Ceny biletów na mecz eliminacji ME U-21 Polska – Łotwa
rk | 2021-11-03 06:55:28

PZPN ustalił ceny biletów na mecz Polska - Łotwa w ramach eliminacji Mistrzostw Europy U-21,  zaplanowany na 16.11.2021 r. o godz. 17.30. na Stadionie Miejskim w Krakowie przy ul. Kałuży 1.

Bilety na to spotkanie będzie można nabywać wyłącznie online za pośrednictwem portalu biletowego PZPN. W najbliższych dniach rozpocznie się sprzedaż biletów w cenie 20 zł lub 15 zł (w zależności od sektora).

Dla grup zorganizowanych istnieje również możliwość zamówienia biletów przez Małopolski Związek Piłki Nożnej, pisząc na adres e-mail: bilety@mzpnkrakow.pl

Szkółki i akademie piłkarskie z naszego regionu zapraszamy do kontaktu w sprawie bezpłatnych wejściówek na to spotkanie. Wnioski należy kierować na adres e-mail: bilety@mzpnkrakow.pl

Małopolski Związek Piłki Nożnej został organizatorem meczu eliminacji Mistrzostw Europy U-21! Od przeprowadzonych z sukcesem Młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO U21 Polska 2017 minęło już trochę czasu. Dlatego cieszymy się, że młodzieżowy futbol ponownie zawita do Krakowa.

Reprezentacje Polski i Łotwy współzawodniczą w grupie B eliminacji Mistrzostw Europy U-21. Przed meczem z Łotwą biało-czerwoni zagrają najpierw na wyjeździe z reprezentacją Niemiec (12 listopada, 18:15, Grossaspach). W czterech dotychczasowych meczach grupowych Polacy uzbierali 7 punktów i zajmują trzecie miejsce. Liderem grupy są Niemcy z pięcioma "oczkami" przewagi. Pozycję wicelidera, premiowaną grą w barażach o awans, zajmuje Izrael. Przewaga nad Polską wynosi zaledwie dwa punkty, a obie drużyny czeka jeszcze bezpośredni mecz w marcu przyszłego roku. Nie mniej jednak kluczowe w kontekście walki o awans jest zapisanie po swojej stronie trzech punktów w meczu z Łotyszami, którzy zajmują obecnie piąte miejsce w grupie. W pierwszym meczu rozegranym we wrześniu na Łotwie, reprezentacja Polski zwyciężyła 2:0, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść dopiero w drugiej połowie.

W turnieju finałowym współorganizowanym przez Gruzję i Rumunię w czerwcu 2023 zagra szesnaście zespołów: dziewięciu zwycięzców swoich grup eliminacyjnych, najlepszy zespół spośród wszystkich drugich miejsc, czterech zwycięzców spotkań barażowych oraz obaj gospodarze.