Kontakty Orlik Młodszy 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny upr. zaw. Termin I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI
1 AP Kmita Zabierzów              
2 AP Grzegórzki              
3 AP Rudawa              
4 Błękitni Modlnica              
5 Canpack Okocimski Brzesko              
6 Clepardia Kraków              
7 Cracovia              
8 Garbarnia Kraków              
9 Jadwiga Kraków              
10 JKS Zelków              
11 Kolejarz-Prokocim Kraków              
12 Krakus Swoszowice              
13 Michałowianka Michałowice              
14 Orzeł Sidzina    Turniej 1          
15 Piast Skawina              
16 Płaszowianka Kraków              
17 Pogoń Kraków              
18 Prądniczanka (dz) Kraków              
19 Prądniczanka II Kraków              
20 Prądniczanka Kraków              
21 Radziszowianka Radziszów    Turniej 1          
22 Siemacha-Progres Kraków              
23 Skawinka Skawina              
24 Somniczanka Słomniki              
25 Świt Krzeszowice              
26 Tęcza Piekary              
27 Topór Aleksandrowice              
28 Wilga Kraków    Turniej 1          
29 Wisła Rząska              
30 Zieleńczanka II Zielonki              
31 Zieleńczanka Zielonki              
                 

Planowane turnieje:

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.12:30
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Piast Skawina (nieobecny), Krakus Swoszowice (nieobecny), Wilga Kraków (lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Termin II: 2021-05-(01-03)

Turniej II-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-03 g.10:00
Gospodarz: AP Grzegórzki Kraków
Uczestnicy: AP Grzegórzki Kraków, Garbarnia Kraków, Tęcza Piekary (lista zamknięta)

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.15:00
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Wilga Kraków

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-09 g.14:00
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy:

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy: