Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jakub Więcławice Stare 3 9 24:5 3 0 0 1 3 6:2 1 0 0 2 6 18:3 2 0 0
2 Zawisza Sulechów 3 7 11:3 2 1 0 1 3 6:0 1 0 0 2 4 5:3 1 1 0
3 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 3 6 8:10 2 0 1 2 3 5:9 1 0 1 1 3 3:1 1 0 0
4 Ekler Baranówka 3 6 8:8 2 0 1 2 3 3:4 1 0 1 1 3 5:4 1 0 0
5 Jastrzębiec Książ Wielki 4 4 11:10 1 1 2 2 4 7:1 1 1 0 2 0 4:9 0 0 2
6 Kosynierzy Łuczyce 4 3 11:22 1 0 3 3 0 7:20 0 0 3 1 3 4:2 1 0 0
7 Galicja Raciborowice 2 3 9:8 1 0 1 1 0 2:4 0 0 1 1 3 7:4 1 0 0
8 Słomniczanka II Słomniki 4 0 5:21 0 0 4 1 0 4:7 0 0 1 3 0 1:14 0 0 3


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-06-01
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27



kolejka 1:
1 Kosynierzy Łuczyce Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-3009:00
2 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Słomniczanka II Słomniki 2021-05-3009:00
3 Zawisza Sulechów Jakub Więcławice Stare 2021-05-2910:00
4 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2021-05-2914:00
kolejka 2:
5 Jastrzębiec Książ Wielki Galicja Raciborowice 2021-05-1816:00
6 Zawisza Sulechów Ekler Baranówka 2021-06-0117:00
7 Słomniczanka II Słomniki Jakub Więcławice Stare 2021-05-1916:15
8 Kosynierzy Łuczyce AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-1818:00
kolejka 3:
9 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-04-2411:00
10 Kosynierzy Łuczyce 1:11 Jakub Więcławice Stare 2021-04-2411:00
11 Ekler Baranówka 2:1 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-1116:35
12 Galicja Raciborowice Zawisza Sulechów 2021-05-2518:00
kolejka 4:
13 Jastrzębiec Książ Wielki 1:1 Zawisza Sulechów 2021-05-0111:00
14 Słomniczanka II Słomniki 4:7 Galicja Raciborowice 2021-05-0314:00
15 Kosynierzy Łuczyce 4:5 Ekler Baranówka 2021-05-0113:30
16 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2:7 Jakub Więcławice Stare 2021-05-0111:00
kolejka 5:
17 Jakub Więcławice Stare 6:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-1017:00
18 Ekler Baranówka 1:3 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-1417:30
19 Galicja Raciborowice 2:4 Kosynierzy Łuczyce 2021-05-0811:00
20 Zawisza Sulechów 6:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0809:00
kolejka 6:
21 Jastrzębiec Książ Wielki 6:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-1417:00
22 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Zawisza Sulechów 2021-05-1510:00
23 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Galicja Raciborowice 2021-05-1613:30
24 Ekler Baranówka Jakub Więcławice Stare 2021-05-2617:30
kolejka 7:
25 Ekler Baranówka Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-2117:00
26 Galicja Raciborowice Jakub Więcławice Stare 2021-05-2311:00
27 Zawisza Sulechów AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-05-2210:00
28 Słomniczanka II Słomniki Kosynierzy Łuczyce 2021-05-2311:15