 1 1 5 13 17:2 4 1 0 6 15 22:4 5 0 1
2 Limanovia Limanowa 11 28 38:11 9 1 1 5 15 19:4 5 0 0 6 13 19:7 4 1 1
3 CANPACK Okocimski Brzesko 10 22 32:10 7 1 2 6 16 16:4 5 1 0 4 6 16:6 2 0 2
4 Unia Oświęcim 11 18 27:21 6 0 5 5 9 15:6 3 0 2 6 9 12:15 3 0 3
5 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 11 16 32:20 5 1 5 5 6 13:10 2 0 3 6 10 19:10 3 1 2
6 AP Respect Szalowa 10 6 16:36 2 0 8 5 3 11:20 1 0 4 5 3 5:16 1 0 4
7 Unia II Tarnów 11 6 24:48 2 0 9 6 3 15:26 1 0 5 5 3 9:22 1 0 4
8 Fundacja Górnik Tarnów 11 3 10:66 1 0 10 6 0 4:36 0 0 6 5 3 6:30 1 0 4

8. kolejka: Limanovia - Respect 3-0 walkower (drużyna gości nie stawiła się na zawody). Mecz 10. kolejki z 10.10.2021 r. Kalwarianka - Fundacja Górnik (wynik z boiska 7-1 dla Kalwarianki) zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Fundacji Górnik z powodu gry w zespole Kalwarianki nieuprawnionego zawodnika.



kolejka 1:
1 Unia Oświęcim 0:4 AS Progres Kraków 2021-09-1617:00
2 AP Respect Szalowa 2:5 Limanovia Limanowa 2021-08-1818:00
3 CANPACK Okocimski Brzesko 3:1 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-08-1817:00
4 Unia II Tarnów 12:0 Fundacja Górnik Tarnów 2021-09-1512:00
kolejka 2:
5 AS Progres Kraków 4:0 Fundacja Górnik Tarnów 2021-10-2016:00
6 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 6:0 Unia II Tarnów 2021-08-2110:00
7 Limanovia Limanowa 2:0 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-08-2210:00
8 Unia Oświęcim 3:0 AP Respect Szalowa 2021-08-2212:00
kolejka 3:
9 AP Respect Szalowa 1:5 AS Progres Kraków 2021-08-2810:00
10 CANPACK Okocimski Brzesko 4:0 Unia Oświęcim 2021-08-2910:00
11 Unia II Tarnów 0:7 Limanovia Limanowa 2021-08-2912:30
12 Fundacja Górnik Tarnów 2:7 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-09-2116:00
kolejka 4:
13 AS Progres Kraków 3:0 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-09-0114:00
14 Limanovia Limanowa 7:1 Fundacja Górnik Tarnów 2021-09-0114:30
15 Unia Oświęcim 8:0 Unia II Tarnów 2021-09-0114:00
16 AP Respect Szalowa 0:6 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-0118:00
kolejka 5:
17 CANPACK Okocimski Brzesko 2:1 AS Progres Kraków 2021-09-0409:45
18 Unia II Tarnów 1:3 AP Respect Szalowa 2021-09-0512:00
19 Fundacja Górnik Tarnów 2:5 Unia Oświęcim 2021-09-0512:00
20 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2:4 Limanovia Limanowa 2021-09-0413:00
kolejka 6:
21 AS Progres Kraków 1:1 Limanovia Limanowa 2021-09-1114:00
22 Unia Oświęcim 0:1 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-09-1111:00
23 AP Respect Szalowa 7:2 Fundacja Górnik Tarnów 2021-09-1110:00
24 CANPACK Okocimski Brzesko 4:0 Unia II Tarnów 2021-09-1112:30
kolejka 7:
25 Unia II Tarnów 1:5 AS Progres Kraków 2021-09-1913:30
26 Fundacja Górnik Tarnów 0:9 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-1812:00
27 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 5:2 AP Respect Szalowa 2021-09-1810:00
28 Limanovia Limanowa 3:2 Unia Oświęcim 2021-09-1916:30
kolejka 8:
29 AS Progres Kraków 5:1 Unia Oświęcim 2021-09-2512:00
30 Limanovia Limanowa 3:0 AP Respect Szalowa 2021-09-2512:15
31 CANPACK Okocimski Brzesko 1:1 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-09-2611:00
32 Fundacja Górnik Tarnów 0:8 Unia II Tarnów 2021-09-2510:00
kolejka 9:
33 Fundacja Górnik Tarnów 0:6 AS Progres Kraków 2021-10-0212:00
34 Unia II Tarnów 1:9 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-10-0313:50
35 CANPACK Okocimski Brzesko 2:1 Limanovia Limanowa 2021-10-0209:30
36 AP Respect Szalowa 1:2 Unia Oświęcim 2021-10-0312:00
kolejka 10:
37 AS Progres Kraków 4:0 AP Respect Szalowa 2021-10-0912:00
38 Unia Oświęcim 4:1 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-1012:00
39 Limanovia Limanowa 4:1 Unia II Tarnów 2021-10-0912:30
40 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 0:3 Fundacja Górnik Tarnów 2021-10-1011:00
kolejka 11:
41 Kalwarianka Kalwaria Zeb. 0:1 AS Progres Kraków 2021-10-1611:00
42 Fundacja Górnik Tarnów 0:1 Limanovia Limanowa 2021-10-1612:00
43 Unia II Tarnów 0:2 Unia Oświęcim 2021-10-1714:00
44 CANPACK Okocimski Brzesko AP Respect Szalowa 2021-10-2615:15
kolejka 12:
45 AS Progres Kraków CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-2312:00
46 AP Respect Szalowa Unia II Tarnów 2021-10-2310:00
47 Unia Oświęcim Fundacja Górnik Tarnów 2021-10-2412:00
48 Limanovia Limanowa Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-10-2312:15
kolejka 13:
49 Limanovia Limanowa AS Progres Kraków 2021-10-3110:00
50 Kalwarianka Kalwaria Zeb. Unia Oświęcim 2021-10-3112:00
51 Fundacja Górnik Tarnów AP Respect Szalowa 2021-10-3012:00
52 Unia II Tarnów CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-3110:00
kolejka 14:
53 AS Progres Kraków Unia II Tarnów 2021-11-0612:00
54 CANPACK Okocimski Brzesko Fundacja Górnik Tarnów 2021-11-0610:00
55 AP Respect Szalowa Kalwarianka Kalwaria Zeb. 2021-11-06
56 Unia Oświęcim Limanovia Limanowa 2021-11-0711:00