JAKO IV LIGA: Dalin powstrzymał Cracovię

Dopiero w siódmej kolejce JAKO IV ligi znalazł się zespół, który przerwał zwycięską serię rezerw Cracovii. “Pasy” bezbramkowo zremisowały w Drogini z Dalinem, ale nie jest to duża niespodzianka. Myśleniczanie wygrali w trzech poprzednich meczach, w tym z rezerwami Wieczystej i z Pcimianką w Pcimiu, co świadczy o sile drużyny.
Ciekawie było w spotkaniu zespołów z powiatu gorlickiego. Glinik, który po długiej przerwie spowodowanej remontem wrócił na obiekt z naturalną trawą, uległ beniaminkowi z Biecza 0-1.

Dalin Myślenice – KS Cracovia II 0-0
Sędziowali: Marcin Madejski – Jakub Wójcikowski, Marcin Drzyzga (KS Tarnów). Żółte kartki: Łukasz Kowalski – Wiktor Żołądź, Jakub Pestka, Oliwer Hyla oraz trener Krzysztof Mordak. Czerwona kartka – Jakub Pestka (89, druga żółta).
DALIN: Krzyżanowski – Gunia, Jędrzejowski, Kowalski, Cienkosz (76, Rachwał), Ślaski (83, Sobala), Dara (77, Szifer), Supel, Ponomarenko (87, Myszogląd), Górecki, Grzesik (74, Rojek). Trener: Przemysław Senderski.
CRACOVIA: Burek – Pestka, Wójcik, Żołądź, Hyla, Lachowicz (77 Pomietło), Strózik, Czerwiński (66 Wierzbicki), Bzdyl, Tabor (71 Doba), Gut (77 Sutor). Trener: Krzysztof Mordak.

LKS Jawiszowice – Lubań Maniowy 1-0 (1-0)
1-0 Kamil Karcz 27

Beskid Andrychów – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 (3-0)
1-0 Wiktor Kołodziej 11
2-0 Patryk Koim 18 (karny)
3-0 Patryk Koim 27