Kontakty Żak 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny upr. zaw. Termin I Termin II Termin III Turniej IV Turniej V Turniej VI
1 AP Kmita Zabierzów              
2 AP Proszowianka Proszowice        Turniej 3      
3 AP Rudawa              
4 Bibiczanka Bibice              
5 Bieżanowianka Kraków              
6 Błękitni Modlnica              
7 Bronowianka Kraków              
8 Canpack Okocimski Brzesko              
9 Champions (UKS AP) Skawina              
10 Clepardia Kraków              
11 Cracovia              
12 Garbarnia Kraków              
13 Iskra Krzęcin              
14 Iskra Radwanowice              
15 Jadwiga Kraków              
16 JKS Zelków              
17 Juvenia Prandocin              
18 Kosynierzy Łuczyce              
19 Krakus Swoszowice   Turniej 2          
20 Lot Balice              
21 Lotnik II Krzspinw              
22 Lotnik Krzspinw              
23 Maszycanka Maszyce              
24 Michałowianka Michałowice              
25 MKS SMS Kraków   Turniej 2    Turniej 1      
26 Niedźwiedź              
27 Niegoszowianka Niegoszowice              
28 Orlęta Rudawa              
29 Orzeł Bębło              
30 Orzeł Sidzina    Turniej 1          
31 Piast Skawina    Turniej 1          
32 Piast Wołowice              
33 Płaszowianka Kraków              
34 Pogoń Kraków              
35 Prądniczanka Kraków              
36 Radziszowianka Radziszów    Turniej 1          
37 Rybitwy Kraków              
38 Siemacha-Progres Kraków              
39 Skalanka OSM Skaa              
40 Skawinka Skawina              
41 Słomniczanka Słomniki        Turniej 3      
42 Świt Krzeszowice              
43 Topór Aleksandrowice              
44 Tramwaj Kraków              
45 Victoria Kraków   Turniej 2          
46 Wierzbowianka Wierzbno        Turniej 3      
47 Wilga Kraków   Turniej 2    Turniej 1      
48 Wisła Czernichów              
49 Wisła Jeziorzany              
50 Wisła Rząska              
51 Zieleńczanka Zielonki              

Planowane turnieje:

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.17:00
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, (lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Turniej I-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.11:00
Gospodarz: Wilga Kraków
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, SMS Kraków, Victoria Kraków, Wilga Kraków.(lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Termin II: 2021-05-(01-03)

 

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.9:00
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, SMS Kraków, Victoria Kraków

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.10:00
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Wilga Kraków

Turniej III-3
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.11:00
Gospodarz: AP Proszowianka Proszowice (Proszowice, ul. Parkowa 10)
Uczestnicy: Wierzbowianka Wierzbno, AP Proszowianka Proszowice, Słomniczanka Słomniki + 1 drużyny niezrzeszona (lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Wilga Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, SMS Kraków, Wilga Kraków

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Victoria Kraków

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: SMS Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, SMS Kraków

Turniej V-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Victoria Kraków, Wilga kraków

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Victoria Kraków, Wilga Kraków, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, SMS Kraków

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, SMS Kraków

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Piast Skawina, Victoria Kraków, Wilga Kraków

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: SMS Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Wilga Kraków, Orzeł Sidzina, SMS Kraków, Victoria Kraków

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Piast Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Victoria Kraków, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, SMS Kraków, Wilga Kraków