Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Proszowianka Proszowice 3 9 27:2 3 0 0 1 3 10:0 1 0 0 2 6 17:2 2 0 0
2 Albertus Kraków 3 9 23:1 3 0 0 1 3 3:1 1 0 0 2 6 20:0 2 0 0
3 Skalanka OSM Skała 5 5 16:28 1 2 2 3 1 4:25 0 1 2 2 4 12:3 1 1 0
4 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 3 4 12:6 1 1 1 1 3 9:1 1 0 0 2 1 3:5 0 1 1
5 Bronowianka Kraków 4 4 4:9 1 1 2 3 4 4:6 1 1 1 1 0 0:3 0 0 1
6 Michałowianka II Michałowice 2 3 5:14 1 0 1 1 3 5:4 1 0 0 1 0 0:10 0 0 1
7 Galicja Raciborowice 4 3 6:29 1 0 3 3 3 5:20 1 0 2 1 0 1:9 0 0 1
8 Ekler Baranówka 3 3 7:8 1 0 2 1 3 3:0 1 0 0 2 0 4:8 0 0 2
9 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 1 0 0:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:3 0 0 1

Wycofania:
1. Skała 2004 II - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-06.
2. Szreniawa Koszyce - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-12.
3. Słomniczanka II Słomniki - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
4. Nadwiślan Kraków - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-16.
Dokooptowania:
Słomniczanka II Słomniki - dokooptowanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-12.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-29, Bronowianka Kraków – Ekler Baranówka 3:0, niestawienie się zespołu gości.
2. Mecz z dnia 2021-09-05, Ekler Baranówka – Nadwiślan Kraków 3:0, niestawienie się drużyny gości.
Mecz Galicja - Bronowianka 2-2 został zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Galicji Raciborowice z powodu gry w zespole gości nieuprawnionych zawodników



kolejka 1:
1 Galicja Raciborowice 0:9 AP Proszowianka Proszowice 2021-09-0818:00
2 Skalanka OSM Skała 0:15 Albertus Kraków 2021-08-2809:00
3 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
4 Bronowianka Kraków 3:0 Ekler Baranówka 2021-08-2915:00
5 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Michałowianka II Michałowice -
kolejka 2:
6 AP Proszowianka Proszowice 10:0 Michałowianka II Michałowice 2021-09-1517:30
7 Ekler Baranówka 3:0 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 2021-09-0510:00
8 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Bronowianka Kraków -
9 Albertus Kraków 3:1 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-09-0411:00
10 Galicja Raciborowice 2:11 Skalanka OSM Skała 2021-09-0413:00
kolejka 3:
11 Skalanka OSM Skała 2:8 AP Proszowianka Proszowice 2021-09-1213:00
12 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 9:1 Galicja Raciborowice 2021-09-1211:00
13 Bronowianka Kraków 0:5 Albertus Kraków 2021-09-1113:30
14 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
15 Michałowianka II Michałowice 5:4 Ekler Baranówka 2021-09-1215:00
kolejka 4:
16 AP Proszowianka Proszowice Ekler Baranówka -
17 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Michałowianka II Michałowice -
18 Albertus Kraków Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
19 Galicja Raciborowice 3:0 Bronowianka Kraków 2021-09-1812:30
20 Skalanka OSM Skała 2:2 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-09-1813:00
kolejka 5:
21 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków AP Proszowianka Proszowice 2021-09-3016:45
22 Bronowianka Kraków 1:1 Skalanka OSM Skała 2021-09-2510:00
23 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Galicja Raciborowice -
24 Michałowianka II Michałowice Albertus Kraków 2021-09-2615:00
25 Ekler Baranówka Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
kolejka 6:
26 AP Proszowianka Proszowice Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
27 Albertus Kraków Ekler Baranówka 2021-10-0211:00
28 Galicja Raciborowice Michałowianka II Michałowice 2021-10-0311:00
29 Skalanka OSM Skała Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
30 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków Bronowianka Kraków 2021-10-0209:00
kolejka 7:
31 Bronowianka Kraków AP Proszowianka Proszowice 2021-10-1015:00
32 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-10-1015:00
33 Michałowianka II Michałowice Skalanka OSM Skała 2021-10-1015:00
34 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2021-10-1015:00
35 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Albertus Kraków 2021-10-1015:00
kolejka 8:
36 AP Proszowianka Proszowice Albertus Kraków 2021-10-1516:30
37 Galicja Raciborowice Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
38 Skalanka OSM Skała Ekler Baranówka 2021-10-1710:00
39 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków Michałowianka II Michałowice 2021-10-16
40 Bronowianka Kraków Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
kolejka 9:
41 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) AP Proszowianka Proszowice -
42 Michałowianka II Michałowice Bronowianka Kraków 2021-10-23
43 Ekler Baranówka Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-10-23
44 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Skalanka OSM Skała -
45 Albertus Kraków Galicja Raciborowice 2021-10-2309:00