Pogoń Kraków i Łęgovia w V lidze!

W sobotnim, finałowym meczu barażowym o awans do V ligi zachodniej Pogoń Kraków wygrała na boisku w Skotnikach z Orłem Myślenice 2-1. Od 32 minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Michała Pająka. Tuż przed przerwą Kiryl Kiryłow z Orła nie wykorzystał rzutu karnego (obrona Mateusza Sikory). Decydujący gol padł w 85 minucie z rzutu karnego, a skutecznym egzekutorem był Kacper Szułdrzyński. W 74 minucie mecz przerwany z powodu rac rzuconych w stronę placu gry.
KSPN Pogoń Kraków (Kraków 2) – Orzeł Myślenice (Kraków 3) 2-1 (1-1). Bramki: Munyaradzi Mwakanya 9, Kacper Szułdrzyński 86 (karny) – Marcin Robak 45+2 (samob.)
Żółte kartki: Mateusz Sikora, Oliwier Kieliś, Jakub Dabrowski, Szymon Kończak, Marcin Robak – Bartłomiej Gromala, Mateusz Mistarz, Krzysztog Górka, Antoni Kowalcze, Krzysztof Zając, Artur Mistarz. Czerwone kartki (wszystkie Orzeł): bramkarz Michał Pająk (33, akcja ratunkowa), Damian Wsół (90), Echezona John Ezeh (po meczu), osoba z ławki bez wpisanej funkcji Wojciech Mastalerz (58), trener Kamil Ostrowski (58, druga żółta), osoba z ławki bez wpisanej funkcji Łukasz Zając (83), II trener Jakub Stasiak (po meczu).

W drugim sobotnim finale decydującym o awansie do V ligi wschodniej, Łegovia Łęg Tarnowski zremisowała z LKS Zagorzany 2-2, ale lepsza była w rzutach karnych 5-4.
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski (Tarnów) – LKS Zagórzany (Gorlice) 2-2 (2-1), karne 5-4. Bramki: Filip Herduś 5, Mikołaj Sypek 31 – Konrad Drożdż 45+2, Konrad Grela 68.