Kraków: II liga okręgowa A1 Junior (RW) "Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Słomniczanka Słomniki 2 6 6:4 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 6 6:4 2 0 0
2 Pogoń Miechów 1 3 7:1 1 0 0 1 3 7:1 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Orlęta Rudawa 2 3 5:8 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0 2 3 5:8 1 0 1
4 Bieżanowianka Kraków 2 3 8:5 1 0 1 2 3 8:5 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0
5 Świt Krzeszowice 2 3 6:4 1 0 1 2 3 6:4 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0
6 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Orzeł Bębło 1 0 2:3 0 0 1 1 0 2:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0
8 Piliczanka Pilica 1 0 2:6 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 2:6 0 0 1
9 Skała 2004 1 0 0:5 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:5 0 0 1


I etap - każdy z każdym 1 mecz,
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-17 Niedźwiedź - rezygnacja
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice Pauza -
2 Bieżanowianka Kraków Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
3 Pogoń Miechów Skała 2004 2021-06-0617:00
4 Orzeł Bębło Piliczanka Pilica 2021-06-0610:30
5 Słomniczanka Słomniki Orlęta Rudawa 2021-06-05
kolejka 2:
6 Pauza Orlęta Rudawa -
7 Piliczanka Pilica Słomniczanka Słomniki 2021-05-2212:00
8 Skała 2004 Orzeł Bębło 2021-05-22
9 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Pogoń Miechów -
10 Świt Krzeszowice Bieżanowianka Kraków 2021-05-22
kolejka 3:
11 Bieżanowianka Kraków Pauza -
12 Pogoń Miechów Świt Krzeszowice 2021-05-1515:35
13 Orzeł Bębło Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
14 Słomniczanka Słomniki Skała 2004 2021-05-1610:00
15 Orlęta Rudawa Piliczanka Pilica 2021-05-1610:00
kolejka 4:
16 Pauza Piliczanka Pilica -
17 Skała 2004 Orlęta Rudawa 2021-06-12
18 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Słomniczanka Słomniki -
19 Świt Krzeszowice Orzeł Bębło 2021-06-12
20 Bieżanowianka Kraków Pogoń Miechów 2021-06-1217:00
kolejka 5:
21 Pogoń Miechów Pauza -
22 Orzeł Bębło Bieżanowianka Kraków 2021-05-3010:30
23 Słomniczanka Słomniki Świt Krzeszowice 2021-05-29
24 Orlęta Rudawa Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
25 Piliczanka Pilica Skała 2004 2021-05-2911:00
kolejka 6:
26 Pauza Skała 2004 -
27 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Piliczanka Pilica -
28 Świt Krzeszowice 1:4 Orlęta Rudawa 2021-04-2511:00
29 Bieżanowianka Kraków 2:3 Słomniczanka Słomniki 2021-04-2411:00
30 Pogoń Miechów Orzeł Bębło -
kolejka 7:
31 Orzeł Bębło Pauza -
32 Słomniczanka Słomniki Pogoń Miechów 2021-06-19
33 Orlęta Rudawa Bieżanowianka Kraków 2021-06-19
34 Piliczanka Pilica Świt Krzeszowice 2021-06-19
35 Skała 2004 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
kolejka 8:
36 Pauza Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
37 Świt Krzeszowice 5:0 Skała 2004 2021-05-0211:00
38 Bieżanowianka Kraków 6:2 Piliczanka Pilica 2021-05-0311:00
39 Pogoń Miechów 7:1 Orlęta Rudawa 2021-05-0114:00
40 Orzeł Bębło 2:3 Słomniczanka Słomniki 2021-04-3018:00
kolejka 9:
41 Słomniczanka Słomniki Pauza -
42 Orlęta Rudawa Orzeł Bębło 2021-05-0912:00
43 Piliczanka Pilica Pogoń Miechów 2021-05-0811:00
44 Skała 2004 Bieżanowianka Kraków 2021-05-0916:30
45 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Świt Krzeszowice -