Kraków: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Siemacha-Progres Kraków 3 9 18:8 3 0 0 2 6 14:7 2 0 0 1 3 4:1 1 0 0
2 Pogoń Kraków 3 9 9:4 3 0 0 1 3 4:3 1 0 0 2 6 5:1 2 0 0
3 Cracovia II 2 6 10:2 2 0 0 1 3 6:2 1 0 0 1 3 4:0 1 0 0
4 AP Profi II 3 3 4:10 1 0 2 1 0 1:4 0 0 1 2 3 3:6 1 0 1
5 Słowik Olkusz 2 3 9:6 1 0 1 2 3 9:6 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0
6 Błękitni Modlnica 3 3 7:9 1 0 2 2 3 3:3 1 0 1 1 0 4:6 0 0 1
7 Krakus Nowa Huta 3 0 4:12 0 0 3 1 0 0:1 0 0 1 2 0 4:11 0 0 2
8 SMS Kraków 3 0 6:16 0 0 3 1 0 0:4 0 0 1 2 0 6:12 0 0 2


2021-04-19 rezygnacja z rozgrywania rewanżowej rundy rozgrywek



kolejka 1:
1 Błękitni Modlnica 3:2 Krakus Nowa Huta 2021-05-1017:30
2 AP Profi II 1:4 Siemacha-Progres Kraków 2021-05-0911:00
3 SMS Kraków 0:4 Cracovia II 2021-05-0816:30
4 Słowik Olkusz 1:4 Pogoń Kraków 2021-05-0913:00
kolejka 2:
5 Krakus Nowa Huta 0:1 Pogoń Kraków 2021-05-1509:00
6 Cracovia II Słowik Olkusz -
7 Siemacha-Progres Kraków 8:3 SMS Kraków 2021-05-1610:00
8 Błękitni Modlnica 0:1 AP Profi II 2021-05-1510:00
kolejka 3:
9 AP Profi II Krakus Nowa Huta 2021-05-2211:00
10 SMS Kraków Błękitni Modlnica 2021-05-2310:30
11 Słowik Olkusz Siemacha-Progres Kraków 2021-05-2310:00
12 Pogoń Kraków Cracovia II 2021-05-2314:30
kolejka 4:
13 Krakus Nowa Huta Cracovia II 2021-05-2910:00
14 Siemacha-Progres Kraków Pogoń Kraków 2021-05-3010:00
15 Błękitni Modlnica Słowik Olkusz 2021-05-3012:00
16 AP Profi II SMS Kraków 2021-05-2911:00
kolejka 5:
17 SMS Kraków Krakus Nowa Huta 2021-06-0511:00
18 Słowik Olkusz AP Profi II 2021-06-0516:00
19 Pogoń Kraków Błękitni Modlnica 2021-06-0512:00
20 Cracovia II Siemacha-Progres Kraków 2021-06-05
kolejka 6:
21 Krakus Nowa Huta Siemacha-Progres Kraków 2021-06-1210:00
22 Błękitni Modlnica Cracovia II 2021-06-12
23 AP Profi II Pogoń Kraków 2021-06-1211:00
24 SMS Kraków Słowik Olkusz 2021-06-1210:00
kolejka 7:
25 Słowik Olkusz 8:2 Krakus Nowa Huta 2021-05-0114:00
26 Pogoń Kraków 4:3 SMS Kraków 2021-05-0113:00
27 Cracovia II 6:2 AP Profi II 2021-05-0110:00
28 Siemacha-Progres Kraków 6:4 Błękitni Modlnica 2021-05-0110:00
kolejka 8:
29 Krakus Nowa Huta Błękitni Modlnica -
30 Siemacha-Progres Kraków AP Profi II -
31 Cracovia II SMS Kraków -
32 Pogoń Kraków Słowik Olkusz -
kolejka 9:
33 Pogoń Kraków Krakus Nowa Huta -
34 Słowik Olkusz Cracovia II -
35 SMS Kraków Siemacha-Progres Kraków -
36 AP Profi II Błękitni Modlnica -
kolejka 10:
37 Krakus Nowa Huta AP Profi II -
38 Błękitni Modlnica SMS Kraków -
39 Siemacha-Progres Kraków Słowik Olkusz -
40 Cracovia II Pogoń Kraków -
kolejka 11:
41 Cracovia II Krakus Nowa Huta -
42 Pogoń Kraków Siemacha-Progres Kraków -
43 Słowik Olkusz Błękitni Modlnica -
44 SMS Kraków AP Profi II -
kolejka 12:
45 Krakus Nowa Huta SMS Kraków -
46 AP Profi II Słowik Olkusz -
47 Błękitni Modlnica Pogoń Kraków -
48 Siemacha-Progres Kraków Cracovia II -
kolejka 13:
49 Siemacha-Progres Kraków Krakus Nowa Huta -
50 Cracovia II Błękitni Modlnica -
51 Pogoń Kraków AP Profi II -
52 Słowik Olkusz SMS Kraków -
kolejka 14:
53 Krakus Nowa Huta Słowik Olkusz -
54 SMS Kraków Pogoń Kraków -
55 AP Profi II Cracovia II -
56 Błękitni Modlnica Siemacha-Progres Kraków -