Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy "Grupa II"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sokół Rybna 3 9 18:4 3 0 0 3 9 18:4 3 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Tramwaj Kraków 3 6 13:3 2 0 1 2 6 12:0 2 0 0 1 0 1:3 0 0 1
3 Krakus Swoszowice 3 6 9:9 2 0 1 2 6 9:3 2 0 0 1 0 0:6 0 0 1
4 Zwierzyniecki Kraków 2 3 7:11 1 0 1 1 3 4:2 1 0 0 1 0 3:9 0 0 1
5 Victoria Kraków 3 3 8:15 1 0 2 1 3 5:4 1 0 0 2 0 3:11 0 0 2
6 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 AP Radziszowianka II Radziszów 2 0 2:7 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0 2 0 2:7 0 0 2
12 Borek Kraków 2 0 4:12 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0 2 0 4:12 0 0 2

Wycofania:
1. Lotnik Kryspinów - wycofanie na wniosek klubu z dnia 2021-08-16.
2. Iskra Krzęcin - wycofanie na wniosek klubu, z dnia 2021-08-27.
3. Bieżanowianka Kraków - wycofanie na wniosek klubu, z dnia 2021-09-09.
4. Wisła Rząska - wycofanie na wniosek klubu z dnia 2021-09-16.
Walkowery:
Mecz z 2021-09-05, Tramwaj Kraków – Borek Kraków 7:0 (na boisku 7:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Tramwaj Kraków Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) -
2 Borek Kraków Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) -
3 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) Krakus Swoszowice -
4 Victoria Kraków Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
5 Sokół Rybna 9:3 Zwierzyniecki Kraków 2021-08-2811:00
6 AP Radziszowianka II Radziszów Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) -
kolejka 2:
7 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) -
8 Zwierzyniecki Kraków 4:2 AP Radziszowianka II Radziszów 2021-09-0412:00
9 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Sokół Rybna -
10 Krakus Swoszowice 6:3 Victoria Kraków 2021-09-0411:30
11 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) -
12 Tramwaj Kraków 7:0 Borek Kraków 2021-09-0510:00
kolejka 3:
13 Borek Kraków Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) -
14 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) Tramwaj Kraków -
15 Victoria Kraków Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) -
16 Sokół Rybna 6:0 Krakus Swoszowice 2021-09-1211:00
17 AP Radziszowianka II Radziszów Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
18 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) Zwierzyniecki Kraków -
kolejka 4:
19 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) Zwierzyniecki Kraków -
20 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) -
21 Krakus Swoszowice 3:0 AP Radziszowianka II Radziszów 2021-09-1809:00
22 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) Sokół Rybna -
23 Tramwaj Kraków 5:0 Victoria Kraków 2021-09-1909:30
24 Borek Kraków Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) -
kolejka 5:
25 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) -
26 Victoria Kraków 5:4 Borek Kraków 2021-09-2509:00
27 Sokół Rybna 3:1 Tramwaj Kraków 2021-09-2511:00
28 AP Radziszowianka II Radziszów Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) -
29 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) Krakus Swoszowice -
30 Zwierzyniecki Kraków Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
kolejka 6:
31 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) 2021-10-0211:00
32 Krakus Swoszowice Zwierzyniecki Kraków 2021-10-0211:30
33 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) 2021-10-0211:00
34 Tramwaj Kraków AP Radziszowianka II Radziszów 2021-10-0216:00
35 Borek Kraków Sokół Rybna 2021-10-0211:00
36 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) Victoria Kraków 2021-10-0211:00
kolejka 7:
37 Victoria Kraków Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) 2021-10-0911:00
38 Sokół Rybna Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) 2021-10-0911:00
39 AP Radziszowianka II Radziszów Borek Kraków 2021-10-0912:30
40 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) Tramwaj Kraków 2021-10-0911:00
41 Zwierzyniecki Kraków Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) 2021-10-0911:00
42 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Krakus Swoszowice 2021-10-0911:00
kolejka 8:
43 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) Krakus Swoszowice -
44 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
45 Tramwaj Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-10-1616:00
46 Borek Kraków Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) -
47 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) AP Radziszowianka II Radziszów -
48 Victoria Kraków Sokół Rybna 2021-10-16
kolejka 9:
49 Sokół Rybna Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) -
50 AP Radziszowianka II Radziszów Victoria Kraków 2021-10-2310:00
51 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) -
52 Zwierzyniecki Kraków Borek Kraków 2021-10-2412:00
53 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Tramwaj Kraków -
54 Krakus Swoszowice Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) -
kolejka 10:
55 Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) -
56 Tramwaj Kraków Krakus Swoszowice 2021-10-3110:00
57 Borek Kraków Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
58 Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) Zwierzyniecki Kraków -
59 Victoria Kraków Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) -
60 Sokół Rybna AP Radziszowianka II Radziszów 2021-10-3111:00
kolejka 11:
61 AP Radziszowianka II Radziszów Pazua (Lotnik Kryspinów - rezygnacja) -
62 Pauza (Iskra Krzęcin - rezygnacja) Sokół Rybna -
63 Zwierzyniecki Kraków Victoria Kraków 2021-11-0712:00
64 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Pauza (Płomień Jerzmanowice - rezygnacja) -
65 Krakus Swoszowice Borek Kraków 2021-11-0610:00
66 Pauza (Wisła Rząska - wycofanie) Tramwaj Kraków -