Kraków: D1 Młodzik "III Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 5 12 31:5 4 0 1 2 6 12:0 2 0 0 3 6 19:5 2 0 1
2 AP Gołcza 3 7 10:6 2 1 0 2 6 8:4 2 0 0 1 1 2:2 0 1 0
3 Orzeł Iwanowice 4 7 10:9 2 1 1 2 4 8:2 1 1 0 2 3 2:7 1 0 1
4 Hutnik III Kraków 5 3 5:16 1 0 4 2 3 3:1 1 0 1 3 0 2:15 0 0 3
5 AP Champions Miechów 3 3 2:5 1 0 2 2 0 1:5 0 0 2 1 3 1:0 1 0 0
6 Maszycanka Maszyce 4 3 3:20 1 0 3 2 0 1:16 0 0 2 2 3 2:4 1 0 1

Dokooptowania:
AP Gołcza - dokooptowanie w związku z rezygnacją z gry w wyższej lidze w dniu 2021-08-17.
Przeniesienia:
1. Bibiczanka Bibice - przeniesiona z grupy 1 do grupy 2 w dniu 2021-08-17.
2. Hutnik III Kraków - przeniesienie z grupy 3 do grupy 1 w dniu 2021-08-18.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-28, Orzeł Iwanowice – Hutnik III Kraków 6:0 (na boisku 6:2), nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gości.
2. Mecz z dnia 2021-08-29, AP Champions Miechów – Skała 2004 0:3, niestawienia się drużyny gospodarzy.
3. Mecz z dnia 2021-09-11, Skała 2004 – Hutnik III Kraków 5:0 (na boisku 5:2), nieuprawniony zawodnik w drużynie gości.



kolejka 1:
1 Maszycanka Maszyce AP Gołcza 2021-10-1416:30
2 Orzeł Iwanowice 6:0 Hutnik III Kraków 2021-08-2811:00
3 AP Champions Miechów 0:3 Skała 2004 2021-08-2910:00
kolejka 2:
4 AP Gołcza 4:2 Skała 2004 2021-09-0509:00
5 Hutnik III Kraków 0:1 AP Champions Miechów 2021-09-0510:00
6 Maszycanka Maszyce 0:2 Orzeł Iwanowice 2021-09-0410:00
kolejka 3:
7 Orzeł Iwanowice 2:2 AP Gołcza 2021-09-0917:00
8 AP Champions Miechów 1:2 Maszycanka Maszyce 2021-09-1210:00
9 Skała 2004 5:0 Hutnik III Kraków 2021-09-1114:15
kolejka 4:
10 AP Gołcza 4:2 Hutnik III Kraków 2021-09-1909:30
11 Maszycanka Maszyce 1:14 Skała 2004 2021-09-1810:00
12 Orzeł Iwanowice AP Champions Miechów 2021-09-1815:00
kolejka 5:
13 AP Champions Miechów AP Gołcza 2021-09-2716:15
14 Skała 2004 7:0 Orzeł Iwanowice 2021-09-2509:00
15 Hutnik III Kraków 3:0 Maszycanka Maszyce 2021-09-2613:30
kolejka 6:
16 AP Gołcza Maszycanka Maszyce 2021-10-0309:30
17 Hutnik III Kraków Orzeł Iwanowice 2021-10-0312:00
18 Skała 2004 AP Champions Miechów 2021-10-0209:00
kolejka 7:
19 Skała 2004 AP Gołcza 2021-10-1009:30
20 AP Champions Miechów Hutnik III Kraków 2021-10-1012:00
21 Orzeł Iwanowice Maszycanka Maszyce 2021-10-0913:30
kolejka 8:
22 AP Gołcza Orzeł Iwanowice 2021-10-16
23 Maszycanka Maszyce AP Champions Miechów 2021-10-1610:00
24 Hutnik III Kraków Skała 2004 2021-10-1712:00
kolejka 9:
25 Hutnik III Kraków AP Gołcza 2021-10-2415:00
26 Skała 2004 Maszycanka Maszyce 2021-10-23
27 AP Champions Miechów Orzeł Iwanowice 2021-10-2312:00
kolejka 10:
28 AP Gołcza AP Champions Miechów 2021-10-30
29 Orzeł Iwanowice Skała 2004 2021-10-30
30 Maszycanka Maszyce Hutnik III Kraków 2021-10-3010:00