II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 CANPACK Okocimski Brzesko 7 19 29:6 6 1 0 4 10 16:5 3 1 0 3 9 13:1 3 0 0
2 Cracovia II SSA Kraków 8 19 27:10 6 1 1 4 10 15:8 3 1 0 4 9 12:2 3 0 1
3 Puszcza Niepołomice 8 17 25:8 5 2 1 4 12 17:2 4 0 0 4 5 8:6 1 2 1
4 Hutnik II Kraków 8 16 47:16 5 1 2 3 6 20:7 2 0 1 5 10 27:9 3 1 1
5 Limanovia Limanowa 8 8 17:18 2 2 4 4 7 9:2 2 1 1 4 1 8:16 0 1 3
6 Unia II Tarnów 7 4 13:29 1 1 5 4 4 11:14 1 1 2 3 0 2:15 0 0 3
7 AP Profi Kraków 7 3 5:21 1 0 6 4 3 3:9 1 0 3 3 0 2:12 0 0 3
8 Beskid Andrychów 7 0 1:56 0 0 7 3 0 0:26 0 0 3 4 0 1:30 0 0 4

Mecz 2. kolejki Unia II Tarnów - Beskid Andrychów (wynik z boiska 5-1) zweryfikowany jako walkower 5-0 na korzyść Unii II z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole Beskidu. Mecz 6. kolejki Puszcza Niepołomice - Beskid Andrychów zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Puszczy z powodu niestawienia się drużyny Beskidu.



kolejka 1:
1 CANPACK Okocimski Brzesko 9:1 Unia II Tarnów 2021-08-1810:00
2 Puszcza Niepołomice 4:1 Limanovia Limanowa 2021-08-1810:00
3 AP Profi Kraków 0:3 Cracovia II SSA Kraków 2021-08-1819:00
4 Hutnik II Kraków 16:1 Beskid Andrychów 2021-08-1817:45
kolejka 2:
5 Unia II Tarnów 5:0 Beskid Andrychów 2021-08-2110:00
6 Cracovia II SSA Kraków 2:2 Hutnik II Kraków 2021-08-2114:30
7 Limanovia Limanowa 2:0 AP Profi Kraków 2021-08-2112:30
8 CANPACK Okocimski Brzesko 1:1 Puszcza Niepołomice 2021-08-2110:00
kolejka 3:
9 Puszcza Niepołomice 4:1 Unia II Tarnów 2021-08-2911:00
10 AP Profi Kraków 0:4 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-08-2811:00
11 Hutnik II Kraków 3:1 Limanovia Limanowa 2021-08-2810:00
12 Beskid Andrychów 0:6 Cracovia II SSA Kraków 2021-08-2811:00
kolejka 4:
13 Unia II Tarnów 0:3 Cracovia II SSA Kraków 2021-09-0115:30
14 Limanovia Limanowa 6:0 Beskid Andrychów 2021-08-3117:00
15 CANPACK Okocimski Brzesko 4:3 Hutnik II Kraków 2021-09-0116:00
16 Puszcza Niepołomice 6:0 AP Profi Kraków 2021-09-0715:00
kolejka 5:
17 AP Profi Kraków 2:0 Unia II Tarnów 2021-09-0411:00
18 Hutnik II Kraków 1:5 Puszcza Niepołomice 2021-09-0412:15
19 Beskid Andrychów 0:7 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-0511:00
20 Cracovia II SSA Kraków 5:2 Limanovia Limanowa 2021-09-0511:00
kolejka 6:
21 Unia II Tarnów 4:4 Limanovia Limanowa 2021-09-1210:00
22 CANPACK Okocimski Brzesko 2:0 Cracovia II SSA Kraków 2021-09-1110:00
23 Puszcza Niepołomice 3:0 Beskid Andrychów 2021-09-1211:00
24 AP Profi Kraków 1:2 Hutnik II Kraków 2021-09-1111:00
kolejka 7:
25 Unia II Tarnów 2:7 Hutnik II Kraków 2021-09-1717:00
26 Beskid Andrychów AP Profi Kraków -
27 Cracovia II SSA Kraków 4:2 Puszcza Niepołomice 2021-09-1814:00
28 Limanovia Limanowa 1:2 CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-1812:15
kolejka 8:
29 Unia II Tarnów CANPACK Okocimski Brzesko 2021-09-2816:30
30 Limanovia Limanowa 0:0 Puszcza Niepołomice 2021-09-2510:00
31 Cracovia II SSA Kraków 4:2 AP Profi Kraków 2021-09-2610:00
32 Beskid Andrychów 0:13 Hutnik II Kraków 2021-09-2512:00
kolejka 9:
33 Beskid Andrychów Unia II Tarnów 2021-10-0311:00
34 Hutnik II Kraków Cracovia II SSA Kraków 2021-10-0210:00
35 AP Profi Kraków Limanovia Limanowa 2021-10-0211:00
36 Puszcza Niepołomice CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-0310:00
kolejka 10:
37 Unia II Tarnów Puszcza Niepołomice 2021-10-1012:30
38 CANPACK Okocimski Brzesko AP Profi Kraków 2021-10-0910:00
39 Limanovia Limanowa Hutnik II Kraków 2021-10-0910:00
40 Cracovia II SSA Kraków Beskid Andrychów 2021-10-1014:00
kolejka 11:
41 Cracovia II SSA Kraków Unia II Tarnów 2021-10-1711:00
42 Beskid Andrychów Limanovia Limanowa 2021-10-1611:00
43 Hutnik II Kraków CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-1610:00
44 AP Profi Kraków Puszcza Niepołomice 2021-10-1611:00
kolejka 12:
45 Unia II Tarnów AP Profi Kraków 2021-10-23
46 Puszcza Niepołomice Hutnik II Kraków 2021-10-2314:00
47 CANPACK Okocimski Brzesko Beskid Andrychów 2021-10-2310:00
48 Limanovia Limanowa Cracovia II SSA Kraków 2021-10-2310:00
kolejka 13:
49 Limanovia Limanowa Unia II Tarnów 2021-10-3013:00
50 Cracovia II SSA Kraków CANPACK Okocimski Brzesko 2021-10-30
51 Beskid Andrychów Puszcza Niepołomice 2021-10-3011:00
52 Hutnik II Kraków AP Profi Kraków 2021-10-3010:00
kolejka 14:
53 Hutnik II Kraków Unia II Tarnów 2021-11-0613:00
54 AP Profi Kraków Beskid Andrychów 2021-11-0613:00
55 Puszcza Niepołomice Cracovia II SSA Kraków 2021-11-0613:00
56 CANPACK Okocimski Brzesko Limanovia Limanowa 2021-11-0613:00