Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 4 12 27:2 4 0 0 2 6 15:1 2 0 0 2 6 12:1 2 0 0
2 Pogoń III Kraków 4 10 16:3 3 1 0 2 4 5:1 1 1 0 2 6 11:2 2 0 0
3 Zwierzyniecki Kraków 4 6 10:11 2 0 2 2 3 7:5 1 0 1 2 3 3:6 1 0 1
4 SP Borek II Kraków 3 6 17:7 2 0 1 2 3 9:5 1 0 1 1 3 8:2 1 0 0
5 Victoria Kraków 3 4 6:5 1 1 1 1 0 0:3 0 0 1 2 4 6:2 1 1 0
6 Wisła Rząska 2 3 8:4 1 0 1 2 3 8:4 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0
7 Lotnik Kryspinów 3 3 3:16 1 0 2 0 0 0:0 0 0 0 3 3 3:16 1 0 2
8 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Topór Aleksandrowice 3 0 4:16 0 0 3 1 0 1:3 0 0 1 2 0 3:13 0 0 2
10 AP Rudawa 4 0 4:31 0 0 4 3 0 4:24 0 0 3 1 0 0:7 0 0 1

Awanse:
Piast Wołowice - awans do III Ligi Okręgowej Młodzików z powodu rezygnacji Hutnika IV Kraków.
Dokooptowania:
1. SP Borek II Kraków - dokooptowanie w dniu 2021-08-06.
2. Wisła Rząska - dokooptowanie w dniu 2021-08-17.
3. AP Kmita Zabierzów - dokooptowanie w dniu 2021-08-18.
4. Victoria Kraków - dokooptowanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-23.
Przeniesienia:
Zwierzyniecki Kraków - przeniesiona z grupy 1 do grupy 2.
Wycofania:
1. Orzeł Sidzina - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-16.
2. JKS Zelków - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.



kolejka 1:
1 Wisła Rząska Victoria Kraków -
2 Pogoń III Kraków SP Borek II Kraków 2021-10-1315:45
3 Zwierzyniecki Kraków 6:0 Lotnik Kryspinów 2021-09-2117:00
4 AP Rudawa 1:9 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2814:00
5 Topór Aleksandrowice Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
kolejka 2:
6 Victoria Kraków Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
7 Kaszowianka Kaszów 6:1 Topór Aleksandrowice 2021-09-0413:00
8 Lotnik Kryspinów AP Rudawa 2021-09-3016:30
9 SP Borek II Kraków 2:3 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-0412:30
10 Wisła Rząska 1:4 Pogoń III Kraków 2021-09-0510:00
kolejka 3:
11 Pogoń III Kraków 1:1 Victoria Kraków 2021-09-1210:00
12 Zwierzyniecki Kraków Wisła Rząska -
13 AP Rudawa 2:8 SP Borek II Kraków 2021-09-1210:00
14 Topór Aleksandrowice 1:3 Lotnik Kryspinów 2021-09-1416:30
15 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) Kaszowianka Kaszów -
kolejka 4:
16 Victoria Kraków 0:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1810:00
17 Lotnik Kryspinów Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
18 SP Borek II Kraków 7:2 Topór Aleksandrowice 2021-09-1810:00
19 Wisła Rząska 7:0 AP Rudawa 2021-09-1910:00
20 Pogoń III Kraków 4:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-1911:00
kolejka 5:
21 Zwierzyniecki Kraków 1:5 Victoria Kraków 2021-09-2609:00
22 AP Rudawa 1:7 Pogoń III Kraków 2021-09-2610:00
23 Topór Aleksandrowice Wisła Rząska 2021-09-2816:30
24 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) SP Borek II Kraków -
25 Kaszowianka Kaszów 9:0 Lotnik Kryspinów 2021-09-2316:30
kolejka 6:
26 Victoria Kraków Lotnik Kryspinów 2021-10-0310:00
27 SP Borek II Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-10-0310:00
28 Wisła Rząska Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
29 Pogoń III Kraków Topór Aleksandrowice 2021-10-0310:30
30 Zwierzyniecki Kraków AP Rudawa 2021-10-0310:00
kolejka 7:
31 AP Rudawa Victoria Kraków 2021-10-1010:00
32 Topór Aleksandrowice Zwierzyniecki Kraków 2021-10-0910:00
33 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) Pogoń III Kraków 2021-10-1010:00
34 Kaszowianka Kaszów Wisła Rząska 2021-10-1010:00
35 Lotnik Kryspinów SP Borek II Kraków 2021-10-1009:00
kolejka 8:
36 Victoria Kraków SP Borek II Kraków -
37 Wisła Rząska Lotnik Kryspinów 2021-10-16
38 Pogoń III Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-10-16
39 Zwierzyniecki Kraków Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
40 AP Rudawa Topór Aleksandrowice 2021-10-16
kolejka 9:
41 Topór Aleksandrowice Victoria Kraków 2021-10-2310:00
42 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) AP Rudawa -
43 Kaszowianka Kaszów Zwierzyniecki Kraków 2021-10-23
44 Lotnik Kryspinów Pogoń III Kraków 2021-10-2309:30
45 SP Borek II Kraków Wisła Rząska 2021-10-2310:00