I Liga PLF (Lokalna) "I Liga Halowa Oldbojów Kraków"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Wisła Kraków SA 8 24 83:17 8 0 0 5 15 43:9 5 0 0 3 9 40:8 3 0 0
2 Hutnik Kraków 7 18 71:39 6 0 1 4 9 43:25 3 0 1 3 9 28:14 3 0 0
3 Dąbski Kraków 8 18 37:29 6 0 2 4 9 19:17 3 0 1 4 9 18:12 3 0 1
4 Cracovia SSA Kraków 8 16 72:47 5 1 2 5 9 39:33 3 0 2 3 7 33:14 2 1 0
5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 8 13 40:41 4 1 3 2 4 11:9 1 1 0 6 9 29:32 3 0 3
6 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 8 12 50:36 4 0 4 4 6 24:18 2 0 2 4 6 26:18 2 0 2
7 Grębałowianka Kraków 8 12 43:45 4 0 4 3 6 14:13 2 0 1 5 6 29:32 2 0 3
8 Wieczysta Kraków 7 7 32:48 2 1 4 3 4 16:21 1 1 1 4 3 16:27 1 0 3
9 Strzelcy Kraków 8 7 38:70 2 1 5 4 0 14:45 0 0 4 4 7 24:25 2 1 1
10 Opatkowianka Opatkowice 8 6 35:45 2 0 6 5 3 20:28 1 0 4 3 3 15:17 1 0 2
11 Wanda Kraków 6 0 27:60 0 0 6 2 0 7:22 0 0 2 4 0 20:38 0 0 4
12 Clepardia Kraków 6 0 10:61 0 0 6 4 0 7:41 0 0 4 2 0 3:20 0 0 2

Mecze rozgrywane na sztucznej trawie pod balonem na obiektach Fame Sport w Krakowie, ul. Dekerta 21.



kolejka 1:
1 Hutnik Kraków 11:4 Opatkowianka Opatkowice 2020-12-1119:30
2 Cracovia SSA Kraków 4:5 Dąbski Kraków 2020-12-1119:30
3 TS Wisła Kraków SA 8:2 Wieczysta Kraków 2020-12-1120:30
4 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 10:2 Wanda Kraków 2020-12-1120:30
5 Strzelcy Kraków 5:9 Grębałowianka Kraków 2020-12-1121:30
6 Clepardia Kraków 3:7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1121:30
kolejka 2:
7 Strzelcy Kraków 2:7 Wieczysta Kraków 2020-12-1819:30
8 Opatkowianka Opatkowice 6:9 Cracovia SSA Kraków 2020-12-1819:30
9 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 1:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-12-1820:30
10 TS Wisła Kraków SA 3:0 Dąbski Kraków 2020-12-1820:30
11 Hutnik Kraków 12:7 Wanda Kraków 2020-12-1821:30
12 Clepardia Kraków 1:8 Grębałowianka Kraków 2020-12-1821:30
kolejka 3:
13 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 5:1 Clepardia Kraków 2021-03-1219:30
14 Cracovia SSA Kraków 12:9 Wanda Kraków 2021-03-1219:30
15 Strzelcy Kraków 3:10 Dąbski Kraków 2021-03-1220:30
16 Opatkowianka Opatkowice 2:5 TS Wisła Kraków SA 2021-03-1220:30
17 Grębałowianka Kraków 8:2 Wieczysta Kraków 2021-03-1221:30
18 Hutnik Kraków 7:8 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-03-1221:30
kolejka 4:
19 Clepardia Kraków 1:8 Opatkowianka Opatkowice 2021-03-1919:30
20 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:2 Wanda Kraków 2021-03-1919:30
21 Wieczysta Kraków 5:12 Hutnik Kraków 2021-03-1920:30
22 TS Wisła Kraków SA 8:2 Grębałowianka Kraków 2021-03-1920:30
23 Cracovia SSA Kraków 9:5 Strzelcy Kraków 2021-03-1921:30
24 Dąbski Kraków 4:3 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-03-1921:30
kolejka 5:
25 Clepardia Kraków 2:18 Cracovia SSA Kraków 2021-04-2319:30
26 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 8:11 Hutnik Kraków 2021-04-2319:30
27 Wanda Kraków 5:6 Strzelcy Kraków 2021-04-2320:30
28 TS Wisła Kraków SA 9:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-04-2320:30
29 Dąbski Kraków 5:4 Grębałowianka Kraków 2021-04-2321:30
30 Wieczysta Kraków 5:3 Opatkowianka Opatkowice 2021-04-2321:30
kolejka 6:
31 Opatkowianka Opatkowice 6:5 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-04-3019:30
32 Strzelcy Kraków 4:19 TS Wisła Kraków SA 2021-04-3019:30
33 Clepardia Kraków Wanda Kraków 2021-04-3020:30
34 Grębałowianka Kraków 3:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-04-3020:30
35 Wieczysta Kraków 6:6 Cracovia SSA Kraków 2021-04-3021:30
36 Dąbski Kraków 1:5 Hutnik Kraków 2021-04-3021:30
kolejka 7:
37 TS Wisła Kraków SA 15:2 Clepardia Kraków 2021-05-0719:30
38 Opatkowianka Opatkowice 2:3 Dąbski Kraków 2021-05-0719:30
39 Cracovia SSA Kraków 5:9 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-05-0720:30
40 Hutnik Kraków 13:6 Grębałowianka Kraków 2021-05-0720:30
41 Wanda Kraków Wieczysta Kraków 2021-05-0721:30
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7:7 Strzelcy Kraków 2021-05-0721:30
kolejka 8:
43 Hutnik Kraków Clepardia Kraków 2021-05-1419:30
44 Dąbski Kraków 9:5 Wieczysta Kraków 2021-05-1419:30
45 Wanda Kraków 2:16 TS Wisła Kraków SA 2021-05-1420:30
46 Opatkowianka Opatkowice 4:6 Strzelcy Kraków 2021-05-1420:30
47 Cracovia SSA Kraków 9:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-05-1421:30
48 Grębałowianka Kraków 3:9 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-05-1421:30
kolejka 9:
49 Dąbski Kraków Wanda Kraków -19:30
50 TS Wisła Kraków SA Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -19:30
51 Wieczysta Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków -20:30
52 Opatkowianka Opatkowice Grębałowianka Kraków -20:30
53 Cracovia SSA Kraków Hutnik Kraków -21:30
54 Strzelcy Kraków Clepardia Kraków -21:30
kolejka 10:
55 Strzelcy Kraków Hutnik Kraków -19:30
56 TS Wisła Kraków SA Cracovia SSA Kraków -19:30
57 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków -20:30
58 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Opatkowianka Opatkowice -20:30
59 Dąbski Kraków Clepardia Kraków -21:30
60 Wieczysta Kraków Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków -21:30
kolejka 11:
61 Clepardia Kraków Wieczysta Kraków -19:30
62 Cracovia SSA Kraków Grębałowianka Kraków -19:30
63 Hutnik Kraków TS Wisła Kraków SA -20:30
64 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Dąbski Kraków -20:30
65 Klub Sportowy Kolejarz-Prokocim Kraków Strzelcy Kraków -21:30
66 Opatkowianka Opatkowice Wanda Kraków -21:30