Kraków: C2 Trampkarz "Młodszy Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 4 10 49:3 3 1 0 3 9 47:1 3 0 0 1 1 2:2 0 1 0
2 Promień Przeginia 4 9 69:6 3 0 1 2 6 40:0 2 0 0 2 3 29:6 1 0 1
3 Skalanka OSM Skała 3 7 21:12 2 1 0 3 7 21:12 2 1 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Jedynka Krzeszowice 4 6 11:32 2 0 2 2 6 10:5 2 0 0 2 0 1:27 0 0 2
5 Orzeł Bębło 5 6 14:57 2 0 3 2 3 4:25 1 0 1 3 3 10:32 1 0 2
6 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Jakub Więcławice Stare 3 0 13:26 0 0 3 1 0 5:8 0 0 1 2 0 8:18 0 0 2
8 Zawisza Sulechów 3 0 1:42 0 0 3 0 0 0:0 0 0 0 3 0 1:42 0 0 3

I etap - każdy z każdym jeden mecz (do 30 września 2020)
II etap - rewanże rozgrywają drużyny z miejsc 1-5 po I etapie, pozostałe drużyny utworzą osobną grupę.



kolejka 1:
1 Jedynka Krzeszowice 5:2 Orzeł Bębło 2020-09-1616:00
2 Skalanka OSM Skała 13:5 Jakub Więcławice Stare 2020-09-0115:30
3 Prądniczanka Kraków 16:0 Zawisza Sulechów 2020-09-0117:00
4 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Promień Przeginia -
kolejka 2:
5 Orzeł Bębło 0:24 Promień Przeginia 2020-09-0611:00
6 Zawisza Sulechów Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
7 Skalanka OSM Skała 2:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0611:00
8 Jedynka Krzeszowice 5:3 Jakub Więcławice Stare 2020-09-0513:00
kolejka 3:
9 Jakub Więcławice Stare 5:8 Orzeł Bębło 2020-09-0916:00
10 Prądniczanka Kraków 9:1 Jedynka Krzeszowice 2020-09-0817:00
11 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Skalanka OSM Skała -
12 Promień Przeginia 22:0 Zawisza Sulechów 2020-09-0817:30
kolejka 4:
13 Orzeł Bębło 4:1 Zawisza Sulechów 2020-09-1311:00
14 Skalanka OSM Skała 6:5 Promień Przeginia 2020-09-1309:00
15 Jedynka Krzeszowice Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
16 Prądniczanka Kraków Jakub Więcławice Stare 2020-09-2917:00
kolejka 5:
17 Prądniczanka Kraków 22:0 Orzeł Bębło 2020-09-1911:00
18 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Jakub Więcławice Stare -
19 Promień Przeginia 18:0 Jedynka Krzeszowice 2020-09-1911:00
20 Zawisza Sulechów Skalanka OSM Skała 2020-09-2011:00
kolejka 6:
21 Orzeł Bębło Skalanka OSM Skała 2020-09-2217:00
22 Jedynka Krzeszowice Zawisza Sulechów 2020-09-2317:15
23 Jakub Więcławice Stare Promień Przeginia 2020-09-2216:30
24 Prądniczanka Kraków Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
kolejka 7:
25 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Orzeł Bębło -
26 Promień Przeginia Prądniczanka Kraków 2020-09-2616:00
27 Zawisza Sulechów Jakub Więcławice Stare 2020-09-2611:00
28 Skalanka OSM Skała Jedynka Krzeszowice 2020-09-2616:30