Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Football Success Academy (dz) Kraków 3 9 16:2 3 0 0 2 6 7:2 2 0 0 1 3 9:0 1 0 0
2 Skalanka OSM II Skała 3 6 16:6 2 0 1 0 0 0:0 0 0 0 3 6 16:6 2 0 1
3 Prądniczanka (dz) Kraków 2 6 9:1 2 0 0 1 3 5:0 1 0 0 1 3 4:1 1 0 0
4 NAS Wanda Kraków 2 6 11:4 2 0 0 2 6 11:4 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 TS Węgrzce 3 3 5:18 1 0 2 2 3 4:11 1 0 1 1 0 1:7 0 0 1
6 Prądniczanka II Kraków 3 3 8:8 1 0 2 2 3 6:4 1 0 1 1 0 2:4 0 0 1
7 Krakus Nowa Huta 4 3 9:21 1 0 3 2 0 1:16 0 0 2 2 3 8:5 1 0 1
8 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Siemacha-Progres Kraków 1 0 0:3 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:3 0 0 1
11 Grębałowianka Kraków 3 0 4:15 0 0 3 1 0 1:6 0 0 1 2 0 3:9 0 0 2

Wycofania:
Skała 2004 - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-23.
Mecz Prądniczanka II Kraków - Siemasza Progres Kraków 5-4 zweryfikowany jako 3-0 na korzyść gospodarzy z uwagi na grę w ekipie gości nieuprawnionych zawodników



kolejka 1:
1 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Pauza -
2 Prądniczanka II Kraków 3:4 Skalanka OSM II Skała 2021-08-2817:30
3 Siemacha-Progres Kraków TS Węgrzce 2021-09-2916:30
4 Football Success Academy (dz) Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
5 NAS Wanda Kraków 4:3 Grębałowianka Kraków 2021-08-2914:00
6 Krakus Nowa Huta 1:4 Prądniczanka (dz) Kraków 2021-09-2117:30
kolejka 2:
7 Pauza Prądniczanka (dz) Kraków -
8 Grębałowianka Kraków 1:6 Krakus Nowa Huta 2021-09-0516:00
9 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) NAS Wanda Kraków -
10 TS Węgrzce 0:9 Football Success Academy (dz) Kraków 2021-09-0509:00
11 Skalanka OSM II Skała Siemacha-Progres Kraków 2021-10-0716:00
12 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Prądniczanka II Kraków 2021-09-0510:00
kolejka 3:
13 Prądniczanka II Kraków Pauza -
14 Siemacha-Progres Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
15 Football Success Academy (dz) Kraków 3:0 Skalanka OSM II Skała 2021-09-1112:30
16 NAS Wanda Kraków 7:1 TS Węgrzce 2021-09-2217:00
17 Krakus Nowa Huta Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
18 Prądniczanka (dz) Kraków 5:0 Grębałowianka Kraków 2021-09-1111:00
kolejka 4:
19 Pauza Grębałowianka Kraków -
20 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Prądniczanka (dz) Kraków -
21 TS Węgrzce 4:2 Krakus Nowa Huta 2021-09-1910:30
22 Skalanka OSM II Skała NAS Wanda Kraków 2021-10-2410:00
23 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Football Success Academy (dz) Kraków -
24 Prądniczanka II Kraków 3:0 Siemacha-Progres Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 5:
25 Siemacha-Progres Kraków Pauza -
26 Football Success Academy (dz) Kraków 4:2 Prądniczanka II Kraków 2021-09-2515:30
27 NAS Wanda Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
28 Krakus Nowa Huta 0:12 Skalanka OSM II Skała 2021-09-2510:00
29 Prądniczanka (dz) Kraków TS Węgrzce 2021-09-2609:30
30 Grębałowianka Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
kolejka 6:
31 Pauza Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
32 TS Węgrzce Grębałowianka Kraków 2021-10-0310:00
33 Skalanka OSM II Skała Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-0309:00
34 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Krakus Nowa Huta -
35 Prądniczanka II Kraków NAS Wanda Kraków 2021-10-0311:00
36 Siemacha-Progres Kraków Football Success Academy (dz) Kraków 2021-10-0211:00
kolejka 7:
37 Football Success Academy (dz) Kraków Pauza 2021-10-1010:00
38 NAS Wanda Kraków Siemacha-Progres Kraków 2021-10-0910:00
39 Krakus Nowa Huta Prądniczanka II Kraków 2021-10-0912:15
40 Prądniczanka (dz) Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) 2021-10-1010:00
41 Grębałowianka Kraków Skalanka OSM II Skała 2021-10-0912:00
42 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) TS Węgrzce 2021-10-1010:00
kolejka 8:
43 Pauza TS Węgrzce -
44 Skalanka OSM II Skała Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) 2021-10-16
45 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Grębałowianka Kraków -
46 Prądniczanka II Kraków Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-1917:00
47 Siemacha-Progres Kraków Krakus Nowa Huta 2021-10-1611:00
48 Football Success Academy (dz) Kraków NAS Wanda Kraków 2021-10-1612:30
kolejka 9:
49 NAS Wanda Kraków Pauza -
50 Krakus Nowa Huta Football Success Academy (dz) Kraków 2021-10-2312:15
51 Prądniczanka (dz) Kraków Siemacha-Progres Kraków 2021-10-2310:00
52 Grębałowianka Kraków Prądniczanka II Kraków 2021-10-2410:00
53 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
54 TS Węgrzce Skalanka OSM II Skała 2021-10-23
kolejka 10:
55 Pauza Skalanka OSM II Skała -
56 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) TS Węgrzce -
57 Prądniczanka II Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) 2021-10-3113:00
58 Siemacha-Progres Kraków Grębałowianka Kraków 2021-10-3011:00
59 Football Success Academy (dz) Kraków Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-3010:00
60 NAS Wanda Kraków Krakus Nowa Huta 2021-10-3010:00
kolejka 11:
61 Krakus Nowa Huta Pauza -
62 Prądniczanka (dz) Kraków NAS Wanda Kraków 2021-11-06
63 Grębałowianka Kraków Football Success Academy (dz) Kraków 2021-11-0710:00
64 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Siemacha-Progres Kraków 2021-11-06
65 TS Węgrzce Prądniczanka II Kraków 2021-11-06
66 Skalanka OSM II Skała Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -