Kraków: D1 Młodzik "III Lliga Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AM Cracovia II 5 15 19:4 5 0 0 3 9 8:4 3 0 0 2 6 11:0 2 0 0
2 Pogoń II Kraków 5 12 25:5 4 0 1 2 6 10:0 2 0 0 3 6 15:5 2 0 1
3 Milenium Skawina 5 5 5:10 1 2 2 2 4 4:2 1 1 0 3 1 1:8 0 1 2
4 Piast Wołowice 4 4 13:10 1 1 2 3 4 12:8 1 1 1 1 0 1:2 0 0 1
5 Skawinka Skawina 4 4 6:14 1 1 2 1 0 0:6 0 0 1 3 4 6:8 1 1 1
6 Borkowianka Borek Szlachecki 5 0 4:29 0 0 5 3 0 2:16 0 0 3 2 0 2:13 0 0 2

Przeniesienia:
Świt Krzeszowice - przeniesienie z grupy 4 do grupy 2 w dniu 2021-08-18.
Awanse:
Piast Wołowice - awans do III Ligi Okręgowej Młodzików z powodu rezygnacji Hutnika IV Kraków.



kolejka 1:
1 Piast Wołowice 1:6 Pogoń II Kraków 2021-08-2910:00
2 Borkowianka Borek Szlachecki 2:5 Skawinka Skawina 2021-09-0717:30
3 AM Cracovia II 2:0 Milenium Skawina 2021-09-0819:15
kolejka 2:
4 Pogoń II Kraków 5:0 Milenium Skawina 2021-09-0512:00
5 Skawinka Skawina 0:6 AM Cracovia II 2021-09-0513:00
6 Piast Wołowice 10:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-0410:00
kolejka 3:
7 Borkowianka Borek Szlachecki 0:6 Pogoń II Kraków 2021-09-1110:00
8 AM Cracovia II 2:1 Piast Wołowice 2021-09-1210:00
9 Milenium Skawina 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-1210:00
kolejka 4:
10 Pogoń II Kraków 5:0 Skawinka Skawina 2021-09-1909:00
11 Piast Wołowice 1:1 Milenium Skawina 2021-09-1909:00
12 Borkowianka Borek Szlachecki 0:5 AM Cracovia II 2021-09-1810:00
kolejka 5:
13 AM Cracovia II 4:3 Pogoń II Kraków 2021-09-2516:00
14 Milenium Skawina 3:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-2514:00
15 Skawinka Skawina Piast Wołowice 2021-09-2509:00
kolejka 6:
16 Pogoń II Kraków Piast Wołowice 2021-10-0309:00
17 Skawinka Skawina Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0209:00
18 Milenium Skawina AM Cracovia II 2021-10-0312:00
kolejka 7:
19 Milenium Skawina Pogoń II Kraków 2021-10-0914:00
20 AM Cracovia II Skawinka Skawina 2021-10-1010:00
21 Borkowianka Borek Szlachecki Piast Wołowice 2021-10-0909:00
kolejka 8:
22 Pogoń II Kraków Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-16
23 Piast Wołowice AM Cracovia II 2021-10-1710:00
24 Skawinka Skawina Milenium Skawina 2021-10-1609:00
kolejka 9:
25 Skawinka Skawina Pogoń II Kraków 2021-10-2312:00
26 Milenium Skawina Piast Wołowice 2021-10-2410:00
27 AM Cracovia II Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-23
kolejka 10:
28 Pogoń II Kraków AM Cracovia II 2021-10-30
29 Borkowianka Borek Szlachecki Milenium Skawina 2021-10-30
30 Piast Wołowice Skawinka Skawina 2021-10-3110:00