Kraków: II liga okręgowa A1 Junior (RW) "Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Nadwiślan Kraków 2 6 8:3 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 6 8:3 2 0 0
2 Jadwiga Kraków 2 6 6:1 2 0 0 2 6 6:1 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Sokół Kocmyrzów 1 3 4:0 1 0 0 1 3 4:0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Kolejarz-Prokocim Kraków 2 3 6:5 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0 2 3 6:5 1 0 1
5 Gajowianka Gaj 1 1 1:1 0 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 1 1:1 0 1 0
6 Skawinka II Skawina 2 1 1:2 0 1 1 1 1 1:1 0 1 0 1 0 0:1 0 0 1
7 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Zieleńczanka Zielonki 1 0 1:3 0 0 1 1 0 1:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0
9 Michałowianka Michałowice 1 0 0:4 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:4 0 0 1
10 Szreniawa Koszyce 2 0 2:10 0 0 2 2 0 2:10 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-05-23 (zmiana terminu z powodu zakazu gry w związku z epidemią w terminie od 2021-03-20 do 2021-04-09)
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-15 Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek



kolejka 1:
1 Szreniawa Koszyce Zieleńczanka Zielonki 2021-06-0518:00
2 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) Sokół Kocmyrzów -
3 Jadwiga Kraków Nadwiślan Kraków 2021-06-0514:00
4 Skawinka II Skawina Michałowianka Michałowice 2021-06-05
5 Gajowianka Gaj Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-06-0610:00
kolejka 2:
6 Zieleńczanka Zielonki Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-05-2313:00
7 Michałowianka Michałowice Gajowianka Gaj 2021-05-2309:00
8 Nadwiślan Kraków Skawinka II Skawina 2021-05-22
9 Sokół Kocmyrzów Jadwiga Kraków 2021-05-22
10 Szreniawa Koszyce Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) -
kolejka 3:
11 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) Zieleńczanka Zielonki -
12 Jadwiga Kraków Szreniawa Koszyce 2021-05-1510:00
13 Skawinka II Skawina Sokół Kocmyrzów 2021-05-1514:00
14 Gajowianka Gaj Nadwiślan Kraków 2021-05-1610:00
15 Kolejarz-Prokocim Kraków Michałowianka Michałowice 2021-05-1611:00
kolejka 4:
16 Zieleńczanka Zielonki Michałowianka Michałowice 2021-06-1211:30
17 Nadwiślan Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-06-12
18 Sokół Kocmyrzów Gajowianka Gaj 2021-06-12
19 Szreniawa Koszyce Skawinka II Skawina 2021-06-1314:00
20 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) Jadwiga Kraków -
kolejka 5:
21 Jadwiga Kraków Zieleńczanka Zielonki 2021-05-3017:00
22 Skawinka II Skawina Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) -
23 Gajowianka Gaj Szreniawa Koszyce 2021-05-3010:00
24 Kolejarz-Prokocim Kraków Sokół Kocmyrzów 2021-05-3011:00
25 Michałowianka Michałowice Nadwiślan Kraków 2021-05-29
kolejka 6:
26 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Nadwiślan Kraków 2021-04-2511:00
27 Sokół Kocmyrzów 4:0 Michałowianka Michałowice 2021-04-2514:00
28 Szreniawa Koszyce 0:5 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-04-2513:00
29 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) Gajowianka Gaj -
30 Jadwiga Kraków 1:0 Skawinka II Skawina 2021-04-2410:00
kolejka 7:
31 Skawinka II Skawina Zieleńczanka Zielonki 2021-06-19
32 Gajowianka Gaj Jadwiga Kraków 2021-06-19
33 Kolejarz-Prokocim Kraków Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) -
34 Michałowianka Michałowice Szreniawa Koszyce 2021-06-19
35 Nadwiślan Kraków Sokół Kocmyrzów 2021-06-19
kolejka 8:
36 Zieleńczanka Zielonki Sokół Kocmyrzów 2021-05-1317:30
37 Szreniawa Koszyce 2:5 Nadwiślan Kraków 2021-05-0110:00
38 Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) Michałowianka Michałowice -
39 Jadwiga Kraków 5:1 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-05-0110:00
40 Skawinka II Skawina 1:1 Gajowianka Gaj 2021-05-0115:30
kolejka 9:
41 Gajowianka Gaj Zieleńczanka Zielonki 2021-05-0908:00
42 Kolejarz-Prokocim Kraków Skawinka II Skawina 2021-05-0810:30
43 Michałowianka Michałowice Jadwiga Kraków 2021-05-0911:30
44 Nadwiślan Kraków Pauza (Nowa Proszowianka Proszowice - rezygnacja) -
45 Sokół Kocmyrzów Szreniawa Koszyce 2021-05-0811:00