JAKO IV LIGA: “Pasy” znów bez wygranej

W 14. kolejce JAKO czwartej ligi Glinik wygrał w trudnym wyjazdowym spotkaniu z Watrą Białka Tatrzańska po golu strzelonym w doliczonym czasie gry przez Makara Mikhnenko. To już siódmy kolejny mecz gorliczan bez porażki i szósta wygrana. Glinik ma już tylko dwa punkty straty do lidera tabeli Cracovii II, ale o jedno spotkanie rozegrane mniej.
“Pasy” znów bez wygranej. Po porażce przed tygodniem w Słopnicach teraz zremisowały w Rącznej z rezerwą Wieczystej 3-3. Cracovia doprowadziła do wyrównania grając z przewagą jednego zawodnika.
Limanovia była blisko sprawienia sensacji prowadząc w Jawiszowicach 2-1. Gospodarze uratowali punkt dopiero w doliczonym czasie gry i to z rzutu karnego. W Limanovii debiutował nowy trener Marcin Bogdan, który przed kilkoma dniami zastąpił Kamila Kruczka.

14. KOLEJKA:
Watra Białka Tatrzańska – Glinik Gorlice 0-1 (0-0)
0-1 Makar Mikhnenko 90+2
Sędziowali: Mateusz Pytel – Sławomir Radwański, Piotr Kaczmarek (KS Kraków). Żółte kartki: Mateusz Bocheńczak – Konrad Grela, Dawid Drąg.
WATRA: Piechota – Gruszecki, Luca, Styrczula, Bigos (62 Zębala), Kobylarczyk (62 Ł. Młynarski), Płonka (86 Łukaszczyk), Masłowski (69 M. Młynarski), Dudek (62 Ugochukwu), Porębski, Bocheńczak.
GLINIK: Krawczyk – Kuliga, Gazda, Mikhnenko, Koźma, Olejnik (75 Martuszewski), Drąg, Świechowski, Stasik, Szafran (60 Rząca), Śliwa (60 Grela).
Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem ze względu na póżny przyjazd drużyny Glinika.

Cracovia II – Wieczysta II Kraków 3-3 (2-2)
0-1 Michał Feliks 13
1-1 Oskar Wójcik 16 (karny)
2-1 Szymon Doba 21
2-2 Michał Feliks 34
2-3 Michał Fidziukiewicz 48
3-3 Bartosz Biedrzycki 84
Czerwona kartka (po drugiej żółtej): Konrad Kasolik (Wieczysta) w 75 minucie.
Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej o wyznaczonej godzinie rozpoczęcia zawodów.

BKS Bochnia – Beskid Andrychów 2-3 (2-0)
1-0 Szymon Różyński 24
2-0 Kacper Klimek 41
2-1 Kacper Malarz 74
2-2 Rostyslav Shkitun 83
2-3 Dawid Sarnecki 85

MKS Trzebinia – Termalica II Nieciecza 1-2 (0-1)
0-1 Nathan Lis 38
1-1 Oskar Chechelski 80
1-2 Jakub Janczy 83

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Sokół Słopnice 2-1 (0-1)
0-1 Jakub Florek 29
1-1 Tomasz Palonek 80
2-1 Kacper Durda 90+1 (karny)
Czerwona kartka: Wiktor Nowak (Kalwarianka) w 75 minucie za faul

Orzeł Ryczów – Dalin Myślenice 1-0 (0-0)
1-0 Robert Prochownik 84
Czerwona kartka: Michał Szewczyk (Orzeł) 89 minuta za wulgarne słowa w stosunku do sędziego

Poprad Muszyna – Podhalanin Biecz 3-1 (1-0)
1-0 Dawid Szufryn 12
1-1 Adam Sobuś 64
2-1 Roman Hutyria 68
3-1 Dawid Dyląg 76

Lubań Maniowy – Wolania Wola Rzędzińska 1-0 (1-0)
1-0 Jan Chlipała 44 (karny)

LKS Jawiszowice – Limanovia 2-2 (1-1)