Puchar Tymbarku przełożony
rk | 2020-03-10 12:16:40

Departament Piłki Amatorskiej PZPN, zachowując powagę sytuacji związanej z koronawirusem oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, podjął decyzję o przesunięciu kolejnych etapów Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Zmianie ulegają terminy finałów wojewódzkich i finału ogólnopolskiego. W najbliższym czasie zostanie podany do wiadomości nowy harmonogram.

Finały wojewódzkie zostały przełożone na maj. Przypomnijmy, że finały małopolskie miały się odbyć 20-21 kwietnia br.

***
Świadomy powagi sytuacji związanej z koronawirusem oraz w trosce o zdrowie uczestników, Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu ze sponsorem głównym informuje o przełożeniu etapu wojewódzkiego i finału ogólnopolskiego XX edycji Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników, trenerów i osób zaangażowanych w wydarzenie PZPN podjął decyzję o zmianie terminów finałów wojewódzkich i ogólnopolskich. Nowy harmonogram rozgrywek zostanie ustalony, gdy minie zagrożenie epidemiologiczne wirusem COVID-19 w Polsce.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań PZPN podjął działania profilaktyczne, aby zmniejszyć ryzyko zagrożenia. Zdrowie uczestników Turnieju jest dla Związku priorytetem.
Wszystkie komunikaty dotyczące zmian w terminarzu rozgrywek XX edycji Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” będą dostępne na stronach zpodworkanastadion.pl i laczynaspilka.pl