Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy "Grupa I"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zieleńczanka Zielonki 4 12 34:1 4 0 0 1 3 6:1 1 0 0 3 9 28:0 3 0 0
2 Grębałowianka Kraków 4 12 23:9 4 0 0 3 9 19:7 3 0 0 1 3 4:2 1 0 0
3 Krakus Nowa Huta 3 9 22:4 3 0 0 1 3 5:0 1 0 0 2 6 17:4 2 0 0
4 Bibiczanka Bibice 3 9 8:3 3 0 0 2 6 7:3 2 0 0 1 3 1:0 1 0 0
5 Wieczysta Kraków 3 6 13:7 2 0 1 2 3 6:7 1 0 1 1 3 7:0 1 0 0
6 Michałowianka Michałowice 4 3 6:27 1 0 3 3 3 5:19 1 0 2 1 0 1:8 0 0 1
7 Płomień Kościelec 4 3 3:10 1 0 3 3 3 3:7 1 0 2 1 0 0:3 0 0 1
8 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Wierzbowianka Wierzbno 4 0 5:17 0 0 4 0 0 0:0 0 0 0 4 0 5:17 0 0 4
11 Pogoń Miechów 4 0 4:20 0 0 4 2 0 2:11 0 0 2 2 0 2:9 0 0 2
12 TS Węgrzce 3 0 3:23 0 0 3 1 0 0:13 0 0 1 2 0 3:10 0 0 2

Wycofania:
1. Skała 2004 - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-06.
2. Płomień Jerzmanowice - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-06.
3. Nadwiślan Kraków - wycofanie na wniosek klubu z dnia 2021-09-16.
Przeniesienia:
Nadwiślan Kraków - przeniesienie z grupy 2 do grupy 1 w miejsce wycofanego Płomienia Jerzmanowice.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-09-04, Zieleńczanka Zielonki – Nadwiślan Kraków 3:0, niestawienie się drużyny gości.
2. Mecz z dnia 2021-09-14, Nadwiślan Kraków – Grębałowianka Kraków 0:3, niestawienie się drużyny gospodarzy.
3. Mecz z dnia 2021-09-16, Nadwiślan Kraków – Wieczysta Kraków 0:3, niestawienie się drużyny gospodarzy.



kolejka 1:
1 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) Bibiczanka Bibice -
2 Płomień Kościelec 2:6 Krakus Nowa Huta 2021-09-1517:00
3 Grębałowianka Kraków 7:3 Wierzbowianka Wierzbno 2021-08-2810:00
4 Michałowianka Michałowice 0:8 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-2913:30
5 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Wieczysta Kraków 2021-09-1617:00
6 TS Węgrzce Pogoń Miechów 2021-11-1311:00
kolejka 2:
7 Bibiczanka Bibice 3:1 Pogoń Miechów 2021-09-0411:00
8 Wieczysta Kraków 6:0 TS Węgrzce 2021-09-0511:00
9 Zieleńczanka Zielonki Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 2021-09-0412:00
10 Grębałowianka Kraków 8:1 Michałowianka Michałowice 2021-09-0512:30
11 Krakus Nowa Huta 5:0 Wierzbowianka Wierzbno 2021-09-0617:30
12 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) Płomień Kościelec -
kolejka 3:
13 Płomień Kościelec 0:1 Bibiczanka Bibice 2021-09-1210:00
14 Wierzbowianka Wierzbno Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) -
15 Michałowianka Michałowice 2:11 Krakus Nowa Huta 2021-09-1112:15
16 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Grębałowianka Kraków 2021-09-1417:00
17 TS Węgrzce 0:13 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1210:00
18 Pogoń Miechów 0:7 Wieczysta Kraków 2021-09-1109:00
kolejka 4:
19 Bibiczanka Bibice Wieczysta Kraków 2021-11-1411:00
20 Zieleńczanka Zielonki 6:1 Pogoń Miechów 2021-09-1812:00
21 Grębałowianka Kraków 4:3 TS Węgrzce 2021-09-1810:00
22 Krakus Nowa Huta Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
23 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) Michałowianka Michałowice -
24 Płomień Kościelec 1:0 Wierzbowianka Wierzbno 2021-09-1910:00
kolejka 5:
25 Bibiczanka Bibice 4:2 Wierzbowianka Wierzbno 2021-09-2511:00
26 Michałowianka Michałowice 3:0 Płomień Kościelec 2021-09-2610:30
27 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) -
28 TS Węgrzce Krakus Nowa Huta 2021-09-2611:00
29 Pogoń Miechów 2:4 Grębałowianka Kraków 2021-09-2510:00
30 Wieczysta Kraków 0:7 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-2611:00
kolejka 6:
31 Bibiczanka Bibice Zieleńczanka Zielonki 2021-10-0311:00
32 Grębałowianka Kraków Wieczysta Kraków 2021-10-0210:00
33 Krakus Nowa Huta Pogoń Miechów 2021-10-0211:00
34 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) TS Węgrzce -
35 Płomień Kościelec Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
36 Michałowianka Michałowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-10-0310:30
kolejka 7:
37 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2021-10-1010:30
38 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Wierzbowianka Wierzbno 2021-10-0911:00
39 TS Węgrzce Płomień Kościelec 2021-10-1011:00
40 Pogoń Miechów Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) 2021-10-0911:00
41 Wieczysta Kraków Krakus Nowa Huta 2021-10-1011:00
42 Zieleńczanka Zielonki Grębałowianka Kraków 2021-10-0913:00
kolejka 8:
43 Bibiczanka Bibice Grębałowianka Kraków 2021-10-16
44 Krakus Nowa Huta Zieleńczanka Zielonki 2021-10-1610:00
45 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) Wieczysta Kraków -
46 Płomień Kościelec Pogoń Miechów 2021-10-1710:00
47 TS Węgrzce Wierzbowianka Wierzbno 2021-10-16
48 Michałowianka Michałowice Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
kolejka 9:
49 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Bibiczanka Bibice -
50 TS Węgrzce Michałowianka Michałowice 2021-10-2311:00
51 Pogoń Miechów Wierzbowianka Wierzbno 2021-10-2412:00
52 Wieczysta Kraków Płomień Kościelec 2021-10-2411:00
53 Zieleńczanka Zielonki Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) -
54 Grębałowianka Kraków Krakus Nowa Huta 2021-10-2314:00
kolejka 10:
55 Bibiczanka Bibice Krakus Nowa Huta 2021-10-30
56 Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) Grębałowianka Kraków -
57 Płomień Kościelec Zieleńczanka Zielonki 2021-10-3110:00
58 Wieczysta Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2021-10-3111:00
59 Michałowianka Michałowice Pogoń Miechów 2021-10-3110:30
60 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) TS Węgrzce -
kolejka 11:
61 TS Węgrzce Bibiczanka Bibice 2021-11-0711:00
62 Pogoń Miechów Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
63 Wieczysta Kraków Michałowianka Michałowice 2021-11-0711:00
64 Zieleńczanka Zielonki Wierzbowianka Wierzbno 2021-11-0614:00
65 Grębałowianka Kraków Płomień Kościelec 2021-11-0614:00
66 Krakus Nowa Huta Pauza (Skała 2004 - rezygnacja) -