Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Prądniczanka Kraków 5 12 18:14 4 0 1 3 6 7:8 2 0 1 2 6 11:6 2 0 0
2 Kabel Kraków Sp. z o.o. 4 10 18:3 3 1 0 1 1 0:0 0 1 0 3 9 18:3 3 0 0
3 Clepardia Kraków 5 8 9:4 2 2 1 2 3 3:2 1 0 1 3 5 6:2 1 2 0
4 Jadwiga Kraków 3 7 9:7 2 1 0 1 3 3:2 1 0 0 2 4 6:5 1 1 0
5 Kolejarz-Prokocim Kraków 5 7 17:20 2 1 2 2 1 8:11 0 1 1 3 6 9:9 2 0 1
6 Zwierzyniecki Kraków 5 6 11:9 2 0 3 2 6 8:0 2 0 0 3 0 3:9 0 0 3
7 Wawel Kraków 5 4 14:17 1 1 3 3 1 6:12 0 1 2 2 3 8:5 1 0 1
8 Wilga Kraków 3 3 7:6 1 0 2 2 3 4:2 1 0 1 1 0 3:4 0 0 1
9 Płaszowianka Kraków 5 3 8:23 1 0 4 4 0 6:22 0 0 4 1 3 2:1 1 0 0
10 PAPN Kraków 4 3 5:13 1 0 3 2 3 5:7 1 0 1 2 0 0:6 0 0 2

Dokooptowania:
Skalanka II Skała - dokooptowanie w dniu 2021-08-06.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-30, Prądniczanka Kraków – Zwierzyniecki Kraków 3:0 (na boisku 5:5) nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gości.
2. Mecz z dnia 2021-09-05, Zwierzyniecki Kraków – PAPN Kraków 3:0 (na boisku 3:2), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gości.
3. Mecz z dnia 2021-09-12, PAPN Kraków – Kolejarz-Prokocim Kraków 0:3 (na boisku 5:1), nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gospodarzy.
Mecz Wilga Kraków - PAPN Kraków 4-4 zweryfikowany 3-0 na korzyść Wilgi z [owody gry nieuprawnionych zawodników w drużynie gości



kolejka 1:
1 Wawel Kraków 2:2 Clepardia Kraków 2021-09-1517:00
2 Kabel Kraków Sp. z o.o. Wilga Kraków 2021-10-3010:00
3 Płaszowianka Kraków 4:6 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-0117:00
4 Prądniczanka Kraków 3:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-08-3015:00
5 PAPN Kraków Jadwiga Kraków 2021-10-3010:00
kolejka 2:
6 Clepardia Kraków 0:1 Jadwiga Kraków 2021-09-0515:00
7 Zwierzyniecki Kraków 3:0 PAPN Kraków 2021-09-0510:00
8 Kolejarz-Prokocim Kraków 3:6 Prądniczanka Kraków 2021-09-0510:00
9 Wilga Kraków 1:2 Płaszowianka Kraków 2021-09-0510:00
10 Wawel Kraków 1:5 Kabel Kraków Sp. z o.o. 2021-09-0409:00
kolejka 3:
11 Kabel Kraków Sp. z o.o. 0:0 Clepardia Kraków 2021-09-1109:00
12 Płaszowianka Kraków 0:4 Wawel Kraków 2021-09-1109:00
13 Prądniczanka Kraków 4:3 Wilga Kraków 2021-09-1113:00
14 PAPN Kraków 0:3 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-1212:00
15 Jadwiga Kraków 3:2 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-1213:00
kolejka 4:
16 Clepardia Kraków 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-1814:00
17 Kolejarz-Prokocim Kraków 5:5 Jadwiga Kraków 2021-09-1910:00
18 Wilga Kraków 3:0 PAPN Kraków 2021-09-1810:00
19 Wawel Kraków 3:5 Prądniczanka Kraków 2021-09-1809:00
20 Płaszowianka Kraków 2:8 Kabel Kraków Sp. z o.o. 2021-09-1810:00
kolejka 5:
21 Płaszowianka Kraków 0:4 Clepardia Kraków 2021-09-2510:00
22 Prądniczanka Kraków 0:5 Kabel Kraków Sp. z o.o. 2021-09-2515:00
23 PAPN Kraków 5:4 Wawel Kraków 2021-09-2509:30
24 Jadwiga Kraków Wilga Kraków 2021-09-2616:00
25 Zwierzyniecki Kraków 5:0 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-2612:00
kolejka 6:
26 Clepardia Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-10-0312:00
27 Wilga Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-10-0210:00
28 Wawel Kraków Jadwiga Kraków 2021-10-0209:00
29 Kabel Kraków Sp. z o.o. PAPN Kraków 2021-10-0210:00
30 Płaszowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2021-10-0210:00
kolejka 7:
31 Prądniczanka Kraków Clepardia Kraków 2021-10-1013:00
32 PAPN Kraków Płaszowianka Kraków 2021-10-1010:00
33 Jadwiga Kraków Kabel Kraków Sp. z o.o. 2021-10-1015:00
34 Zwierzyniecki Kraków Wawel Kraków 2021-10-1010:00
35 Kolejarz-Prokocim Kraków Wilga Kraków 2021-10-1010:00
kolejka 8:
36 Clepardia Kraków Wilga Kraków 2021-10-1614:00
37 Wawel Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-10-1609:00
38 Kabel Kraków Sp. z o.o. Zwierzyniecki Kraków 2021-10-16
39 Płaszowianka Kraków Jadwiga Kraków 2021-10-16
40 Prądniczanka Kraków PAPN Kraków 2021-10-1710:00
kolejka 9:
41 PAPN Kraków Clepardia Kraków 2021-10-23
42 Jadwiga Kraków Prądniczanka Kraków 2021-10-2415:00
43 Zwierzyniecki Kraków Płaszowianka Kraków 2021-10-2410:00
44 Kolejarz-Prokocim Kraków Kabel Kraków Sp. z o.o. 2021-10-23
45 Wilga Kraków Wawel Kraków 2021-10-2310:00